ترکیه شاخه های پایین سوریه دو جت جنگنده

یکی از 36 سرباز ترک کشته شده در سوریه حمله ارتش به خاک سپرده شده است شنبه یک روز قبل از ترکیه انتقام توسط تیراندازی پایین سوریه دو جنگنده های جت.

عکس: آسوشیتد پرس

استانبول—ترکیه نیروی هوایی ازطریق سوریه دو جت جنگنده, تست, روسیه تسلط حریم هوایی سوریه به عنوان یک نبرد برای کنترل این آخرین دژ شورشی ادامه داد: در نزدیکی مرز ترکیه.

سوریه تایید کرد که دو نفر از آن هواپیما بودند به ضرب گلوله یکشنبه و اضافه کرد که هر دو هواپیما’ خلبانان موفق به بیرون راندن و چتر نجات به ایمنی. روسیه-made Sukhoi Su-24 هواپیما شد آمار فوق در شمال غرب سوریه در مناطق برگزار شده توسط دولت با توجه به ناظر حقوق بشر سوریه یک انگلستان مبتنی بر جنگ مانیتور.

در ضمن جمعیت کثیری از مهاجران در ادامه به جریان به سمت یونان و بلغارستان پس از رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان روز شنبه گفت که کشورش دیگر جلوگیری از آنها را از تلاش برای عبور به اتحادیه اروپا است.

سوریه راه خود را در سراسر ترکیه به سمت مرز یونان یکشنبه پس از ترکیه گفت: آن اجازه می دهد آنها را به تلاش برای ورود به اتحادیه اروپا است.

عکس: dimitris tosidis/سازمان حفاظت محیط زیست/شاتر

ترکیه توهین آمیز که شامل هر دو هواپیماهای جنگی و هواپیماهای بدون سرنشین مسلح سیگنال تغییر در monthslong بن بست ایجاد حفره شورشیان مورد حمایت ترکیه و ارتش سوریه و بشار اسد حمایت روسیه است. آن به دنبال یک تماس تلفنی جمعه بین آقای اردوغان و ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه که در آن رهبر ترکیه به نام در مسکو به کنار و اجازه دهید ترکیه در تعامل با نیروهای رژیم اسد.

نیروهای سوریه از سر گرفته و با فشار به اصلاح شورشی تحت محاصره در استان ادلب در ماه دسامبر جرقه: دور تازه بحران در منطقه ای که در آن بیش از سه میلیون غیر نظامی را در بر داشت خود را به دام افتاده, بالا بردن ترس است که بسیاری سعی خواهد کرد تا راه خود را به ایمنی در ترکیه است.

ترکیه اعزام حدود 10,000 نیروهای به سوریه برای پشتیبانی از شورشیان و جلوگیری از سوریه پیشبرد. بدون پوشش هوایی با این حال بیش از 50 سرباز ترک کشته شدند در درگیری های ماه گذشته, در معرض محدودیت از آقای اردوغان استراتژی به طور همزمان به مقابله با رژیم سوریه و به دنبال یک همکاری امنیتی با سوریه متحد اصلی روسیه است.

ترکیه وزیر دفاع Hulusi Akar روز یکشنبه گفت که آنکارا همچنان قصد دفع ارتش سوریه در پشت خط آتش بس توافق با مسکو در ماه سپتامبر 2018 و انتقام خود را سربازان مرده.

“هیچ کس نباید شک که خشن ترین و قاطع پاسخ داده خواهد شد” وزیر در بیانیه ای گفت.

عمر Ozkizilcik یک تحلیلگر با SETA بنیاد آنکارا مستقر اتاق فکر گفت: ترکیه هوایی توهین آمیز حاکی از آن است که مایل به تست میزان حمایت روسیه برای آقای اسد.

“ترکیه به نام روسیه بلوف” او گفت:.

مقامات روسی نمی, نظر بر روی سقوط سوریه jet fighters, اما گفت که دولت سوریه عملیات علیه آنچه که از آن به عنوان دیدگاه افراطی گروه های شورشی تحت محاصره بودند کاملا مشروع است. “با وجود هر گونه اظهارات مبارزه با این عناصر تروریستی قطعا ادامه داد:” سخنگوی ریاست جمهوری روسیه دیمیتری Peskov گفت: با توجه به رسانه های دولتی.

اگر ترکیه موفق به عقب هل دادن نیروهای دولتی سوریه می تواند به تقویت آقای اردوغان دست جلوتر از برنامه ریزی دیدار با آقای پوتین در مسکو احتمالا در روز پنج شنبه برای بحث در مورد شرایط جدید آتش بس در سوریه است.

سیاست خارجی تحلیلگران می گویند آقای پوتین هدف این است که به نگه داشتن ترکیه نزدیک به مسکو رانندگی گوه بین آنکارا و متحدان غربی آن در ناتو در حالی که کمک به آقای اسد دست آوردن مجدد کنترل شورشیان تحت محاصره.

تنش میان ترکیه و روسیه در حال ساخت است. بیش از آخر هفته پلیس ترکیه بازداشت سه نفر از کارکنان از روسیه آنلاین سایت خبری اسپوتنیک و جستجو دفاتر آن در استانبول است. سه کارمند از جمله Sputnik را سردبیر برای ترکیه, Mahir بزتپ بودند منتشر شد یکشنبه پس از دستگیری روز قبل با توجه به دولت روسیه و خبرگزاری.

ترکی دادستان باید راه اندازی یک تحقیقات مقدماتی به آقای بزتپ فرد به اتهام تلاش برای “تحقیر جمهوری ترکیه” با توجه به ترکیه دولت خبرگزاری “آناتولی” پس از Sputnik چاپ مقاله این ادعا که ترکیه “سرقت” از خاک سوریه در دهه 1930 زمانی که در فرانسه بود و این قدرت استعماری وجود دارد.

آقای بزتپ نمی تواند بلافاصله رسیده باشد. روسیه وزارت امور خارجه توصیف کرد خود را بازداشت و از او دو نفر از همکاران به عنوان “نقض فاحش روزنامه نگاران حقوق.”

نوشتن به دیوید Gauthier-Villars در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de