آشفته شروع: سفر هوایی judders را خاموش. سهولت مسیر پرواز برای شرکت های هواپیمایی و آگهی

گام دیگری به سوی بازگشایی اقتصاد ساخته شده بود روز گذشته با از سرگیری پرواز تجاری ، با این حال هر دو شرکت های هواپیمایی و آگهی را به جزر و مد بیش از موانع مهم در طول راه. پروازها لغو شد خروج مسافران در تلو تلو خوردن. اما بزرگترین مشکل این است که اثبات می شود و شک و تردید و تردید harboured توسط دولت در اجازه می دهد ورودی پرواز. برخی از هند شلوغ ترین فرودگاه مانند بمبئی و چنای حیدرآباد و کلکته دربندی تعداد پرواز. به طور گسترده ای متفاوت قرنطینه پروتکل های مختلف دولت های ایالتی نیز اثبات می شود تشخیصی برای سفر هوایی.

ترس از وارد Covid موارد واقعی است اما دیوارها به طور کامل یک گزینه نیست اگر اقتصاد است به راه اندازی مجدد. متحده نمی تواند شکایت در مورد درآمد تانک در طول مستند و پس از آن در تناقض است که نگرانی خود را به tizzy در مورد خطرات ناشی از بازگشایی اقتصاد است. حمل و نقل و بدون مانع حرکت مردم کالاها و خدمات تاسیسات اقتصاد است. جدید عادی ممکن نخواهد بود بدون توافق معقول در این مناطق است.

بسیاری از اقتصادهای بزرگتر برای نجات هند و عربستان سعودی تا به حال تنها بخشی از محدودیت های مسافرت هوایی. هندی, شرکت های هواپیمایی, ضعیف پی در پی مستندات می تواند انجام دهد با بیشتر حمایت دولتی و قابل پیش بینی سیاست. این شناسایی از بخش حمل و نقل هوایی نیست در بهره از مرکز یا متحده با آن دست کشیدن بر اثرات گردشگری مهمان نوازی و خدمات جانبی. در قبل از Covid بار غیر معمول نیست برای دیدن متحده wooing بیشتر شرکت های هواپیمایی به خدمات فرودگاه در سرزمین های خود را ارائه مشوق هایی مانند سوخت کاهش مالیات. مرکز بیش از حد نیاز به تجدید نظر در قیمت آن کلاه با هواپیما پرواز نیمه خالی.

علاقه آگهی به همان اندازه مهم است. متحده باید در یک قرنطینه پروتکل و کمک هزینه برای مسافران کسب و کار صرف فقط یک یا دو روز در بندر تماس بگیرید. نگرانی در مورد روش های سازمانی/ صفحه اصلی قرنطینه باید به زودی حل شود. آگهی نیز باید دریافت بازپرداخت برای پرواز لغو شد. Covid موارد شات از 500-عجیب و غریب در این مستند شروع به بیش از 1.3 لاخ در حال حاضر, با اشاره به قابل توجه جامعه انتقال است. سفر هوایی دیگر نمی تواند نامیده می شوند مفرد عامل خطر با بخش های دیگر نیز باز است. دو ماه باید کافی برای اضافه کردن ظرفیت در سیستم برای تست ردیابی منزوی و درمان است. ترس و جنون ناشی از unpreparedness است که دیگر هیچ بهانه ای برای مدیران.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>