مغلوب ساختن پیشی جستن تعرفه تهدیدات در حال تست در اروپا رکورد مازاد تجاری

اتومبیل فولکس واگن برای صادرات در بندر Emsden.

عکس: fabian bimmer/ایسنا

اروپا مازاد تراز تجاری ایالات متحده با آمار یک رکورد در سال 2019 افزایش است که خطرات نقشه کشی خشم رئیس جمهور تهمت که به تازگی تمدید کرد تهدید به محل تعرفه های اتحادیه اروپا کالاهای اگر بلوک موافق نیست به یک معامله جدید است.

اتحادیه اروپا مازاد با آمریکا بود در €152.6 میلیارد دلار ($165.5 میلیارد دلار) در سال گذشته 11 درصد افزایش بیش از سال 2018 است.

مازاد بوده است مکرر هدف از خشم از رئیس جمهور آمریکا که این هفته گفت: دولت خود را تمرکز بر روی تجارت ایران و اتحادیه اروپا پس از توافق اخیر با چین است. رئیس جمهور تهمت می خواهد برای رسیدن به یک توافق با اتحادیه اروپا قبل از انتخابات نوامبر و تهدید کرده است که به وضع تعرفه بر کالاهای اروپایی اگر این مذاکرات شکست بخورد.

“اروپا شده است درمان خیلی بد با ما,” او گفت:. “گذشته 10, 12 سال شده است وجود دارد فوق العاده ای کسری با اروپا است. آنها باید موانع که باور نکردنی است.”

ایالات متحده و اتحادیه اروپا تجارت در مذاکرات پیشرفت کرده کمی با توجه به تعدادی از تفاوت ها مهمترین بیش از ایالات متحده اصرار که اروپا باز آن غول بازار کشاورزی به شرکت های آمریکایی.

اتحادیه اروپا آمار آژانس جمعه گفت: 27 نفر از اعضای بلوک وارداتی €231.7 میلیارد دلار کالا از ایالات متحده در سال افزایش 8.6% از سال 2018 است. اما صادرات اروپا به آمریکا افزایش یافت 9.5 درصد به €384.4 میلیارد دلار است.

در میان کالاهای خاص توسط آقای ترامپ برای افزایش تعرفه خودرو هستند. با توجه به Rabobank افزایش در ایالات متحده عوارض واردات خودرو خواهد رسید آلمان به خصوص با تولید در اروپا بزرگترین صنعت خودرو در حال سقوط به اندازه 5% اگر تعرفه از 25 درصد اعمال شدند.

که تازه ضربه می گیرند در یک زمان به چالش کشیدن برای آلمان. آمار و ارقام نیز جمعه منتشر شد نشان داد اقتصاد آن متوقف شده در پایان سال گذشته صادرات نیروگاه کشتی با تنش در تجارت جهانی تلاطم در آن بزرگ صنعت خودرو و کاهش رشد در چین است.

اقتصاد کشور رشد در آن به کمترین سطح در شش سال طول 2019 برگزار شد و برگشت با افت صادرات به انگلستان و رکود در فروش به خریداران. یک وانت در فروش به ایالات متحده بود یک نقطه روشن اگر چه واردات افزایش یافت و حتی بیشتر به سرعت منجر به باریک شدن آن مازاد تجاری.

مرتبط

  • اروپا Girds برای تجارت نبرد با آمریکا (Jan. 22)
  • تجارت تنش با اروپا شعله ور شدن به عنوان برگ برنده کشی اقتصادی عضله (Jan. 21)
  • مغلوب ساختن پیشی جستن دونفره را در تهدید به اعمال تعرفه های اتومبیل های اروپایی (Jan. 21)
  • چه بعدی از رئیس جمهور و تجارت دستور کار? اروپا (Jan. 17)

آلمان بوده و معاشقه با رکود اقتصادی برای یک سال و نیم با هیچ پایانی در چشم. آن کاهش سرعت موج در سراسر قاره باعث انفجار تازه ای از محرک در ماه سپتامبر از بانک مرکزی اروپا.

اقتصاددانان انتظار رکود می تواند تعمیق اگر coronavirus در چین بازدید جهانی زنجیره تامین که در آن آلمان صادرات خودرو و کالاهای سرمایه ای بخش های تولید بستگی دارد. رشد خواهد کرد و به احتمال زیاد آهسته بیشتر به 0.5% در سال 2020 با توجه به اقتصاددانان در آلیانز.

صادرات آلمان به چین می تواند در حدود 5 ٪ در سه ماهه اول سال 2020 با توجه به کروناویروس ناشی از خاموش شدن برش در حدود 0.2 درصد آلمان به رشد به خصوص که برخی از شرکت ها می تواند از رنج می برند عدم تحویل از چین گفت: Joerg Kraemer, اقتصاددان ارشد در Commerzbank در فرانکفورت.

در یک کنفرانس مطبوعاتی در داووس رئیس جمهور تهمت و گفت که او به دنبال “چشمگیر” اصلاحات در سازمان تجارت جهانی. در مذاکرات تجاری با اتحادیه اروپا اعلام کرد که اروپا “سخت تر را به انجام کسب و کار با بیش از چین است.” عکس: Simon داوسون/ایسنا

اما آلمان نیست اتحادیه اروپا تنها نقطه نرم. جداگانه انتشار از Eurostat در روز جمعه نشان داد که هیچ یک از بلوک سه تا از بزرگترین اقتصادهای موفق به ثبت یک افزایش در فعالیت های اقتصادی در طول سه ماه آخر سال 2019 با فرانسه و ایتالیا دچار انقباضات. آن باقی مانده بود به اسپانیا و هلند به درایو ناچیز 0.2% افزایش در منطقه یورو تولید ناخالص داخلی در پایان سال گذشته است.

با توجه به اقتصاددانان سریع تر نرخ رشد در ایالات متحده است که یکی از دلایل آن گسترش کسری تجاری با اتحادیه اروپا اخیر با کاهش مالیات ترغیب بالاتر هزینه های کسب و کار و خانواده ها که برخی از آنها می رود در واردات است.

در حالی که ایالات متحده شکایت باید متمرکز بر اتحادیه اروپا برای حفاظت از خود کشاورزان و سایر موانع تجارت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نیز خواست دولت های اروپایی—که از آلمان به طور خاص به کاهش مالیات به عنوان یک خار به رشد است. که از دولت آلمان نشان داده قصد ندارد به سطح شیب دار تا هزینه.

نوشتن به پل Hannon در [email protected] و تام در فیرلس [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im