توییتر مدیر عامل تجدید نظر آفریقا سفر به عنوان Coronavirus گسترش

مدیر اجرایی جک دورسی می بیند آفریقا به عنوان یک فرصت رشد برای توییتر. آقای دورسی پاریس در سال گذشته است.

عکس: فرانسوا موری/آسوشیتد پرس

Twitter , Inc. مدیر اجرایی جک دورسی به نظر می رسد به عقب نشینی قصد دارد به صرف بخشی از این سال در آفریقا و در دفاع از وقت خود را پیشرو اجتماعی-رسانه شرکت به عنوان او تلاش می کند برای دفع فشار توسط فعال صندوق های تامینی الیوت Management Corp. احتمالا جایگزین او شود.

آقای دورسی روز پنجشنبه گفت که گسترش coronavirus بود در بخشی باعث او را به تجدید نظر در برنامه های خود را. صحبت در مورگان استنلی رویداد آقای دورسی گفت: با توجه به “همه چیز اتفاق می افتد در جهان به خصوص با کروناویروس من باید تجدید نظر کند چه خبر است و چه این بدان معناست که برای من و برای شرکت ما است.”

مدیر عامل شرکت برای اولین بار فاش ساخت برنامه های آفریقا در سال گذشته از طریق توییتر تعجب آور برخی از شرکت های خودی. او گفت: او را ندارد برنامه های خود را به کار وجود دارد از راه دور به اندازه کافی روشن در این زمان. “من معتقدم به طور کامل در این مفهوم بدانند چگونه به کار در یک توزیع ، بنابراین قصد من این است که به رفتن نیست و فقط قطع کردن و یا گرفتن فرصت مطالعاتی اما در واقع همه چیز من انجام در سان فرانسیسکو انجام در قاره ای دیگر,” او گفت:.

آقای دورسی در دفاع از برنامه های خود را به صرف زمان در آفریقا است. “فن آوری و نوآوری و باور نکردنی است,” او گفت:, و به نمایندگی از فرصت رشد برای توییتر.

الیوت گرفته شده حدود 1 میلیارد دلار از سهام خود در توییتر و نامزد چهار مدیران اجتماعی-رسانه مدیره شرکت. آن را نیز به دنبال تمام وقت مدیر عامل شرکت. آقای دورسی اجرا می شود پرداخت شرکت Square Inc. و همچنین توییتر.

آقای دورسی تاسیس توییتر و اول آن اجرایی قبل از او رانده شد و در سال 2008 با شرکت در مبارزه از مشکلات فنی. او به این شرکت در سال 2011 برای اولین بار به عنوان رئیس اجرایی قبل از اینکه تمدید به عنوان مدیر عامل در سال 2015 زمانی که او واگذار ریاست. او حفظ میدان مدیر عامل ،

مربوط تصویری

دانشمندان مسابقه برای پیدا کردن یک واکسن برای ووهان coronavirus امیدوارند یک روش برش لبه به نام “پاسخ سریع سیستم عامل” را به سرعت عملکرد دستیابی به موفقیت. وال استریت ژورنال است Jason بلینی توضیح می دهد که اینها چه هستند و چگونه کار می کنند. عکس: Tolga Akmen / AFP

“من به اندازه کافی انعطاف پذیری در برنامه من به تمرکز بر روی مهم ترین چیز و من یک حس خوب از آنچه که مهم است در هر دو شرکت” آقای دورسی گفت: در سرمایه گذار رویداد.

آقای دورسی دریافت کرده است عمومی پشتوانه برای حفظ خود مدیر عامل شرکت نقش در توییتر از برخی در داخل و خارج از شرکت است. تسلا Inc. مدیر اجرایی Elon Musk که او نیز اجرا می شود موشک شرکت Space Exploration Technologies Corp. یا SpaceX و سنگین است کاربر از توییتر توییتی “فقط می خواهم بگویم که من support @جک به عنوان مدیر عامل توییتر” استفاده از آقای دورسی نام در توییتر. یک “#WeBackJack” کمپین حمایت از آقای دورسی راه اندازی در توییتر پیوست توسط چند نفر از کارکنان این رسانه اجتماعی شرکت.

باز کردن درب به الیوت کمپین واقعیت این است که توییتر ندارد فوق العاده-رای گیری-به اشتراک گذاری ساختار است که insulates برخی دیگر از شرکت سیلیکون ولی از فشار خارج. صندوق علاقه در توییتر می آید پس از چند سال که در طی آن اجتماعی-رسانه, شرکت تلاش کرده است برای تولید این نوع از کاربر رشد است که رقبا مانند Facebook , Inc., تولید شده اند. توییتر نیز کشیده شده است, انتقاد ماهیت گفتمان بر روی پلت فرم آن اغلب به عنوان انتقاد خصمانه است.

در میان کسانی که مسائل مربوط به این شرکت قیمت سهم و کاربر پایگاه به عقب رقبا. توییتر به 152 میلیون با میانگین روزانه کاربران با توجه به آخرین آمار و ارقام سه ماهه در مقایسه با Facebook پایه کاربر است که در صدر 1.6 میلیارد.

سهام توییتر در حال پایین 3.4% از آقای دورسی در زمان بیش از عنوان مدیر عامل موقت در ماه جولای 2015 قبل از به دست آوردن پست به صورت دائم بعد از آن سال. Facebook سهام بیش از دو برابر بیش از آن زمان است.

آقای دورسی با هدف منحرف کردن برخی از این انتقادات گفت که او متمرکز این شرکت هنگامی که او بازگشت و تا به حال رانده ویژگی های بهبود. بسیاری از این طرح را محقق در سال گذشته, او گفت:.

در میان طرح های او تحت فشار قرار دادند که بیشتر استفاده از دستگاه-آموزش سیستم برای کمک به ارائه محتوای مربوطه بیشتر به کاربران است. ابزارهای جدید نیز استفاده می شود برای شناسایی برای حذف محتوا است که نقض توییتر سیاست های, او گفت:. “ما برداشته ایم بسیاری از بار گزارش سوء استفاده و آزار و اذیت.”

توییتر در سال گذشته نیز تعجب سرمایه گذاران هنگامی که آن را گفت که مشکلات فنی مانع توانایی خود را به فروش و تبلیغات در سه ماهه سوم, باعث انبار به جست و خیز کردن. رفع مشکل نرم افزار هنوز هم وزن بر درآمد در این سال آن را گفت.

این شرکت شده است و بازسازی آن در تبلیغات, خدمات, آقای دورسی گفت و انتظار می رود برای تکمیل تلاش های این سال “است که یک نقطه عطف بزرگ برای ما و دیر شده است.”

با وجود برخی نگرانی سرمایه گذاران از گسترش coronavirus می تواند دندانه درآمد حاصل از تبلیغات گسترده آقای دورسی گفت که خیلی زود به تشخیص هر گونه تاثیر در توییتر. او گفت که شیوع رانندگی بود بیشتر مردم به دنبال کردن در توییتر برای تعیین آنچه که اتفاق می افتد.

توییتر در میان شرکت های مختلف برای تنظیم عملیات خود را برای مقابله با نگرانی در مورد ویروس.

آقای دورسی خارج از برنامه ریزی در ظاهر سالانه South by Southwest جمع آوری در Austin, تگزاس, برنامه ریزی شده برای این ماه است. این شرکت همچنین گفت که درخواست کارکنان برای کار از خانه برای جلوگیری از گسترش ویروس. توییتر نیز گرفته و مراحل را به تلاش برای محدود کردن اطلاعات بر روی پلت فرم های خود را در مورد این بیماری همه گیر.

نوشتن به بتسی موریس در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im