صدای جیر جیر مسئولانه: راهنمای توییتر در سال 2020

اولین قانون توییتر ? آیا استفاده از توییتر. این یک hellhole.

البته من می گویم این را به عنوان کسی که صرف بیشتر از روز من در آن نسبت به خاموش کردن آن—به خصوص پس از من پناه در محل.

من قصد دارم برای به اشتراک گذاشتن من استفاده از آمار (کارفرمایان این به عنوان خوانده شده) اما اجازه دهید فقط می گویند که آنها شبیه توییتر خود گزارش داد رشد. در طول سه ماهه به پایان رسید که در ماه مارس به عنوان coronavirus مستندات تازه شروع شد, “monetizable” روزانه کاربران فعال—آنهایی که آنها می توانید تبلیغات را—در حال حاضر تا 24 درصد بیش از سال گذشته است.

با تشکر از خبرسازان (ahem یک در خاص), اخبار سازمان های, و, خوب هر کسی و همه پلت فرم تبدیل به یکی از سریعترین و ساده ترین راه برای به اشتراک گذاری و اظهار نظر در مورد هر و همه اطلاعات.

فقط یک زن و شوهر از, شما می دانید, به یاد ماندنی مسایلی که: که می تواند اطلاعات نادرست به راحتی گسترش و دیگران را تحریک به عمل وحشتناک در راه است. در بسیاری از موارد اطلاعات نیست حتی از یک انسان واقعی. (برخی از بهترین دوستان من هستند رباتها.)

اگر شما جدید به توییتر خوش آمدید به ظروف سرباز یا مسافر! اگر شما یک دیرین کاربر, شما ممکن است احساس مانند ظروف سرباز یا مسافر است بدتر. آن حتی ممکن است بخشی از درخواست تجدید نظر. من به آن تماس بگیرید توییتر-necking—شما فقط می تواند نگاه به دور از اخبار عمومی مبارزه و یا تمام قلب خود را طعنه آمیز one-liner درست کردم.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چه چیزی شما فکر می کنم بزرگترین مشکل مواجه توییتر ؟ چه راهنمایی به شما برای ساخت توییتر خود زمان سازنده است ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

توییتر به تازگی منتشر ابزارهای جدید برای تمیز کردن توییتهایی ما دیدن و توییت ارسال می کنیم. برخی از ابزارهای کمک به دیگران به اندازه کافی نمی رویم. برخی مسائل سخت به تعمیر با نرم افزار—مانند زمانی که مردم فراموش قانون طلایی.

آیا ما در وسط یک بیماری همه گیر انتخابات ریاست جمهوری و یا یک فضاپیما به فضا پرتاب شد (و یا هر سه!), آن زمان همه ما به خصوص کسانی که در موقعیت قدرت—به یاد داشته باشید قوانین از جاده ها است. من گرفته ام یک چاقو در نوشتن تا پنج.

قانون 1: باور نمی کنم همه چیز را به شما به عنوان خوانده شده.

خوب این یکی واقعا شماره 1 قانون از اینترنت است. بدون توجه به جایی که شما در حال خواندن یا تماشای چیزی—گوگل Facebook, حتی این ستون اگر شما فکر می کنم چیزی ندارد تا آن را بررسی کنید.

با توجه به این که توییتر تبدیل به یک بلند گو حرف زدن برای رهبران جهان آن را به حال شده است برای تکان دادن راه خود را از طریق یک دوره مانع از آن خود ابداع: کد انجام آن گذاشته و مکرر سوء استفاده توسط افراد آن را نمی توانید بان. به عنوان یک نتیجه قوانین در اطراف چه آن دسته اطلاعات غلط هر دو مبهم و متناقض اجرا گذاشته است.

(Facebook دیگر جهانی megaphone رفته جهت های مختلف با قوانین آن و یا فقدان آن است.)

