توییتر می افزاید: واقعیت-بررسی اعلامیه به ناروا توییتهایی در پست الکترونیکی-در برگه های رای

قانونگذاران در هر دو حزب را مورد انتقاد رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن توییتهایی دربارهی این موضوع خواستار او را به تمرکز بر روی بیماری همه گیر.

عکس: یوری Gripas/مهر نیوز

واشنگتن— Twitter , Inc. روز سه شنبه برای اولین بار اعمال می شود یک واقعیت-چک کردن توجه به یک صدای جیر جیر از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن ساعت پس از رسانه اجتماعی شرکت را تکذیب کرد یک مرد زن مرده درخواست برای حذف رئیس جمهور نوشته های گردش تئوری های توطئه در مورد مرگ همسر.

دوقلو تصمیم گیری هستند به احتمال زیاد به هم بزنید پارتیزان در هر دو طرف بحث سیاسی با یک استدلال دره سیلیکون باید نقش فعال تری در پلیس آقای تهمت اجتماعی-فعالیت های رسانه ای در حالی که دیگر به نظر این حرکت شبیه به سانسور.

توییتر اعمال واقعیت-بررسی اعلامیه اواخر روز سه شنبه به دو توییت از رئیس جمهور در مورد پتانسیل برای تقلب مربوط به پست الکترونیکی-در برگه های رای. با برچسب”دریافت حقایق در مورد پست الکترونیکی-در برگه های رای”و لینک به اطلاعات بیشتر در توییتر کاربران خود هشدار داده است که کسانی که ادعای بی اساس بودند.

توییت “به طور بالقوه حاوی اطلاعات گمراه کننده در مورد رای گیری فرآیندهای شده اند و برچسب به ارائه اضافی بافت اطراف پست الکترونیکی-در برگه های رای” توییتر سخنگوی گفت.

توییتر حرکت بود بر اساس یک سیاست اوایل این ماه اعلام کرد به درخواست واقعیت-چک کردن برچسب در مورد کوروناویروس و دیگر مسائل مورد مناقشه موضوع را به اطلاعات غلط از جمله انتخابات است. این نخستین بار توییتر اعمال کرده واقعیت-چک کردن برچسب به یک پیام در مورد غیر Covid اخبار.

یک تصویر را نشان می دهد اطلاع اضافه شده در زیر یک صدای جیر جیر توسط رئیس جمهور تهمت به کاربران هشدار که ادعا بی اساس بودند.

آقای ترامپ اواخر روز سه شنبه متهم توییتر از دخالت در انتخابات. “توییتر به طور کامل سرکوب آزادی بیان و من به عنوان رئیس جمهور نمی خواهد اجازه می دهد آن را به اتفاق می افتد!” او در یک صدای جیر جیر.

توییتر کارکنان هشدار داد مغلوب ساختن پیشی جستن تیم قبلا که ممکن است 20 صدای جیر جیر در مورد تقلب انتخابات را به خطر انداخته و باعث این شرکت اقدام با توجه به یک فرد آشنا با این موضوع. که صدای جیر جیر به اشتباه گفت میشیگان فرستاده بود غیابی به مردم جلوتر از مقدماتی. در واقع میشیگان فرستاده بود absentee ballot برنامه های کاربردی. آقای ترامپ حذف صدای جیر جیر.

روز سه شنبه آقای ترامپ بازبینی رای گیری موضوع حتی به عنوان تازه جنجال swirled بیش از رئیس جمهور توییتهایی دروغ نشان می دهد که سابق مجلس و زمان MSNBC میزبان جو Scarborough تا به حال نقش مهمی را در سال 2001 مرگ یک کنگره aide. توییتر بعد گفت: آن را نمی خواهد اقدام در پست های مربوط به آقای Scarborough.

سیاست توییتر است که برای قفل کردن کاربران حساب اگر آنها را نقض قوانین در برابر آزار و اذیت و یا دادن-مانند رفتار مگر اینکه کاربران حذف توییتهایی. سال گذشته این شرکت گفت: این امر شروع ضعیف توییتهایی توسط مقامات دولتی و چهره های سیاسی که نقض قوانین خود را.

قبل از سه شنبه توییتر گرفته نشده بود هر گونه اقدام علیه آقای ترامپ حتی اگر منتقدان گفته اند که برخی از پست های مسخره این شرکت سیاست.

به اشتراک گذاری افکار خود را

باید اجتماعی-شرکت های رسانه ای انتظار می رود به تایید صحت اظهارات که به نظر می رسد بر روی سیستم عامل خود را? پیوستن به مکالمه زیر.

در مثال آقای تهمت توییتهایی دربارهی توطئه های اطراف Scarborough دستیار مرگ یک سخنگوی توییتر گفت: پیام نمی واجد شرایط به عنوان آزار و اذیت تحت سیاست شرکت به این دلیل که افراد ذکر شده در پست چهره های عمومی است.

توییتر سخنگوی گفت: در یک بیانیه کتبی سهشنبه: “ما عمیقا متاسفم در مورد درد این اظهارات و توجه آنها در حال طراحی هستند و باعث خانواده است.”

میکا برژینسکی شرکت میزبان و همسر آقای Scarborough در روز سه شنبه ابراز خشم است که توییتر انتخاب شد برای پاسخ به پست الکترونیکی-در رای گیری توییتهایی و نه کسانی که baselessly متهم شوهرش از قتل است. “Ummmmm…وای,” او نوشت:,, برچسب زدن توییتر اجرایی جک دورسی. “شما شوخی ما درست است؟”

تیموتی Klausutis به مرد زن مرده از آقای Scarborough سابق دستیار بود, نوشته شده به آقای دورسی هفته گذشته درخواست او را برای حذف رئیس جمهور توییتهایی دربارهی همسرش.

