توییتر ممنوعیت QAnon حساب با استناد به خطر آفلاین آسیب

توییتر گفت: حساب ترویج QAnon تئوری توطئه شده اند به خصوص به تازگی و با هدف قرار دادن فردی قربانیان بر روی پلت فرم با سوء استفاده از افزایش خطر آفلاین آسیب برساند.

عکس: alastair پیک/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

Twitter , Inc. TWTR -0.13% گفت: این امر گام تا اجرای در برابر پیروان QAnon تئوری توطئه تبدیل شدن به اولین پلت فرم اصلی به اقدام های تهاجمی به منظور محدود کردن گسترش بی اعتبار جنبش است که festered آنلاین برای سال.

توییتر سخنگو گفت: این شرکت ممنوع اعلام کرده است بیش از 7000 QAnon-حساب های مربوط در هفته های اخیر محدود توزیع 150,000 دیگران و دیگر برجسته پست های مربوط به QAnon در جستجوها و یا توصیه.

این شرکت گفت: حساب ترویج تئوری توطئه شده اند به خصوص به تازگی و با هدف قرار دادن فردی قربانیان بر روی پلت فرم با سوء استفاده از افزایش خطر آفلاین آسیب برساند. توییتر گفت: حذف حساب نقض کرده سیاست های خود در دادن پلت فرم دستکاری و یا فرار از قبلی ممنوعیت.

“همانطور که ما کار را در مقیاس بزرگ برای محافظت از مکالمه عمومی در چهره در حال تحول تهدیدات ادامه خواهیم داد منجر به شفافیت و ارائه مطلب در زمینه تلاش های ما” این شرکت گفت: از طریق توییتر آن ایمنی حساب.

QAnon مؤمنان آمده اند برای در بر گرفتن یک متفاوت طیف وسیعی از اعتقادات با شعار مرکزی این است که یک دوز و کلک از پدوفیل به مدت طولانی کنترل بسیاری از “دولت عمیق” دولت و به دنبال تضعیف رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با کمک رسانه ها و دیگر نیروهای تاریک. تئوری شروع با پست در هیئت مدیره پیام 4chan از یک ادعا در سطح بالا با دولت هوش رسمی با نام مستعار س.

بیشتر

  • Facebook ایجاد تیم برای مطالعه تعصب نژادی پس از قبلا محدود کردن چنین تلاش

در سال 2016 یک مرد دستگیر شد با یک تفنگ را در داخل واشنگتن پیتزا رستوران است که در مرکز یک تئوری توطئه شناخته شده به عنوان Pizzagate است که به عنوان یک پیشرو به QAnon. در سال های پس, پیروان به این گروه شده اند و به صورت پراکنده مربوط به برنامه ریزی و یا ارتکاب خشونت با یک FBI زمینه دفتر و هشدار داد که این جنبش مطرح بالقوه داخلی تهدید.

هر چند تعدادی از پیش بینی های به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده توسط این گروه نمی آیند به تصویب آن است رونق اجتماعی-رسانه, سیستم عامل از جمله توییتر Facebook و یوتیوب. اخیرا آن را به دست آورده برجسته پیروان. سابق مغلوب ساختن پیشی جستن دولت, مشاور امنیت ملی, مایکل فلین نوشته شده یک ویدیو آنلاین در این ماه شامل QAnon شعار. و کنگره نامزدها از جمله کلرادو جمهوری خواه لورن Boebert که ناراحت پنج ترم وقت در اولیه را علنا flirted با این جنبش است.

رئیس جمهور تهمت و اعضای خانواده خود را گاهی اوقات بازتوییت محبوب QAnon حساب.

دیگر رسانه اجتماعی سیستم عامل گرفته اند اقدامات هدفمند علیه QAnon فعالیت است. ق ممنوع 20000 فرد فروم در سال 2018 به اتهام تحریک به خشونت و Facebook را ممنوع کرده است برخی از برجسته صفحات حمایت از QAnon این نظریه. اما Facebook کرده است تاکید کرد که این اقدام در برابر تنها حساب های خاص و موارد نقض آن با قوانین مانند تحریک خشونت برای ارتقاء QAnon نظریه به طور کلی.

مدنی-حقوق سازمان های پشت جولای تحریم Facebook را ذکر پلت فرم را شکست برای جلوگیری از تبلیغات از ظاهر شدن در کنار QAnon محتوا به عنوان یک دلیل عمده برای شرکت ها به خودداری از تبلیغات است.

نوشتن به جف هورویتز در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im