سربازان ترکیه با تجمع در روستای Qaminas حدود 4 کیلومتری جنوب شرقی شهر ادلب در شمال غربی سوریه روز دوشنبه.

عکس: عمر حاج kadour/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

پنج سرباز ترک کشته شدند طی یک درگیری با نیروهای دولتی سوریه در شمال غربی سوریه بالا بردن کشور نیروهای نظامی تلفات به بیش از 13 هفته گذشته و تست ترکیه را حل و فصل را به حمایت از شورشیان در منطقه ای که رئیس جمهور بشار اسد قول داده است برای اصلاح.

مقامات ترکیه گفت: آن سربازان کشته شده ارتش سوریه گلوله باران در روز دوشنبه در استان ادلب در جایی که آنکارا به نیروهای مستقر در 12 مشاهده پست. مقامات ترکیه گفت: ارتش ترکیه در حال انتقام و ارسال مرزی کاروان به گوشت گاو تا آن حضور نظامی در ادلب.

دوازده سوریه نیروهای ارتش کشته شدند در این درگیری با توجه به ناظر حقوق بشر سوریه یک انگلستان مبتنی بر جنگ مانیتور.

“ما با شکوه ارتش ادامه خواهد داد به انجام هر آنچه لازم است” وزیر امور خارجه ترکیه Mevlut Cavusoglu گفت.

رسانه های دولتی سوریه نمی گزارش هر گونه اظهارات دولت در برخورد.

هفته گذشته ترکیه گفت: پنج تن از سربازان خود و سه تن از پرسنل نظامی کشته شده اند همچنین در ادلب در یک شبیه برخورد با سوریه.

مجموعه ای از حملات و اقدامات تلافی جویانه می تواند لرزش ترکیه شکننده اتحاد با رژیم اسد اصلی حامی روسیه. مقامات ترکیه ابراز امیدوار است که کرملین خواهد با استفاده از نفوذ خود در سوریه برای متقاعد کردن او برای جلوگیری از یک monthslong حمله نظامی با هدف reconquering ادلب یکی از آخرین پایگاه های برگزار شده توسط شورشیان. دولت نیروهای اصلاح کرده حدود یک سوم از این استان در پنج ماه گذشته.

اما مقامات روسیه شکایت کرده اند که ترکیه موفق به دیدار آن تعهد به خلع سلاح قدرتمند گروه افراطی شناخته شده به عنوان حیات تحریر الشام که تکامل یافته از القاعده وابسته به “جبهه النصره” و کنترل بخشی از استان است.

ترکیه خود را به فاصله از گروه های افراطی, اما آن را بیمار می توانیم به قطع ارتباط با دیگر گروه های شورشی در یک زمان هنگامی که آن را با تکیه بر برخی از آنها برای کنترل بخش هایی از خاک سوریه در امتداد مرز خود را.

روز دوشنبه رسانه های روسیه به نقل از سخنگوی ریاست جمهوری روسیه دیمیتری Peskov گفت که مسکو همچنان نگران اوضاع در یمن است.

دولت سوریه نیروهای مستقر در نزدیکی دمشق-حلب بزرگراه در جنوب بخشی از شمال استان حلب در روز دوشنبه.

عکس: -/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

در پیام تسلیت به خانواده های سربازان ترکیه کشته در دوشنبه سفارت آمریکا در آنکارا گفت: واشنگتن است که عمق استراتژیک تفاوت با ترکیه بر سر سوریه بود توسط ترکیه در ادلب.

“ما ایستاده ایم با ما متحد ناتو ادامه خواهد داد و به مخالفت با عادی سازی رژیم اسد به جامعه جهانی” سفارت گفت: در یک صدای جیر جیر.

این حمله موجب شده است تا انسان دوستانه هرج و مرج در استان و افزایش ترس در آنکارا که عمیق تر پیشبرد بشار اسد نیروهای خود را ارسال میلیون ها نفر از غیرنظامیان در جریان در سراسر مرز به ترکیه است. ترکیه در حال حاضر میزبان حدود چهار میلیون نفر از پناهندگان سوری و دولت در تلاش است به ارسال بسیاری از آنها را به عقب.

نزدیک به 700000 نفر آواره شده اند در شمال غربی سوریه از آغاز ماه دسامبر با توجه به سازمان ملل متحد امداد کارگران است. “این به راحتی می تواند به اثبات می شود بیشترین تعداد افراد آواره در یک دوره پس از بحران سوریه آغاز شد و تقریبا نه سال پیش گفت:” U. N. منطقه ای سخنگوی دیوید سوانسون.

روز دوشنبه برخورد صورت گرفت در نزدیکی شهر Taftanaz واقع 15 کیلومتر از مرز با ترکیه که در آنکارا در فرایند گردآوری تقویت.

هفته گذشته نیروهای اسد به دست آورد کنترل در نزدیکی شهر سراقب مهم نقطه استراتژیک M5 اتصال بزرگراه حلب به دمشق.

Abed al Malak Kassim یک غیر نظامی که فرار کرد سراقب می شود و نزدیک به مرز ترکیه توصیف یک فاجعه انسانی با خانواده ها مجبور به خوابیدن در انجماد سرد است. در این هفته او به دنبال کمک به مردم آواره مانند خود را با دادن آنها را پیر و فرسوده چادر.

“آنها سپاسگزار بود چرا که آنها زندگی می کنند در یک قلم گوسفند قبل از او گفت:” از طریق تلفن.

نوشتن به دیوید Gauthier-Villars در David.Gauthier-Villars@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو