ترکیه به طور خلاصه باز می شود, گذرگاه های مرزی به اروپا برای پناهندگان

مهاجران در تلاش برای هیئت مدیره یک اتوبوس برای رفتن به یونانی مرز در استانبول در روز جمعه.

عکس: -/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

صدها نفر از مردم در تلاش برای عبور در مرز ترکیه با یونان در روز جمعه پس از ترکیه به طور خلاصه باز خود را در اروپا مرزها به چهار میلیون پناهنده زندگی در خاک آن است.

یونانی نیروهای امنیتی با توسل به نارنجک و گاز اشک آور به عقب راندن جمعیت عمدتا افغان و سوری برخی از آنها گفت: آنها تا به حال داده شده است و رایگان اتوبوس سواری به مرز توسط دولت ترکیه. ترکیه تلویزیون دولتی گفت که بازرسی خواهد بود باز به مدت 72 ساعت نشان داد تصاویر از چند کوچک قایق لاستیکی در حال لود برای سفرهای کوتاه به جزایر یونانی در سراسر دریای اژه.

“هیچ یک از این اتوبوس متوقف خواهد شد گفت:” سوریه در یک زندگی جریان ویدئو با اشاره به پست های بازرسی امنیتی در ترکیه که قبلا متوقف سوریه برای بررسی اسناد و مدارک حقوقی و اجرای محدودیت های مسافرتی. “این اتوبوس ها رایگان هستند این همه توسط دولت پرداخت می شود.”

رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان بارها تهدید به اجازه می دهد کشور را تورم جمعیت پناهنده در سراسر مرز سهام آن با اتحادیه اروپا اما جمعه اولین بار بود که دولت به دنبال از طریق تحلیلگران گفت.

پناهندگان با استفاده از یک قایق برای رسیدن به یونانی جزیره لزبوس در روز جمعه.

عکس: aris messinis/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

این حرکت بود که به طور گسترده ای دیده می شود توسط مقامات اروپایی و برخی از پناهندگان خود را—به عنوان یک هشدار و تلاش ترکیه برای اداره کردن آن میلیون ها نفر از مردم آواره به عنوان اهرم فشار بر این کشور را تیره و تار اروپا و ناتو برای به دست آوردن بیشتر کمک های بشردوستانه و همچنین حمایت نظامی برای مقابله با رژیم اسد.

باز از ترکیه مرزهای آمد ساعت پس از 33 نیروهای ترکیه کشته شدند در حملات هوایی در سوریه استان ادلب. رژیم سوریه با حمایت روسیه است که با فشار دادن یک حمله نظامی علیه ترکیه-حمایت شورشیان در استان فشردن برخی از چهار میلیون نفر در سوریه به دام افتاده به یک حال کوچک شدن منطقه و اعمال فشار ترکیه به بازگشایی مرزهای خود برای فرار کردند.

آنکارا قبلا تهدید کرد که اگر آن را به باز کردن مرزهای خود آن را دیگر نمی خواهد جلوگیری از سوری ها را از رسیدن به سواحل اروپا.

در طول روز آنلاین ویدیوی گرفته شده از یکی از استانبول محله با مردم سوریه نشان داد بیشتر مردم جمع آوری و در حال انتظار برای اتوبوس آنها را به مرز.

ترکیه را در زمین و دریا گشت های انجام شده به عنوان بخشی از یک سال 2016 به توافق با اتحادیه اروپا شده اند با اعتبار به شدت کاهش امواج مهاجرت است که به کمک احزاب جناح راست برنده انتخابات در ایتالیا و لهستان و اتریش. توافق سمت چپ حدود چهار میلیون سوری در ترکیه ایجاد بشردوستانه و فشار سیاسی که دولت می گوید که دیگر نمی تواند تحمل.

مهاجران راه می رفت به سمت ترکیه-یونان مرزی در شمال غربی ترکیه استان ادیرنه در روز جمعه.

