آن را امتحان کنید: صبر باعث می شود شما قوی

توسط Pulkit Sharma

در hurly burly ما زندگی پر مشغله تعداد مهم و نه چندان مهم وظایف ما در لیست فقط در حال رشد ترک ما خسته و مضطرب است. ما تمایل به اجرا از صبر – و نه مایل به صبر به دنبال ارضاء فوری و احساس نا امید بیش از چیزهای کوچک. بی حوصلگی را تحت تاثیر قرار مردم در راه های مختلف: ترک آن ممکن است برخی احساس مانند یک قربانی دیگران ممکن است افراط در خود شکست و یا رفتارهای تکانشی و هنوز هم دیگران ممکن است راه خود را به هر قیمتی و یا نمایش لجام گسیخته پرخاشگری است. کسانی که بی تاب دچار نوسانات خلق و خوی را به تصمیم گیری های بد و اغلب زمین های خود را در کثیف شرایط. اما آنها حاضر به تغییر عاشقانه و اعتقاد داشتند که اگر آنها می خواهند چیزی است که آنها باید آن را در حال حاضر.

در یک حرکت سریع جهان, مفهوم صبر و شکیبایی قابل درک است که در حال حرکت در سرعت یک حلزون. در زمانهای گذشته مردم تا به حال به صبر برای چیزهایی اتفاق می افتد: تلفن تماس خواهد سعی کنید به پیدا کردن راه خود را از طریق مشغول خطوط, پیام, نمی, سفر در سرعت نور و اطلاعات تا به حال به منابع دقیق و پر زحمت از منابع متعدد به این دلیل که اینترنت وجود نداشت. در عین حال مردم را اشغال می کند خود را با کار و وظایف و یا سرگرمی های موقت در طول دوران انتظار برای چیزی که نمی شد به طور معمول دیده می شود به عنوان چیزی دردناک و یا فوق العاده.

هرمان هسه کلاسیک رمان ‘سیذارتا’, نوشته شده در آن دوران به تصویر می کشد ارزش صبر است. شخصیت مرکزی سیذارتا توسط یک راهب که مایل به تجربه زندگی دنیوی. او روش کامالا یک فاحشه و Kamaswami یک تاجر ثروتمند برای کمک به. زمانی که آنها از او بخواهید آنچه را بزرگترین ویژگی هستند و آنچه او آموخته است جوان راهب پاسخ که او می تواند فکر می کنم او می تواند صبر کنید و او می تواند سریع.

در یک کلام این سه ویژگی تجسم صبر و هنگامی که ما آنها را کشت, زندگی ما آسان می شود. زمانی که همه چیز در حال حرکت نیست طبق انتظارات ما, ما در حال بمباران توسط احساسات منفی از درون و این احساسات اغلب ما را وادار به واکنش نشان می دهند و بدون تفکر است. اما اگر ما به کمی تفکر قبل از اقدام ما ممکن است قادر به انتخاب یک پاسخ که تعیین نتیجه. اگر تفکر ما این است که نابالغ آن را تشدید احساس و ایجاد هرج و مرج اما اگر از آن است که ریشه در حکمت آن را تسکین مواج احساسات و القاء یک حالت آرام است. هنگامی که ما می دانیم که چگونه ما می تواند راه راست را انتخاب کنید و نگه داشتن راه رفتن braving شرایط نامطلوب و موانع تا رسیدن به مقصد ما. کسانی که نمی دانند چگونه به صبر اغلب به اصرار فوری gratifications; زندگی یک سطحی وجود آنها غفلت خود را در دراز مدت به اهداف عمیق تر استعدادها و هدف از زندگی است.

روزه به معنای کنترل خود است. هنگامی که یک فرد می تواند پرهیز از آنچه که تجدید نظر به او هنگامی که او می تواند خود غلبه فیزیکی و بیولوژیکی و روانی هوس او توسعه قدرت به دنبال رویاهای خود را. صبر پاک ذهن از ناخالصی و تقویت آن برای تمرین معنوی. بودا رابطه با صبر و شکیبایی به عنوان مهمترین ریاضت بهترین صمیمیت: ‘Khanti paramam tapo titikkha.’ او دستور پسرش Rahula در هنر توسعه شکیبایی با تبدیل ذهن مانند پنج عنصر. راه زمین و آب و باد و آتش و اتر unperturbedly مقابله با پاک و ناپاک اشیاء یک بیمار ذهن باقی می ماند equanimous در حالی که رو به خوشایند و ناخوشایند چیز است. زمانی که فرد برسد این حالت تمام نقاط ضعف پراکنده و هیچ چیز نمی تواند او را متوقف کند از تحقق خود بالاترین آرمان و زندگی شاد وجود دارد.

نویسنده و روانشناس بالینی در تامیل نادو

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de