توییتر می افزاید: واقعیت-بررسی توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن توییتهایی در پست الکترونیکی-در برگه های رای

قانونگذاران در هر دو حزب را مورد انتقاد رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن توییتهایی دربارهی این موضوع خواستار او را به تمرکز بر روی بیماری همه گیر.

عکس: یوری Gripas/مهر نیوز

واشنگتن— Twitter, Inc. در روز سه شنبه شده ایم درخواست برای حذف توییت توسط رئیس جمهور تهمت شناور بی اساس نظریه ها در مورد مرگ همسرش, اما برای اولین بار اعمال می شود یک واقعیت-چک کردن توجه به یک بی اساس ادعای رئیس جمهور ساخته شده بر روی پلت فرم.

اجتماعی-رسانه ای شرکت نمی توضیح تصمیم خود را در اوایل روز به حذف آقای تهمت توییتهایی دروغ نشان می دهد که سابق مجلس و زمان MSNBC میزبان جو Scarborough تا به حال نقش مهمی را در سال 2001 مرگ یک سابق کنگره aide.

روز یکشنبه با این حال اطلاع به نظر می رسد بر روی یک جفت از سخنان رئیس جمهور صادر کرده است در اوایل صبح که در آن او پیشنهاد بدون ارائه شواهد که پست الکترونیکی-در رای گیری که منجر به تقلب انتخابات. “جعبه پست الکترونیکی خواهد بود سرقت آراء خواهد بود جعلی و حتی به طور غیر قانونی چاپ و متقلبانه امضا” او هنوز توییتی.

مدت کوتاهی پس از آقای ترامپ ساخته شده مشابه نظرات در کاخ سفید رویداد توییتر اضافه شده یک اخطار زیر جیر که گفت: “دریافت حقایق در مورد پست الکترونیکی-در برگه های رای” که مربوط به یک سری از واقعیت-چک کردن امتیاز. “واقعیت-چکرز می گویند هیچ مدرکی وجود ندارد که پست الکترونیکی-در برگه های رای که مربوط به رای دهندگان تقلب” صفحه بخوانید.

این صفحه نیز به ضرب گلوله رئیس جمهور ادعا که کالیفرنیا را ارسال پست الکترونیکی-در برگه های رای به “هر کسی زندگی در دولت, مهم نیست که آنها چه کسانی هستند و یا چگونه آنها وجود دارد.” ثبت نام رای دهندگان را دریافت برگه های رای.

یک توییتر سخنگوی رئیس جمهور گفت: توييتها “به طور بالقوه حاوی اطلاعات گمراه کننده در مورد رای گیری فرآیندهای شده اند و برچسب به ارائه اضافی بافت اطراف پست الکترونیکی-در برگه های رای.”

مغلوب ساختن پیشی جستن مدیر کمپین براد Parscale حمله حرکت سهشنبه متهم توییتر از تلاش برای “مانع و با دخالت رئیس جمهور تهمت گرفتن پیام خود را از طریق به رای دهندگان است.”

سیاست توییتر است و به کاربران توییتهایی اگر آنها را نقض قوانین در برابر آزار و اذیت و یا دادن-مانند رفتار است. سال گذشته این شرکت گفت: این امر دیگر اعطای معافیت به مقامات دولتی و چهره های سیاسی که در آن نقض قوانین و پرچم توییتهایی که اجرا گرفتار سیاست. در اوایل این ماه توییتر گفت: این امر نیز درخواست واقعیت-چک برای محدود کردن گسترش اطلاعات غلط در مورد کوروناویروس و دیگر مسائل مورد اختلاف دوباره ارتکاب به اعمال سیاست به همه کاربران از جمله مقامات دولتی

قبل از شنبه, توییتر, تا به حال اضافه از جمله توجه به توییت توسط آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و یا هر سیاستمدار.

در ماه مارس پلت فرم حذف پست های ونزوئلا رئیس جمهور ونزوئلا و برزیل جمهور Jair Bolsonaro مرتبط با اثبات نشده روش درمان جدید کروناویروس.

میکا برژینسکی شرکت میزبان و همسر آقای Scarborough در روز سه شنبه ابراز خشم است که توییتر انتخاب شد برای پاسخ به پست الکترونیکی-در رای گیری توییتهایی و نه کسانی که baselessly متهم شوهرش از قتل است. “Ummmmm…وای,” او نوشت:,, برچسب زدن توییتر اجرایی جک دورسی. “شما شوخی ما درست است؟”

تیموتی Klausutis به مرد زن مرده از آقای Scarborough سابق دستیار بود, نوشته شده به آقای دورسی هفته گذشته درخواست او را برای حذف رئیس جمهور توییتهایی دربارهی همسرش.

“من از شما درخواست برای دخالت در این مثال به این دلیل که رئیس جمهور ایالات متحده گرفته شده است چیزی که به او تعلق ندارد—حافظه من مرده و انحرافی در آن برای درک سیاسی, افزایش,” او نوشت.

