یک افسر پلیس پیاده گذشته یک عکس از جمال Khashoggi در استانبول.

عکس: Lefteris Pitarakis/آسوشیتد پرس

استانبول—ترکیه دادستان تحت تعقیب 20 اتباع عربستان از جمله دو با روابط به عربستان ولیعهد بیش قتل مخالف نگار جمال Khashoggi در ترکیه اما متوقف کوتاه از هدف قرار دادن اعضای پادشاهی حاکم ،

دادستان گفت: آنها باید خود را تکمیل تحقیقات مربوط به مرگ آقای Khashoggi که کشته شد در داخل عربستان سعودی کنسولگری در استانبول در ماه اکتبر 2018. آنها به اتهام معاون سابق رئیس اطلاعات سابق و سلطنتی مشاور با تحریک به قتل و 18 نفر دیگر با شکنجه و قتل عمد.

با هیچ یک از متهمان در حال حاضر در ترکیه دادستان گفت: آنها صادر بین المللی حکم بازداشت و به دنبال کمک از وزارت امور خارجه ترکیه برای به دست آوردن خود را به فرهنگ جامعه تبدیل از عربستان سعودی است.

ترکی محققان گفته اند که آقای Khashoggi کشته شد و تجزیه توسط عربستان آمار تیم ملی. و پس از ایالات متحده آمریکا سازمان اطلاعات مرکزی گفت که پادشاهی سعودی شاهزاده محمد بن سلمان به احتمال زیاد دستور داد روزنامه نگار مرگ برخی از مقامات دولتی ترکیه گفت که او باید در محدوده هر کیفرخواست.

از آرشیو

نمایندگان عربستان سعودی و ترکیه و آمریکا شده اند در تقابل مورد آنچه اتفاق افتاده است به از دست رفته عربستان روزنامه نگار جمال Khashoggi, تا زمانی که عربستان سعودی تایید کرد که او کشته شد در آن کنسولگری در استانبول. در اینجا چگونه هر کشور را روایت آشکار شد. عکس: جورج فراز/وال استریت ژورنال (در اصل منتشر Oct. 19, 2018)

ترکیه دادستان, اما تنها متهم به معاون سابق رئیس اطلاعات Ahmed al Assiri و سلطنتی سابق مشاور سعود القحطانی از توطئه آقای Khashoggi قتل.

تاج و تخت شاهزاده بازیگران Khashoggi کشتن به عنوان سرکش عمل و رد هر گونه دخالت. گزارش رسمی نیست تماس بازگشت به دنبال نظر.

عربستان مقامات باید انجام تحقیقات خود را به قتل. در ماه دسامبر پادشاهی محکوم به اعدام پنج نفر به مرگ است. آقای Assiri متهم شد و سعی کرد به عنوان بخشی از عربستان پروب منتشر شد اما به دلیل عدم اثبات با توجه به دادستان عربستان. آقای القحطانی هرگز اتهام یا محاکمه.

در حکم دادستان عربستان گفت: هیچ عمد و قصد کشتن آقای Khashoggi نویس با واشنگتن پست و تصمیم به قتل او “گرفته شده است در خار از لحظه ای است.”

ولیعهد مواجه شده است و تگرگ انتقاد از حقوق بشر و گروه های بیش نحوه رسیدگی به آقای Khashoggi را قتل و محاکمه آن مظنون شده اند گرفته شده است. فعالان شکایت کرده است که جلسات بودند و پشت درهای بسته برگزار شد و موفق به روشن بود که مسئول مرگ روزنامه نگار و آنچه اتفاق افتاده است به بدن خود را.

مقامات ترکیه گفته اند که آنها بر این باورند که قتل عمد زیرا اعضای این آمار تیم که شامل یک متخصص پزشکی قانونی در مورد آنها چگونه خواهد با ادامه قتل ساعت قبل از آقای Khashoggi پا به کنسولگری عربستان. گفتگو و همچنین به عنوان خنک کننده لحظات قتل دستگیر شدند در ضبط صوتی است که مقامات ترکیه به اشتراک گذاشته شده با سازمان سیا و دیگر سازمان های اطلاعاتی خارجی.

ترکی دادستان گفت: یک جداگانه بررسی شد و در راه به تعیین نقش افراد که ادعا نابود شواهد از صحنه جرم.

نوشتن به دیوید Gauthier-Villars در David.Gauthier-Villars@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im