دود plumes موج بیش روستای al-Nayrab در شمال غربی سوریه روز شنبه طی یک بمباران توسط نیروهای حکومت سوریه. عکس: عمر حاج kadour/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

ترکیه راه اندازی کرده است زمین و حملات هوایی در سوریه پس از هشت پرسنل نظامی بودند پوسته و کشته در شمال این کشور جنگ زده انداختن ترکی رهبر, رئیس جمهور رجب طیب اردوغان شکننده پیمان با سوریه متحد اصلی روسیه است.

“کسانی که در آزمون تعیین ترکیه با چنین حملات بزدلانه را درک خواهد کرد که آنها در حال ساخت یک اشتباه قبر” آقای اردوغان گفت: تلویزیون ترکیه در استانبول قبل از پرواز در یک برنامه ریزی سفر به اوکراین است.

سربازان ترکیه کشته شد دوشنبه در استان ادلب در سوریه و شمال غربی در نزدیکی مرز با ترکیه که در آنکارا به نیروهای مستقر در 12 مشاهده پست. آقای اردوغان دولت جعلی یک توافق آتش بس با روسیه در ماه سپتامبر سال 2018 در یک پیشنهاد برای جلوگیری از حمله نظامی است که می تواند ارسال بیش از سه میلیون غیر نظامی وجود جریان در سراسر مرز به ترکیه است. ترکیه در حال حاضر میزبان میلیون ها نفر از پناهندگان سوری و دولت در تلاش است به ارسال بسیاری از آنها را به عقب.

اما معامله شناخته شده به عنوان سوچی پیمان به تدریج از هم جدا افتاده و نیروهای وفادار به دولت از سر حمله به شورشیان شهرها و روستاهای نزدیک مرز ترکیه با حمایت روسیه ادامه دارد.

روسیه شکایت کرده است که ترکیه موفق به فشار افراطیون خارج از منطقه تعیین شده در ادلب از جمله برخی که قبلا وابسته به القاعده. مسکو پشتیبانی هوایی بوده است محوری در کمک به سوریه نیروهای مسلح با تصرف شورشیان مناطق از جمله اخیرا Maraat shahar استراتژیک در شهر حلب-دمشق و بزرگراه و تا زمانی که به تازگی یک نماد antigovernment مخالف است.

ترکیه حملات روز شنبه هر چند علامت نادر تقابل بین ترکیه و رژیم سوریه است و در درگیری مستقیم با دیگر احزاب در این کشور جنگ داخلی. آنها سه ماه پس از ترک نیروهای راه اندازی مرزی داعش در شمال شرقی سوریه برای به دست گرفتن کنترل مناطق برگزار شده توسط شبه نظامیان کردی که آنکارا با توجه به عنوان یک تهدید تروریستی و آقای اردوغان قول داد برای ادامه عملیات “برای اطمینان از ایمنی کشور ما ملت ما و برادران ما در یمن است.”

اگر چه مقامات سوری گفت: آنها تا به حال دچار هیچ گونه تلفات این حادثه می تواند محدودیت های ترکیه, استراتژی همکاری با روسیه در حالی که در همان زمان حمایت از شورشیان مبارزه با رئیس جمهور سوریه بشار اسد.

وزیر امور خارجه روسیه سرگئی لاوروف و همتای ترک خود, Mevlut Cavusoglu سخن گفت در روز دوشنبه در مورد وضعیت در سوریه را با روسیه با تاکید بر نیاز به خلاص شدن از شر “تروریستی عناصر” وزارت خارجه روسیه گفت: در اشاره به توافق بین دو کشور در سال 2018 است.

فراتر از ادلب و روسیه متعهد شده است برای کمک به ترکیه فشار کردستان سوریه شبه نظامیان که آنکارا با توجه به عنوان یک تهدید تروریستی از مرز در شمال شرقی سوریه.

در تلاش برای وادار کردن رژیم اسد به سهولت خود را با مبارزات انتخاباتی در استان ادلب در, شورشی نیروهای هفته گذشته شروع حملات در شهر حلب که تحت کنترل دولت از اواخر سال 2016.

استراتژی ریسک باز کردن یک جبهه جدید ، ترکی-حمایت شورشیان کنترل این منطقه را در شمال حلب و تا به حال محافظت شده توسط یک بالفعل منطقه پرواز ممنوع. دولت حملات وجود دارد می تواند باعث ساکنان به فرار به سمت مرز ترکیه اضافه کردن به حدود 400 ، 000 نفر که در حال حاضر آواره شده در ادلب بیش از دو ماه گذشته.

ارتش ترکیه در وسایل نقلیه عبور از شمال سوریه به سمت استان ادلب دوشنبه. عکس: aaref watad/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

در حال حاضر شده اند وجود دارد تلاش های متعدد برای عبور به ترکیه با وجود فشرده گشت مرزی در طرف ترکیه از مرز. فعالان سوریه روز یکشنبه با راه اندازی یک کمپین به آنها لقب “از ادلب به برلین” فراخوانی برای یک موج مهاجران به راه خود را به اروپا به دنبال پناهندگی است.

پاسخ به این پرسش خبرنگاران در مورد وضعیت در ادلب آقای اردوغان گفت: “[آن را] به نقطه غیر قابل عبور.”

نوشتن به دیوید Gauthier-Villars در David.Gauthier-Villars@wsj.com و رجا Abdulrahim در raja.abdulrahim@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو