توییتر مدیر عامل دورسی چهره فشار به رشد با وجود الیوت بس

آقای دورسی انشعابات خود را مدیر عامل شرکت بین توییتر و پرداخت های شرکت Square Inc.

عکس: Yonhap News/زوما پرس

Twitter , Inc. مدیر اجرایی جک دورسی پس از دفع فوری فردی گری در نبرد او با یکی از وال استریت شدیدترین فعال سرمایه گذاران در حال حاضر چهره فشار بی سابقه ای به ارائه وعده به افزایش مصرف و فروش است.

برای سرمایه گذاران توانایی ارائه این تعهدات می تواند تعیین کند که آیا روز دوشنبه توافق بین اجتماعی-رسانه, پیام شرکت و الیوت Management Corp. منجر به بلند مدت شرکت, صلح و یا به مقدار تنها یک مهلت برای آقای دورسی از بنیانگذاران این شرکت است.

اسکات گالووی—یک استاد دانشگاه نیویورک استرن دانشکده بازرگانی یک سرمایه گذار توییتر و منتقد آقای دورسی رهبری—گفت: آتش بس بین این شرکت و الیوت بود “اعدام” برای مدیر عامل.

توییتر توافق با الیوت خواستار انتصاب دو عضو جدید به چه بود هشت نفر هیئت مدیره با یک وعده به جستجو برای یک, سوم, مستقل, مدیر این شرکت گفت. قرار ملاقات عبارتند از جسی Cohn, Elliott سر از سهام آمریکا فعالیت و ایگون دوربان شرکت مدیر عامل و شریک مدیریت دریاچه نقره ای ساخته شده است که 1 میلیارد دلار سرمایه گذاری از طریق اوراق قرضه قابل تبدیل است که کمک می کند تا صندوق $2 میلیارد سهم خرید مجدد.

هر دو سرمایه گذاران پیوستن به هیئت مدیره جدید کمیته بررسی توییتر ساختار رهبری از جمله نقش آقای دورسی و مدیر برنامه ریزی جانشینی. این کمیته برنامه های خود را برای اعلام نتايج قبل از پایان سال.

“شکل گیری رهبری کمیته ارزیابی به ما می گوید که دورسی موقعیت باقی می ماند ممکن است تحت بررسی از طریق 2020,” برنشتاین تحلیلگران تحقیقات گفت: در یک توجه داشته باشید.

Vijaya Gadde رئیس امور حقوقی در توییتر در مورد این شرکت قوانین جدید برای عمیق تقلبی است. او صحبت می کند در وال استریت ژورنال تکنولوژی زندگی می کنند.

الیوت دارای سابقه مصرف در شرکت ها و باعث خروج از مدیران اجرائی خود را گاهی اوقات ماه پس از درگیر شدن. الیوت و همکار سرمایه گذار سمت راست مقدار LP یک سال پیش با انتقاد از عملکرد بازار آنلاین eBay Inc. الیوت آقای کوهن در میان سه عضو اضافه شده به eBay مدیره. شش ماه بعد اجرایی Devin Wenig استعفا داد. دو سال پیش Athenahealth Inc. مدیر عامل شرکت Jonathan بوش پا را در میان الیوت فشار است. کلاوس Kleinfeld که زد آلومینیوم قطعات ساز Arconic Inc., جایگزین شد و در سال 2017 نیز زیر فشار سنگین از الیوت.

الیوت تمرکز بر آقای دورسی در بخشی ناشی از تقسیم خود را مدیر عامل شرکت بین توییتر و پرداخت شرکت Square Inc., که او نیز تاسیس. آقای دورسی هفته گذشته در دفاع از برگزاری دو مدیر عامل عناوین گفتن سرمایه گذاران “من به اندازه کافی انعطاف پذیری در برنامه من به تمرکز بر روی مهم ترین چیز و من یک حس خوب از آنچه که مهم است در هر دو شرکت است.”

آقای گالووی گفت: آقای دورسی خواهد شد “باید برای متقاعد کردن آنها او را از حق مدیر عامل در صبح چون بعد از ظهر او را در میدان.”

توییتر مدیر عامل شرکت در ماه های اخیر نیز جلب انتقاد از برخی از سرمایه گذاران برای برنامه ریزی به صرف بخشی از این سال در آفریقا است. هفته گذشته گفت: سرمایه گذاران او را به تجدید نظر در این برنامه برای اولین بار افشا شده توسط او در ماه دسامبر از طریق توییتر.