برای مثال توییتر به مردم نیاز به حذف نادرست یا گمراه کننده توییتهایی در برخی موارد به طور خاص آنهایی که ژست یک خطر واقعی برای سلامت مردم یا خوب بودن. مثال: توییتهایی که تحریک مردم برای از بین بردن 5G برج ها و زیرساخت های دیگر به دلیل “گزارش” از 5G باعث Covid-19.

در موارد دیگر به خصوص که در آن یک رهبر جهان ممکن است نقض سیاست های خود توییتر نمی خواهد حذف توییتهایی آن را تفسیر به غلط یا گمراه کننده است. آن را در مورد یک “حقایق” برچسب. مثال: رئیس جمهور تهمت تماس پست الکترونیکی-در برگه های رای “قابل ملاحظه ای جعلی است.” توییتر سخنگوی گفت: این توییتهایی موجود به طور بالقوه اطلاعات گمراه کننده در مورد رای گیری فرآیندهای. در ماه مارس این شرکت اعمال می شود همان برچسب را به توییت از چین سخنگوی وزارت امور خارجه.

توییتر اضافه شده توجه کنید زیر یک صدای جیر جیر توسط رئیس جمهور تهمت به کاربران هشدار که ادعا بی اساس بودند.

پس حقایق برچسب کف دست زدن تهمت امضا فرمان اجرایی برای محدود کردن گسترده حمایت قانونی که قانون فدرال در حال حاضر فراهم می کند اجتماعی-رسانه ها و دیگر سیستم عامل آنلاین.

توییتر دیگر, برچسب ها, بیش از حد, و آن را روشن نیست چگونه و زمانی که آنها می تواند استفاده شود. علاوه بر این حقایق برچسب وجود دارد “منافع عمومی” برچسب است که می تواند اعمال می شود اگر یک صدای جیر جیر نقض قوانین اما این شبکه هنوز هم فکر می کند باید آن را دیده می شود. یکی دیگر از یکی از جدید است “دستکاری رسانه ها” برچسب اعمال به عکس ها و فیلم هایی که در توییتر بداند به “ویرایش و فریب آمیزی به اشتراک گذاشته.”

اگر شما نقطه گمراه کننده و یا صاف کردن اطلاعات نادرست در خود گزارش آن را. در توییتر وب سایت و iOS و برنامه های آندروید روی پیکان رو به پایین در گوشه سمت راست بالای صفحه از یک سایت را انتخاب کنید گزارش صدای جیر جیر و شما ممکن است دلایل از جمله “آن را گمراه کننده در مورد یک سیاسی انتخابات و یا دیگر مدنی رویداد است.”

قانون 2: جلوگیری از جریان اب صدادار.

1 ٪ حاکمیت اینترنت به احتمال زیاد در مورد شما صدق در توییتر—است که 1 درصد از زمان شما به tweeting 99 درصد از زمان شما فقط در کمین است. من در خفا انجام دادن بسیاری اغلب با وسواس بازگشت به همان پست و یا موضوعات دوباره و دوباره به تماشای یک داستان و یا گفتگو ، اما حتی زمانی که من در طول داستان توییتر الگوریتم نگه می دارد کشیدن من دوباره به آن از طریق به روز رسانی است که به نظر می رسد در بالای خوراک من.

بهترین راه از آنچه که من اسمش riptide دیگر از پرتاب تلفن همراه خود را در واقعی اقیانوس است به قطع یک فرد و یا کلمه. این حذف که مطالب از خوراک خود را برای همیشه یا به طور موقت. شما می توانید قطع از یک فرد و یا گفتگو با ضربه زدن فلش رو به پایین در یک صدای جیر جیر. شما می توانید قطع یک اصطلاح در مطالب و محتوا بخش تنظیمات از تنظیمات. (من ممکن است باید خاموش “هیدروکسی کلروکین” در طول چند ماه گذشته است.)

در اینجا چگونه شما می توانید قطع و کلمات در برنامه توییتر.

عکس: جوانا استرن/وال استریت ژورنال

همچنین به شکستن خود الگوریتمی خوراک شیر بر روی برنامه, جستجو, آیکون یا نگاه #کشف tab در وب سایت برای دیدن روند توییتهایی و موضوعات.

