توییتر می افزاید: بیشتر کاربران اما درآمد, سود, سقوط

خارج توییتر دفتر مرکزی آن در سان فرانسیسکو در اوایل این ماه.

عکس: دیوید پل موریس/مهر نیوز

Twitter , Inc. گزارش قوی کاربر رشد اما با تجربه طولانی از اثرات این بیماری همه گیر کوروناویروس در آخرین سه ماهه به عنوان پلت فرم را به حرکت سنگی تبلیغات آب و هوا و ذرات از عمده نقض امنیتی در هفته های پیش رو است.

روز پنج شنبه در سان فرانسیسکو شرکت رسانه های اجتماعی گفت: روزانه خود کاربر پایه گل رز 12 درصد به 186 میلیون دلار در سه ماه منتهی به 30 ژوئن از سه ماهه قبل قوی تر افزایش بیش از تحلیلگران نظرسنجی توسط FactSet انتظار داشتند.

توییتر درآمد کاهش 19 ٪ در سه ماهه دوم از سال قبل به $683 میلیون دلار گم شده برآورد اجماع از تحلیلگران از $702 میلیون, با توجه به FactSet. در سه ماهه قبلی, توییتر کاهش یافته است به ارائه پیش بینی درآمد یا سود عملیاتی با استناد به ویروس مربوط به عدم اطمینان اقتصادی و به سرعت در حال تغییر شرایط بازار است. به همین دلیل این شرکت را ارائه نمی دهد راهنمایی برای کسانی که معیارهای در آخرین گزارش درآمد.

شرکت چرخش به از دست دادن $1.23 میلیارد و اشاره کرد که نتایج آن بودند نهفته واژگونی یک بیش از 1 میلیارد دلار مالیات سود ثبت شده در سال 2019. به استثنای مالیات مورد توییتر دست دادن تندتر از پیش بینی تحلیلگران بود.

توییتر سهام به دست آورده اند 15% تا کنون در این سال از طریق پنج شنبه در مقایسه با 1% رشد برای شاخص S&P 500.

بالا مشخصات حساب های توییتر از جمله کسانی که از باراک اوباما و Elon Musk شد هدف از یک حمله گسترده که کارشناسان امنیتی در حال تماس با بدترین نرم حادثه در این شرکت در تاریخ معاصر است. وال استریت ژورنال را Euirim چوی گزارش در مورد هک که به نظر می رسد متفاوت از دیگر نقض امنیت. عکس: رابین بک/خبرگزاری گتی ایماژ, Sean گالوپ/گتی ایماژ و Dado Ruvic/ایسنا

جهانی هزینه های تبلیغات کاهش یافت به عنوان coronavirus مورد شمارش رز در اوایل سال جاری صدمه زدن به شرکت های از جمله توییتر. برخی از کسب و کار نیز متوقف شد صرف در اواخر ماه مه تا اواسط ماه ژوئن پس از اعتراضات را برانگیخت توسط پلیس, قتل مرد مینیاپولیس جورج فلوید توییتر گفت.

“ما شاهد یک بهبود تدریجی در طول سه ماهه” به ویژه در سه هفته گذشته از ماه ژوئن گفت: توییتر امور مالی رئیس ند D. سگال. “تبلیغ شروع به انطباق و ما شاهد چیز باز کردن کمی.”

برای مثال آقای سگال گفت: بیشتر سازمان دهندگان این رویداد قادر به محور برنامه های خود را سازماندهی مجازی حوادث و ترویج آنها را در توییتر—به جای لغو فرد در حوادث در طول سه ماهه. او گفت: توییتر نیز بهره مند از تبلیغ صرف به مجازی مشاهده احزاب برای فیلم راه اندازی و کنسرت.

به طور جداگانه آقای سگال گفت: افراد جدید ادامه کشیده می شود به توییتر برای یادگیری در مورد مسائل از اهمیت مانند بیماری همه گیر کوروناویروس و سیاه زندگی مهم جنبش است. او همچنین اعتبار تغییرات شرکت ساخته شده برای پلت فرم آن از جمله توانایی برای افرادی که به دنبال موضوعات خاص.

“محصول ما پیشرفت واقعا پرداخت” آقای سگال گفت. “مردم در حال پیدا کردن آنچه که آنها دنبال آن هستید.”

پیام پلت فرم نتایج آمده حدود یک هفته پس از توییتر بود ضربه با, امنیت, حمله و اجازه داد که هکرها به بیش از یک آرایه از حساب از جمله کسانی که از مشاهیر و سیاستمداران میلیاردرهای و شرکت های بزرگ. در نامه ای به سهامداران توییتر به تشریح موضوع به عنوان ناامید کننده بود و گفت آن را اجرا راهکارهایی برای بهبود امنیت سیستم های خود و کار با اجرای قانون اشخاص به عنوان آنها بررسی این موضوع است.

“ما درک می کنیم مسئولیت و متعهد برای بدست آوردن اعتماد از همه سهامداران ما با هر عمل ما از جمله چگونه آدرس ما این مسئله امنیتی” شرکت گفت. “ما همچنان به طور شفاف در های ما آموخته و remediations.”

ضربه محکم و ناگهانی , Inc., که همچنین به شدت متکی به تبلیغات روز سه شنبه گزارش کاهش رشد درآمد در سه ماهه دوم. این شرکت گفت: تبلیغ به نظر می رسد هزینه های بیشتر در هفته های اخیر. نتایج جستجو برای Facebook , Inc. و الفبای Inc. انتظار می رود در هفته آینده.

توییتر گفت: آن هزینه های عملیاتی افزایش 5 ٪ در سه ماهه دوم. این شرکت اعلام کرد که رشد کمتر از آن در ابتدا انتظار می رود پس از تصمیم گیری ساخته شده بودند از جمله کاهش هزینه.

آقای سگال گفت: این شرکت انتظار دارد که هزینه های به حداقل رشد 10% در سه ماهه جاری.

“ما اعتقاد داریم که بهترین راه برای توییتر به بیرون آمدن از این بی سابقه زمان قوی تر است به ادامه سرمایه گذاری در تیم ما به عنوان به خوبی به عنوان ما درآمد و مصرف کننده محصولات,” او گفت:.

در اوایل سال جاری فعال صندوق های تامینی الیوت Management Corp. در زمان 1 میلیارد دلار از سهام خود در توییتر و گفت: این شرکت آن را می خواستم تمام وقت اجرایی. توییتر و الیوت به توافق آتش بس که شامل تعهد به تحویل رشد در پایگاه کاربر و درآمد و انتصاب جدید اعضای هیئت مدیره. توییتر اضافه شده است سه جدید اعضای هیئت مدیره در گذشته 120 روز آقای سگال گفت.

نوشتن به سارا E. Needleman در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de