“من از شما درخواست برای دخالت در این مثال به این دلیل که رئیس جمهور ایالات متحده گرفته شده است چیزی که به او تعلق ندارد—حافظه من مرده و انحرافی در آن برای درک سیاسی, افزایش,” او نوشت: به گفته یک ایمیل برای اولین بار منتشر شده توسط نیویورک تایمز.

با اشاره به نظریه های است که باید گردش آنلاین برای سال دروغ پیشنهاد آقای Scarborough بود که در مرگ آقای Klausutis نوشت: “فراوانی و شدت زشتی و اعلام این هولناک نهفته است همیشه افزایش می یابد در اینترنت. این نظریه پردازان توطئه از جمله اخیرا رئیس جمهور ایالات متحده همچنان به گسترش خود صفراوی و اطلاعات غلط در پلت فرم خود را.”

لری Klausutis درگذشت در جولای 2001 در سن 28. در آن زمان او مشغول به کار بود برای آقای Scarborough سپس یک کنگره جمهوری خواه در فلوریدا. مقامات محلی در آن زمان گفت: هیچ شواهدی از بازی ناپاک و Okaloosa County کاردانی معاینات پزشکی مایکل Berkland گفت: تشخیص بیماری قلبی باعث شده بود او را به سقوط و ضربه سر او در کنار یک میز در آقای Scarborough فورت والتون بیچ کنگره ،

رئیس جمهور توییتی است یا بازتوییت مورد خانم Klausutis مرگ یک و نیم دوجین بار در این ماه برای حمله به آقای Scarborough مداوم منتقد از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت که excoriated آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و این بیماری همه گیر کوروناویروس در برنامه “صبح و جو.”

پس از به tweeting در مورد این پرونده در سال 2017—نادرست با اشاره به آن به عنوان یک “راز حل نشده”—آقای ترامپ بازگشت به این موضوع در مارس 4, اصرار MSNBC صاحب Comcast Corp. به “باز کردن طولانی سر رسیده فلوریدا مورد سرد در برابر جو روانی Scarborough.” صدای جیر جیر خود را در یک “صبح جو” قسمت که ویژه انتقاد از رئيس جمهور در پاسخ به این ویروس.

در مارس 12, آقای ترامپ توییتی از آقای Scarborough: “او دور با قتل است ؟ برخی از مردم فکر می کنم.”

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد خواسته خود توییتهایی دربارهی آقای Scarborough بعد روز سه شنبه در کاخ سفید در دفاع از خود خواستار تحقیق و تفحص خواستار توجه به “قطعا بسیار مشکوک وضعیت است.” آقای ترامپ گفت که او تا به حال دیده می شود آقای Klausutis نامه اما رد درخواست خود را. “من مطمئن هستم که در نهایت آنها می خواهند برای رسیدن به پایین از آن,” او گفت:.

قانونگذاران در هر دو حزب را مورد انتقاد رئیس جمهور توییتهایی دربارهی این موضوع خواستار او را به تمرکز بر روی بیماری همه گیر و ترویج اتهامات نادرست علیه منتقدان خود را. “فقط متوقف شود. جلوگیری از گسترش آن جلوگیری از ایجاد پارانویا. آن را از بین ببرد ما ایم” Rep. آدم Kinzinger (R. بیمار است.) در روز شنبه.

آقای اسکاربورو در روز سه شنبه توییتی چندین گزیده ای از آقای Klausutis نامه. او در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

توییتر واقعیت چک از آقای تهمت tweet به نظر می رسد حاوی آن را گمراه کننده بیانیه این بیان که “پست الکترونیکی-در برگه های رای در حال حاضر در حال استفاده در برخی از ایالت ها از جمله اورگان یوتا و نبراسکا.” بیانیه ای که به نظر می رسد به تلفیق تمام اتوماتیک-mail رای گیری با رای غیابی در رابطه با حداقل یک دولت است.

در حالی که همه ایالت ها اجازه می دهد رای گیری غایب از طریق پست الکترونیکی تنها تعداد انگشت شماری از کشورها از جمله اورگان و یوتا به طور خودکار ارسال ثبت نام رای دهندگان پست الکترونیکی-در برگه های رای. نبراسکا در مقابل به تازگی از طریق پست و برنامه های کاربردی برای هر رای دهنده در پاسخ به این گیر و دولت نمی به طور خودکار ارسال برگه های رای.

اشتباه مطرح شده سوال در مورد توییتر توانایی برای خدمت به عنوان یک سرویس مستقل به واقعیت بررسی اظهارات آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و یا دیگر چهره های سیاسی در آن خدمات. اواخر روز سه شنبه توییتر خود را به روز زبان به حذف مرجع به نبراسکا و به جای آن اعلام کرد که “پنج متحده در حال حاضر رای به طور کامل توسط ایمیل و تمام متحده ارائه نوعی از پست الکترونیکی-در رای گیری غایب.”

نوشتن به ربکا Ballhaus در [email protected] و گرجستان در چاه [email protected]

اصلاحات & Amplifications
اواخر روز سه شنبه توییتر به زبان خود را در یک واقعیت-بررسی از رئیس جمهور تهمت را صدای جیر جیر. نسخه قبلی این مقاله به اشتباه اعلام کرد روز شنبه.

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>