قانون 3: بررسی دو توییت یک بار.

گفت در نجاری: اندازه گیری دو بار یک بار قطع. (من ساخته شده یک قفس چوبی در اردوگاه یک بار.)

وال استریت ژورنال انجمن راهنمای کار از خانه

اگر شما در حال رفتن به پرش به یک مکالمه خود را بررسی کنید جیر دو بار—شاید حتی سه, چهار, پنج, 16 بار—قبل از ارسال. این به این معنی اطمینان از حقایق شما استناد از منابع معتبر (CDC = yes; پسر عموی خود را در آرایشگاه همسایه درب بعدی = no). این همچنین به معنای فکر کردن در مورد آنچه شما می گویید از شخص دیگری نقطه نظر. در واقع سعی کنید به عنوان یک فرد خوب است. و حتی آن را نمی خواهد صدمه دیده است برای چک کردن غلط املایی.

به یاد داشته باشید: شما می توانید ویرایش Facebook یا Instagram, پست, اما شما نمی توانید ویرایش زنده صدای جیر جیر. شما هم آن را نگه دارید و یا آن را حذف کنید. (یکی دیگر از اینترنت درس: همه چیز در زندگی برای همیشه لطفا برای در یک تصویر.)

مگر اینکه حساب خود را خصوصی است همه چیز به شما می گویند در توییتر عمومی است—به این معنا که فقط چند رسانهها و دوست دارد به دور از رفتن ویروسی و دیده شدن توسط هزاران. و آیا از من بپرسید که چه ویروسی می رود. من صدای جیر جیر از اپل در کنار آن به بیشتر از یک یا دو تا از جاستین بیبر.

توییتر در حال آزمایش در حال حاضر با یک ابزار است که اجازه خواهد داد که شما را به محدود کردن که پاسخ به توییت های خود را تنها به افرادی که شما را دنبال کنید و یا حتی به افراد خاص اشاره کردید. این می تواند آن را بسیار آسان تر به عنوان خوانده شده مکالمات و به طور قابل توجهی کاهش چرخش. (نگاه کنید به قانون 5.)

قانون 4: Tweetstorm اگر شما باید.

گاهی اوقات شما نیاز به بیش از یک صدای جیر جیر. اگر ایده های خود را طول می کشد بیش از 280 شخصیت های انتقال—و بسیاری از ایده های بزرگ انجام دهید—سعی کنید بسیار قدردانی رشته-توییتهایی ویژگی. پس از آهنگسازی اول خود را صدای جیر جیر ضربه بزنید علامت بعلاوه در سمت راست پایین به زنجیره ای در اضافی توییتهایی.

ضربه بزنید بر روی دکمه به علاوه در گوشه پایین سمت راست برای اضافه کردن اضافی توییتهایی به موضوع خود را.

عکس: جوانا استرن/وال استریت ژورنال

قانون 5: don’t feed the عضو شورای نظارت مدت.

یکی دیگر از اینترنت اصلی: اگر مردم به نظر می رسد تحریک شما فقط به دریافت افزایش از شما نمی گیرد.

اگر شما نمی تواند چشم پوشی از ’em قطع و یا مسدود کردن آنها با ضربه زدن فلش رو به پایین در توییتی پاسخ. اگر آنها با استفاده از سوء استفاده و یا زبان توهین و گزارش آنها. توییتر به شدت خود را به صورت خودکار تشخیص سوء استفاده در طول سال اما اغلب آن را فقط پنهان نظرات به جای از بین بردن آنها.

در اوایل این ماه توییتر شروع به در حال اجرا یک آزمایش به اطلاع کاربران قبل از آنها صدای جیر جیر از سوء استفاده و یا زبان توهین آمیز.

اگر صدای جیر جیر خود را با یک هشدار بود که شاید من اولین بیت از مشاوره و…فقط با استفاده از توییتر!

نوشتن به جوانا استرن در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>