آنکارا ترکیه

ترکی دادستان به صورت رسمی متهم دو نفر از دستیاران عربستان شاهزاده محمد بن سلمان و 18 سایر اتباع عربستان بیش 2018 قتل واشنگتن پست مقاله نویس جمال Khashoggi مقامات روز سه شنبه گفتند.

بیانیه ای از استانبول رئیس دادستانی گفت: آن را به اتمام رسانده است تحقیقات خود را به آقای Khashoggi را وحشتناک قتل در کنسولگری عربستان در استانبول و تحت تعقیب 20 اتباع عربستان. قتل جلب محکومیت بین المللی و بازیگران ابری از سوء ظن بیش شاهزاده محمد.

همه متهمان باید سمت چپ ترکیه و عربستان سعودی را رد کرد ترکیه خواستار بازگشت آنها به صورت آزمایشی در ترکیه است. ریاض اصرار پادشاهی دادگاه محل صحیح آنها را به محاکمه می شود و قرار است 11 نفر در دادگاه قتل.

ترکیه کیفرخواست اتهامات پرنس سابق مشاوران سعود القحطانی و احمد العسیری با “تحریک قتل عمد با قصد (باعث) عذاب را از طریق غریزه شیطانی” با توجه به بیانیه ای از دادستان کل عرفان فیدان ،

این کیفرخواست همچنین خواستار زندگی احکام زندان برای 18 دیگر اتباع عربستان به اتهام انجام “قتل عمد با قصد (باعث) عذاب را از طریق غرایز شیطانی.”

آقای Khashoggi که ساکن آمریکا بود و راه می رفت به کشور خود کنسولگری در Oct. 2, 2018, برای یک قرار ملاقات را انتخاب کنید تا اسناد و مدارک است که اجازه می دهد او را به ازدواج. او هرگز راه می رفت و بدن او یافت نشده است.

یک تیم از 15 عربستان عوامل پرواز کرده بود به ترکیه برای دیدار با آقای Khashoggi داخل کنسولگری. آنها شامل یک پزشکی قانونی, دکتر, هوش و ماموران امنیتی و افرادی که مشغول به کار برای تاج و تخت شاهزاده با توجه به گزارش سال گذشته توسط سازمان ملل گزارشگر ویژه اگنس Callamard. مقامات ترکیه ادعا می کنند آقای Khashoggi کشته شد.

آقای فیدان دفتر گفت: 18 مظنون هستند متهم به “اقدام در اجماع از ابتدا در خط با تصمیم گرفتن قربانی بازگشت به عربستان سعودی و از کشتن او اگر او موافقت نکرد.”

بیانیه ای را ارائه نمی دهد جزئیات بیشتر و آن را بلافاصله روشن نیست اگر مظنون خواهد بود محاکمه غیابی.

دادگاه در عربستان سعودی در سال گذشته به این نتیجه رسیدند که قتل عمدی نبوده باعث گسترده انتقاد از “ماست مالی کردن.”

پنج نفر به مرگ محکوم شدند در حالی که سه نفر دیگر بودند را به جرم پوشش تا جرم و جنایت و محکوم شدند به همراه 24 سال در زندان است. عربستان مقامات گفته اند که آقای القحطانی مورد بررسی قرار گرفت و تا به حال هیچ اثبات دخالت در این قتل در حالی که آقای اسیری محاکمه شد و منتشر شد و به دلیل شواهد کافی.

ترکیه رقیب عربستان سعودی استفاده کرده است کشتار در خاک خود به فشار پادشاهی. ظاهرا تا به حال کنسولگری عربستان bugged و به اشتراک گذاشته شده صوتی از قتل با سازمان سیا در میان دیگران.

عربستان سعودی در ابتدا به ارائه تغییر حساب در مورد آقای Khashoggi ناپدید شدن است. به عنوان فشار بین المللی نصب شده به دلیل ترکی نشت پادشاهی در نهایت حل و فصل این توضیح که او کشته شد rogue مقامات در یک نزاع و جدال.

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, مانیتور حذف کرده است paywall برای همه ما coronavirus پوشش. از آن رایگان است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de