ترکیه نیروهای نظامی زیان کوه در نبرد سوریه آخرین دژ شورشی

ترکیه-حمایت جنگنده سوری ایستاده پنج شنبه در شهر سراقب در شمال غربی سوریه را در استان ادلب هدف از ادامه روسی-حمایت حملات رژیم سوریه.

عکس: عمر حاج kadour/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

ریحانلی ترکیه—حداقل 29 سرباز ترک کشته شدند, در شمال غربی سوریه روز پنج شنبه مقامات ترکیه گفت: ياوه ترکیه عمیق تر به جنگ وجود دارد به عنوان یک حمایت سوریه حمله نظامی و به دنبال اصلاح این آخرین دژ شورشی.

سربازان کشته شده توسط رژیم سوریه نیروهای به گفته فرماندار ترکیه استان ختای که هم مرز سوریه است. مقامات ترکیه گفت: یکی دیگر از 36 زخمی شدند.

به عنوان اخبار گسترش جمعیت از شهروندان جمع آوری شده در نگرانی در یک بیمارستان دولتی در شهر ریحانلی در مرز سوریه که در آن زخمی نیروهای ترکیه شد و گفت: به درمان شده اند. ده ها تن از پلیس و یک خودروی زرهی مستقر شدند به مهر و موم کردن ساختمان است.

مرگ که مطرح ترکیه نیروهای نظامی ضرر و زیان به حداقل 49 این ماه اضافه کردن به معضل رو به رئیس جمهور رجب طیب اردوغان که در هفته گذشته گفت: این تنها یک ماده از زمان قبل از او راه اندازی یک عملیات نظامی در سوریه را در استان ادلب را دفع سوریه نیروهای دولتی پرداختند.

چادر مسکن آوارگان داخلی در آتما اردوگاه در سوریه را در استان ادلب بیش از مرز ترکیه.

عکس: umit بکتاش/ایسنا

در اواخر روز پنجشنبه آقای اردوغان به ریاست یک جلسه از مقامات امنیتی به بحث در مورد وضعیت در ادلب سوریه, آخرین شورشیان تحت محاصره.

“این رژیم نامشروع که خود اسلحه را به سمت سربازان ما خواهد بود انتقام در برابر” Fahrettin Altun آقای اردوغان رئیس ارتباطات گفت: در بیانیه ای پس از این نشست است.

حمله به ادلب از جمله توپخانه و حملات هوایی بی امان را مجبور نزدیک به یک میلیون نفر برای فرار از دسامبر ایجاد بدترین تنها جابه جایی مردم در نه سال از بحران در سوریه است.

ترکیه نیروهای مستقر در ادلب در اواخر سال 2018 پس از رسیدن به یک توافق آتش بس با روسیه بخشی از یک شکننده همکاری بین دو کشور که هر دو باید عمیق تر خود را به دخالت در درگیری های سوریه در سال های اخیر است.

آتش بس در شرق اوکراین سقوط سه ماه پیش زمانی که ارتش بشار اسد با حمایت روسیه جت جنگنده از سر توهین آمیز و اصلاح کنترل استراتژیک شهرها و جاده ها در یمن است.

در آغاز ماه فوریه آقای اردوغان در پاسخ اعزام حدود 10,000 سربازان به این استان در تلاش برای متوقف کردن رژیم ارضی سود.

هر بیشتر ارتش ترکیه در پاسخ می تواند خطر یک رویارویی با روسیه که برپا کرده عملیات نظامی پس از 2015 که کج درگیری ها در حمایت از دولت سوریه است.

این حملات شامل حملات مکرر در بیمارستان و مدارس و دیگر اهداف غیرنظامی را وادار به تعداد زیادی از مردم سوریه به فرار به سمت مرز ترکیه. آنها را منع از ورود دام انداختن آنها در یک منطقه جنگی.

“این که آیا آن سلامت, آموزش و پرورش, مواد غذایی, او همیشه اهداف زیرساخت برای اولین بار پس از آن او می تواند حرکت رو به جلو در این منطقه گفت:” احمد رامی Mokadam امداد رسانی کارگر با سوریه انجمن پزشکی آمریکا یک گروه ارائه کمک به مردم در داخل ادلب با اشاره به آقای نیروهای اسد.

وزیر امور خارجه ترکیه Mevlut Cavusoglu صحبت با سازمان پیمان آتلانتیک شمالی, دبیر کل Jens Stoltenberg از طریق تلفن در اوایل روز شنبه به وقت محلی ترکیه دولت خبرگزاری “آناتولی” گزارش داد.

غربی گفت: ترکیه درخواست مشاوره در ماده چهار ناتو تاسیس پیمان که تماس برای مشاوره نظامی میان اعضای زمانی که یکی از اعضای دولت امنیتی تهدید شده است. جلسه سازمان رهبری است که انتظار می رود در روز جمعه گفت.

نوشتن به Jared Malsin در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im