عکس: ozan کوز/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

دولت ترکیه به مدت طولانی شکایت کرده است که اتحادیه اروپا نیست مزدکی با آن طرف قرارداد که شامل سفر بدون روادید برای شهروندان ترکیه. معامله شد همچنین به منظور سرعت بخشیدن به ترکیه به عضویت در اتحادیه اروپا یک فرایند است که پس متوقف شده است. اتحادیه اروپا متعهد €6 میلیارد دلار ($6.6 میلیارد دلار) کمک برای کمک به حل و فصل پناهندگان در ترکیه که بیش از 2 میلیارد €شده است پرداخت.

در بروکسل در روز جمعه, ترکی نمایندگان به سازمان پیمان آتلانتیک شمالی تحت فشار قرار دادند برای سازمان به استناد ماده 4 از تاسیس آن پیمان که در آن 29-کشور اتحاد نظامی می تواند “مشورت با هم” هر زمان که یک متحد احساس استقلال خود و یا امنیت شده است تهدید می شود.

“آخرین تحولات در ادلب که باعث شد صدها هزار نفر از مردم را آواره کرده اند بیشتر افزایش مهاجرت فعلی فشار بر کشور ما” وزارت امور خارجه ترکیه روز جمعه گفت.

این روشن نیست که آیا کسانی که امید به عبور به اروپا موفق نخواهد بود. یونان و بلغارستان هر دو تشدید کنترل مرز. بلغاری وزیر دفاع Krassimir Karakachanov روز جمعه گفت که پلیس در آنجا متوقف چندین گروه از مهاجران از عبور از ترکیه مرز زمینی.

“یونان را تحمل نمی کند هیچ مسئولیتی در قبال حوادث غم انگیز در سوریه و نمی خواهد رنج می برند عواقب ناشی از تصمیمات گرفته شده توسط دیگران” نخست وزیر این کشور را, Kyriakos Mitsotakis گفت: در یک صدای جیر جیر. “من می خواهم به روشن: هیچ نوشته های غیر قانونی به یونان تحمل خواهد شد. ما در حال افزایش ما مرز امنیت است.”

پناهندگان که عبور توسط دریا در ماه های اخیر گیر شده است در به طور فزاینده ای کثیف در اردوگاه جزیره لزبوس. روز جمعه برخی از سوریه گفت: آنها نمی خواهد شرکت در آنچه که آنها را دیدم به عنوان یک جغرافیای سیاسی مانور که ارائه ترکیه پناهنده جمعیت تنها مختصری پنجره برای ورود به اتحادیه اروپا.

“من نمی خواهد در این راه و در این شرایط گفت:” محمد Hamdoun به سوریه زندگی در استانبول. “من نمی خواهم برای تبدیل شدن به یک قربانی در میانه درگیری های سیاسی.”

روز جمعه هرج و مرج مرزی صحنه های جزئی در مقایسه با کسانی که از اروپا 2015 مهاجرت بحران نشان می دهد که چگونه عمیقا وابسته به اتحادیه اروپا است که در اصلی آن مهاجرت کنترل شریک زندگی. بیش از یک میلیون نفر عبور به اتحادیه اروپا در سال 2015 یک شماره است که به شدت کاهش یافت و پس از سال 2016 قرارداد.

نزدیک به 700 نفر عبور کرده اند در یونان زمین مرز و تقریبا از 5000 رسیده جزایر یونانی دریای که تا کنون در این سال با توجه به کمیساریای عالی سازمان ملل برای پناهندگان است.

“اگر ترکیه تصمیم می گیرد برای باز کردن مرزها تنها چیزی که شما می توانید انجام دهید این است که در نهایت به تعلیق همکاری های مالی” گفت: Sinan Ulgen رئیس استانبول مبتنی بر عدم فکر می کنم تانک و پژوهشگر در دانشگاه کارنگی اروپا است. “در این معنا اروپا اهرم بسیار ضعیف است.”

نوشتن به خود جلب کرد Hinshaw در [email protected] و رجا Abdulrahim در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im