با اشاره به نظریه های است که باید گردش آنلاین برای سال دروغ پیشنهاد آقای Scarborough بود که در مرگ آقای Klausutis نوشت: “فراوانی و شدت زشتی و اعلام این هولناک نهفته است همیشه افزایش می یابد در اینترنت. این نظریه پردازان توطئه از جمله اخیرا رئیس جمهور ایالات متحده همچنان به گسترش خود صفراوی و اطلاعات غلط در پلت فرم خود را.”

لری Klausutis درگذشت در جولای 2001 در سن 28. در آن زمان او مشغول به کار بود برای آقای Scarborough سپس یک کنگره جمهوری خواه در فلوریدا. مقامات محلی در آن زمان گفت: هیچ شواهدی از بازی ناپاک و Okaloosa County کاردانی معاینات پزشکی مایکل Berkland گفت: تشخیص بیماری قلبی باعث شده بود او را به سقوط و ضربه سر او در کنار یک میز در آقای Scarborough فورت والتون بیچ کنگره ،

توییتر سخنگوی گفت: در یک بیانیه کتبی سهشنبه: “ما عمیقا متاسفم در مورد درد این اظهارات و توجه آنها در حال طراحی هستند و باعث خانواده است. ما در حال کار برای گسترش محصول موجود امکانات و سیاست های, بنابراین ما می تواند به طور موثر تر آدرس چیزهایی مانند این رفتن به جلو و ما امیدواریم که این تغییرات در محل زودی.”

رئیس جمهور توییتی است یا بازتوییت مورد خانم Klausutis مرگ یک و نیم دوجین بار در این ماه برای حمله به آقای Scarborough, یک منتقد از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت که excoriated آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و این بیماری همه گیر کوروناویروس در برنامه “صبح و جو.”

پس از به tweeting در مورد این پرونده در سال 2017—نادرست با اشاره به آن به عنوان یک “راز حل نشده”—آقای ترامپ بازگشت به این موضوع در مارس 4, اصرار MSNBC صاحب Comcast Corp. به “باز کردن طولانی سر رسیده فلوریدا مورد سرد در برابر جو روانی Scarborough.” صدای جیر جیر خود را در یک “صبح جو” قسمت که ویژه انتقاد از رئيس جمهور در پاسخ به این ویروس.

در مارس 12, آقای ترامپ توییتی از آقای Scarborough: “او دور با قتل است ؟ برخی از مردم فکر می کنم.”

روز سه شنبه پس از آقای Klausutis نامه منتشر شده بود آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در توئیتر خود نوشت: “افتتاح یک مورد سرد در برابر جو روانی Scarborough بود که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فکر اصلی این جریان بوده است برای سال های طولانی قبل از من پیوست کر.”

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد خواسته خود توییتهایی دربارهی آقای Scarborough بعد در کاخ سفید در دفاع از خود خواستار تحقیق و تفحص خواستار توجه به “قطعا بسیار مشکوک وضعیت است.” آقای ترامپ گفت که او تا به حال دیده می شود آقای Klausutis نامه اما رد درخواست خود را. “من مطمئن هستم که در نهایت آنها می خواهند برای رسیدن به پایین از آن,” او گفت:.

قانونگذاران در هر دو حزب را مورد انتقاد رئیس جمهور توییتهایی دربارهی این موضوع خواستار او را به تمرکز بر روی بیماری همه گیر و ترویج اتهامات نادرست علیه منتقدان خود را. “فقط متوقف شود. جلوگیری از گسترش آن جلوگیری از ایجاد پارانویا. آن را از بین ببرد ما ایم” Rep. آدم Kinzinger (R. بیمار است.) در روز شنبه.

آقای ترامپ نیز دیگر تکرار ادعاهای دروغین در مورد آقای Scarborough از جمله یک پیشنهاد که او بی سر و صدا ترک کنگره پس از خانم Klausutis مرگ است.

در سال 2005 نامه ای به غرور نمایشگاه آقای Scarborough گفت که او اعلام بازنشستگی خود را از کنگره سه ماه قبل از دستیار مرگ و ابراز خشم مورد اشاره او درگیر در مرگ او.

آقای اسکاربورو در روز سه شنبه توییتی چندین گزیده ای از آقای Klausutis نامه. او در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

خانم برژینسکی در هفته گذشته گفت: او برنامه ریزی شده برای صحبت با آقای دورسی در مورد رئیس جمهور توييتها و پیشنهاد او باید ممنوع از پلت فرم.

وقتی پرسیده شد که بعد از آن روز شنبه در مورد آقای تهمت توییتهایی کاخ سفید وزیر مطبوعات Kayleigh McEnany با اشاره به آقای Scarborough و خانم برژینسکی انتقاد از رئیس جمهور در طول coronavirus بیماری همه گیر.

“اگر ما می خواهیم برای شروع به صحبت کردن در مورد اتهامات نادرست ما کاملا چند ما می توانید از طریق” او گفت:. “میکا متهم جمهور مسئول 100,000 مرگ و میر در این کشور است. که فوق العاده غیر مسئولانه است.”

نوشتن به ربکا Ballhaus در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>