ترکی قاضی منتشر, مدیر, خلبانان در Ghosn فرار از محاکمه

سابق نیسان رئیس Carlos Ghosn تا به حال توقف در ترکیه در طول فرار خود را از ژاپن در اواخر ماه دسامبر.

عکس: محمد azakir/ایسنا

استانبول—ترکیه قاضی دستور آزادی پنج تن از متهمان متهم به کمک به زمانی خودکار titan Carlos Ghosn در ساخت یک undeclared توقف در ترکیه در اواخر سال گذشته پس از او فرار کرد ژاپن در داخل یک موسیقی-تجهیزات جعبه.

پنج مردان—مدیر یک شرکت هواپیمایی و چهار خلبانان—گرفته شد به بازداشت در اوایل ژانویه و متهم شده است از مهاجر, قاچاق اتهام حمل تا هشت سال در زندان است. قاضی دستور آزادی آنها در انتظار حکم به دادگاه بود که در آن جلسه برای اولین بار در استانبول در روز جمعه. جلسه بعدی این است که برنامه ریزی شده برای دسامبر.

آقای Ghosn سابق رئیس اجرایی و رئیس Nissan Motor Co., متهم شده بود در ژاپن با جرائم مالی و زندگی در یک دادگاه نظارت خانه در توکیو هنگامی که او به طور ناگهانی ناپدید شد از این کشور در اواخر ماه دسامبر. در یک پرواز جعبه به طور معمول استفاده می شود برای حمل و نقل تجهیزات موسیقی آقای Ghosn لود شد بر روی یک کسب و کار جت در فرودگاه اوزاکا در دسامبر. 29 و پرواز به بیروت خلاصه بعد از یک توقفگاه بین راه در استانبول, وال استریت ژورنال گزارش داد در مدت کوتاهی پس از فرار.

هواپیمایی, مدیر, Okan Kosemen گفت: دادگاه که او سازمان یافته اواخر دسامبر پروازهای بدون دانستن که آقای Ghosn خواهد بود در هیئت مدیره. خلبانان گفت: مسئولیت چک کردن چمدان مطالب و مسافر ذخیره کردن اسناد با گمرک فرودگاه.

صوتی-تجهیزات مورد که در آن Carlos Ghosn بود مخفیانه بر روی یک جت خصوصی در فرودگاه اوزاکا در دسامبر. 29 به گفته افراد آشنا با ترکیه شد.

دو زن خدمه پرواز که به اتهام کتمان جرم—و به دو سال زندان اما نیست در بازداشت پیش از محاکمه—رد این اتهامات گفته است که آنها آگاه بودند آقای Ghosn را غیر قانونی حمل و نقل از طریق ترکیه تا زمانی که داستان به نظر می رسد در مطبوعات.

MNG جت Havacilik A. S., هواپیمایی که آقای Kosemen مشغول به کار و عمل که این پروازها استفاده می شود توسط آقای Ghosn گفت: آن هواپیما استفاده می شد به طور غیر قانونی است و یک شرکت شاکی در مورد.

در طول daylong جلسه قاضی به دنبال تعیین چقدر متهمان دانست و در مورد آقای Ghosn حضور در هیئت مدیره پرواز از اوزاکا به استانبول و از استانبول به بیروت.

یک خلبان در پا برای اولین بار از این سفر Noyan Pasin گفت: او مشغول یک مشکل فنی در هنگام پرواز—حباب های کوچک در یکی از کابین خلبان ویندوز—و نمی توجه به آنچه که قرار بود در داخل کابین.

پرواز که خدمت در استانبول-بیروت پرواز کم Altunalan خواسته شده بود توسط قاضی به توضیح محتوای یک پیام برای او ارسال به دوست پسر او پس از بازگشت به ترکیه که در آن او با اشاره به “یک راز مسافر” بود که در هیئت مدیره.

خانم Altunalan بازگو چگونه او تا به حال یک بار نکوهش شده است برای پرسیدن هویت یک مسافر که معلوم بود Necirvan بارزانی رهبر عراق semiautonomous کردی در منطقه است. “از آن روز بر من متوقف درخواست مسافر نام و با اشاره به آنها به عنوان ‘راز مسافران’, ” او گفت:.

آقای Kosemen خواسته شده بود توسط قاضی به توضیح دهد که چرا او فرستاده بسیاری از پیام ها به خلبانان پیش از برخاستن از اوزاکا.

“من سعی می کنم برای اطمینان از رضایت مشتری” آقای Kosemen گفت. “از آنجا که من بر این هستم و مشهور در صنعت است.”

نوشتن به دیوید Gauthier-Villars در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de