جدید هیئت مدیره کمیته نیز بررسی خواهد شد توییتر را مبهوت هیئت مدیره که در آن تنها چند عضو هستند برای انتخابات مجدد در هر سال. ترتیب است که به طور معمول دیده می شود که ساخت آن را سخت تر برای سرمایه گذاران خارج را به نفع خود کنترل تخته.

آقای دورسی فاقد supervoting به اشتراک گذاری ساختار است که خود را به همتایان مارک زوکربرگ در Facebook , Inc. و حتی اشپیگل در ضربه محکم و ناگهانی , Inc. لذت بردن از. الیوت دارای حدود 4 درصد از سهام توییتر. آقای دورسی صاحب حدود 2% از سهام توییتر با توجه به FactSet.

دریاچه نقره ای نگاه کرده بود, خرید توییتر در گذشته و پس از خبر شکست از الیوت, سرمایه گذاری رسیده به آقای دورسی با توجه به یک فرد آشنا با این موضوع. توییتر در زمان بوده است تصاحب هدف است. در سال 2016 کسب و کار-ارائه دهنده نرم افزار Salesforce.com , Inc. در نظر گرفته شود اما پس از آن رها شده و قصد دارد برای به دست آوردن این شرکت است.

توییتر روز دوشنبه نیز وعده داده شده به رشد خود را روزانه به طور متوسط استفاده از نرخ بیش از 20 درصد در این سال و فراتر از آن. آن است که سرعت آن تحویل در سه ماهه گذشته هر چند که بالاتر بود در اکثر اخیر چهارم. توییتر کاربر رشد عقب مانده است که از رقبا. آن را تا 152 میلیون با میانگین روزانه کاربران با توجه به آخرین آمار و ارقام سه ماهه. Facebook, آغاز شده است که فقط دو سال قبل از آن در حال حاضر بیش از 1.6 میلیارد دلار ماهانه کاربران است.

کاربر رشد رقم “تهاجمی و مجموعه آنها را برای هر دو فوق العاده ای در موفقیت یا شکست متناوب گفت:” مایکل پچر تحلیلگر در Wedbush اوراق بهادار. “فعال سرمایه گذاری ناشی از مدیریت را متعهد به چیزی است که آنها را کنترل نمی کند.”

توییتر نیز گفت: این امر سرعت بخشیدن سال بیش از سال رشد فروش هر چند آن را نمی طلسم جزئیات سقوط. این شرکت گفت: این کار می تواند با دریاچه نقره ای نامشخص در “عملیاتی طرح” با تمرکز بر سرعت رشد و سریعتر بهبود محصول.

هدف قرار دادن آقای دورسی در انظار چرا که او عمل کرده است و بدون یک افسر ارشد عامل با وجود پاره وقت وضعیت. یک سخنگوی ترتیب predated آقای دورسی را در زمان محدود به عنوان رئیس اجرایی آغاز شد که در سال 2015. “ارزیابی اینکه آیا ما نیاز به تغییر است که بخشی از هیئت مدیره را به طور مداوم کار ارزیابی رهبری و ساختار دولت” سخنگوی گفت.

آقای دورسی زد توییتر اولین بار تا سال 2008 زمانی که او سرنگون شد به عنوان مدیر عامل در بخشی به دلیل مشکلات فنی با پلت فرم. او به عنوان رئیس اجرایی در سال 2011 به دست آورد و به عنوان مدیر عامل در سال 2015 به این صندلی.

یکی از الیوت ناکامی با توییتر, با توجه به یک فرد آشنا با این موضوع بوده است که آن را به نظر می رسد باید با حروف بزرگ در کانون توجه پلت فرم تا به حال تحت ریاست جمهوری مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده است که پلت فرم بخشی جدایی ناپذیر از اخبار روزانه چرخه. رئیس جمهور اعلام کرده است که اخراج کارکنان را در توییتر متزلزل شرکت ها و پرده برداری از تصمیم گیری های سیاست خارجی.

“توییتر یکی از مهم ترین سیستم عامل در بازار جهانی گفت و گو” الیوت آقای کوهن روز دوشنبه گفت:. “ما سرمایه گذاری در توییتر زیرا ما یک فرصت قابل توجهی برای ایجاد ارزش.”

تحت توافق با توییتر الیوت متعهد شده است نه آشکارا به چالش مدیریت برای حدود یک سال است.

نوشتن به بتسی موریس در [email protected] و کوری در Driebusch [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de