مغلوب ساختن پیشی جستن را مشاهده باید یک گام به سمت بازتعریف هند-روابط ایالات متحده

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است بازدید از هند در 24 و 25 فوریه است. این سفر دو روزه است که در بالا ظاهر می شود در هیجان اما نامشخص از نظر انتظارات. برای مغلوب ساختن پیشی جستن موفقیت در سیاست داخلی خود را تبرئه از استیضاح موجب بهبود موقعیت خود در انتخابات ریاست جمهوری و wooing, هندی-منشاء رای دهندگان در آمریکا یکی از عوامل اصلی پشت این بازدید است. برای هند در این سفر نگاه بیشتر تقویت رشد هند-روابط ایالات متحده.

مغلوب ساختن پیشی جستن سیاست خارجی در نظر گرفته شده است به عنوان معاملاتي در طبیعت در حالی که هند ترویج multilateralism به عنوان وسیله ای برای به جلو منافع خود را دارد. اما با توجه به این جهت است که ما ” سیاست هایی است که مصرف آن خواهد بود لازم برای هند به ترکیب معاملاتي سیاست و multilateralism در حالی که در نظر گرفتن روابط با آمریکا بیشتر است. این باید در نظر گرفته شود از اقتصادی و چشم انداز استراتژیک. در هر دو مناطق هند باید به دنبال تعریف دوباره نقش خود را.

دیدگاه های اقتصادی

حداکثر تمرکز این دیدار است قرار داده شده در پیش بینی در مورد هند و آمریکا معامله تجاری. در حالی که عدم اطمینان وجود دارد ممکن است در مورد معامله تجارت که آیا آن را در حال حاضر و یا بعد از آن تهمت است دلایل خود را به شک و تردید در مورد معامله تجارت. این دلایل نیاز نمی شود از معتبر هند نقطه نظر و هند نیاز نیست لزوما نگرانی در مورد آنها.

ایالات متحده یکی از معدود کشورهایی در جهان است که با هند دارای مازاد تجاری. علاوه بر این اگر چه برگ برنده خود را ترویج شده است آمریکا اولین سیاست که شامل حمایت از تولیدات داخلی است و بحرانی در زمانی که هند در تلاش است برای محافظت از منافع خود را دارد. مغلوب ساختن پیشی جستن حتی رفته تا آنجا که تماس هند تعرفه پادشاه.

جمعیت بزرگ باعث می شود هند یک بازار جذاب برای هر کشور به انجام کسب و کار. اما هند نیاز به تغییر این تصویر به عنوان تنها بازار برای کشورهای دیگر است. هند باید مذاکره برای دعوت از سرمایه خارجی که بخشی در تقویت اقتصادی هند و اشتغال سناریو. تا حد معینی هند تلاش کرده است به رقابتی باقی می ماند با ما از طریق تعرفه ها. اما هند نیز باید فراتر از تعرفه ها و کشف دیگر رقابتی به معنی انجام کسب و کار.

چشم انداز استراتژیک

بیش از دو دهه گذشته هند-روابط ایالات متحده توسعه یافته به طور قابل توجهی در این منطقه استراتژیک. این روابط از محدوده دفاع معاملات به لجستيک توافق نامه. با این حال بازتعریف بخشی مربوط به هند به یک وضعیت که در آن هند شرکت می کند در معماری امنیت یک منطقه است. در این مورد دو منطقه در حکم ذکر جنوب آسیا و اقیانوس هند و آرام.

آمریکا’ سیاست ها به طور قابل توجهی متفاوت وقتی که می آید به این دو منطقه است. آمریکا و مغلوب ساختن پیشی جستن در نظر هند به عنوان یک شریک در هند و اقیانوس آرام. هند در نظر گرفته شده است به عنوان سدی در برابر چین در حال رشد و نفوذ در منطقه است. در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن است تمایل به مصرف بیشتر رویکرد مقابله در برابر چین در اقیانوس هند و آرام آن است که در اینجا که هند پیشنهاد چند جانبه سفارش. هند یک حامی قوی از قوانین مبتنی بر نظم و آزادی ناوبری در اقیانوس هند و آرام. اما هند نیز طول می کشد یک موضع است که چنین ترتیب باید برای حفاظت از منافع همه ذینفعان و هدفمند علیه یک کشور خاص است.

با توجه به آسیای جنوبی و هند است و بیشتر جدا شده از اقیانوس هند و آرام. به خصوص تهمت رویکرد نسبت به, افغانستان, پاکستان و ایران دارای پتانسیل تاثیر منفی در هند منافع خود در منطقه است. ما در مورد به امضای یک توافق صلح با طالبان در فوریه 29. این مهم توسعه از هند از نقطه نظر پس از آن در حال وقوع است بلافاصله پس از مغلوب ساختن پیشی جستن سفر به هند است. خروج از آمریکا نیروهای خود از افغانستان و مقابله با طالبان را افزایش می دهد و پاکستان نقش در افغانستان است. این امر فضای کمی برای هند به جلو منافع خود را در افغانستان که در هند ساخته شده است که سرمایه گذاری های کلان است که در بازسازی و بازسازی.

با احترام به ایران موضع گرفته شده توسط ما تاثیر می گذارد هند در دو روش. برای اولین بار با ما اعلام ایران به عنوان خطرناک ترین کشور در جهان را تضعیف می کند تهدیدات امنیتی هند که سرچشمه از پاکستان است. دوم بی ثباتی در غرب آسیا تاثیر می گذارد هند پروژه در بندر چابهار ایران است که هند را نقطه ورود از طریق ایران به افغانستان و آسیای مرکزی است.

با ما حضور مجموعه ای کوچک از عمده مناطق استراتژیک در جهان را ارائه می دهد چین یک فرصت برای پر کردن فضا. مهم این است که هند به تدوین یک استراتژی برای دیدار با چالش های آینده است. هند باید با آمریکا به عنوان بخشی از یک چند جانبه سفارش و نه لزوما به عنوان یکی از اصلی قطب در جهان است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im