رئیس جمهور تهمت صحبت می کند به عنوان نخست وزیر اسرائیل, بنیامین نتانیاهو, چپ, گوش طی یک کنفرانس خبری در کاخ سفید در روز سه شنبه. عکس: اندرو Harrer/مهر نیوز

واشنگتن—رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه ارائه شده صلح خاورمیانه طرح که نمودار یک دوره منتهی به دو کشور برای اسرائیلی ها و فلسطینی ها در حالی که تصدیق آن خواهد بود دشوار فروش به فلسطینی ها و دیگران است.

این طرح خواستار فلسطینی طی چهار سال آینده برای تحقق آمریکا شرایط لازم برای یک کشور مستقل فلسطینی به رسمیت شناخته شود و از جمله دست کشیدن از تروریسم برسمیت شناختن بیت المقدس به عنوان پایتخت اسرائیل و تصویب قوانین برای ریشه کن کردن فساد و توقف فعالیت های گروه های شبه نظامی جهاد اسلامی فلسطین و حماس است.

صحبت کردن در کنار اسرائیل نخست وزیر بنیامین نتانیاهو در کاخ سفید با آقای ترامپ گفت: دولت 80-صفحه سند دقیق ترین طرح صلح تا کنون. هیچ فلسطینی مقامات این رویداد حضور داشتند اما سفرای عمان, بحرین و امارات متحده عربی بودند در آن حضور داشتند.

رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین محمود عباس گفت: او را رد کرد این طرح است.

جزئیات خاورمیانه طرح

کاخ سفید منتشر شد طرح خود را برای خاورمیانه از جمله یک نقشه از پیشنهاد فلسطین.

جزئیات این طرح توضیح داده شده توسط آقای نتانیاهو به نظر می رسد برای ارائه پیشرفت ایالات متحده تایید برای اسرائیل طرح را به ضمیمه طولانی-مناطق مورد مناقشه در کرانه پیشنهاد شده است که بصورتی پایدار و محکم رد فلسطینی ها در طول سال.

“امروز اسرائیل است که مصرف یک گام به سوی صلح” آقای ترامپ گفت که آقای نتانیاهو و رقیب سیاسی Benny Gantz هر دو حمایت در این سند به عنوان پایه و اساس مذاکرات بین اسرائیلی ها و فلسطینی ها.

اعلام این طرح همزمان با سیاسی و حقوقی مشکلات رو به هر دو آقایان نتانیاهو و مغلوب ساختن پیشی جستن. آمد آن روز هزینه ثبت شد در بیت المقدس ناحیه دادگاه علیه آقای نتانیاهو برای رشوه خواری و تقلب و نقض اعتماد پس از او رها یک درخواست برای مصونیت از تعقیب. آقای تهمت وکلای مدافع استدلال خود را در مورد مجلس سنا استیضاح محاکمه.

آقای ترامپ این طرح بیش از سه سال در توسعه و خروج از گذشته ایالات متحده در خاورمیانه صلح و پیشنهادهای که اجتناب خاص پیشنهادات در مورد چگونه به حل و فصل حساس ترین مسائل درگیر در جنگ است.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چگونه می توانم به شما فکر می کنم روابط بین ایالات متحده و اسرائیل را تغییر دهید اگر در تمام ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

به جای آقای مغلوب ساختن پیشی جستن طرح کمک های مالی ایالات متحده به رسمیت شناختن اسرائیل ادعای ارضی رفتن فراتر از هر گونه همیشه اعطا شده توسط دولت ایالات متحده آمریکا و تایید حق اسرائیل به مناطق مورد مناقشه بر اساس توضیحات توسط رهبران دو شنبه.

با توجه به فکت شیت منتشر شده توسط کاخ سفید اسرائیل موافقت کرد به چهار سال “سرزمین یخ” نشان می دهد اسرائیل با توقف ساخت و ساز شهرک در طول دوره چهار ساله است که فلسطینی ها باید به پیروی از دولت خواسته برای یک دولت جداگانه.

آقای نتانیاهو گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن طرح به رسمیت می شناسد اسرائیل حاکمیت در بخش هایی از غرب بانک از جمله بقاع و تمام جوامع یهودی در کرانه غربی در حال گسترش اسرائیلی-کنترل سرزمین به رسمیت شناخته شده توسط ایالات متحده آمریکا به آقای نتانیاهو به نفع الحاق بخش هایی از کرانه باختری است.

آقای Netayahu نیز گفت: این طرح خواستار خلع سلاح حماس و demilitarizing غرب, بانک طرح های پیشنهادی که رد فلسطینی ها است.

فلسطینی ها نیست و توافق به هر یک از شرایط و برخی ممکن است به اثبات بیاستفاده. آقای ترامپ گفت او صحبت کرده است با مقامات فلسطینی اما نمی گویند که چگونه بسیاری از طرح های مشترک در پیشبرد با فلسطینی ها است.

آقای ترامپ گفت: این طرح رسمیت شناختن بیت المقدس به عنوان اسرائیل میخواهد سرمایه اما این که فلسطینی ها دریافت سرمایه در “شرق اورشلیم” منطقه او را نمی توان تعریف کرد. او گفت: این طرح نیز به نفع فلسطینی ها با تقویت اقتصاد خود را.

“تنها معقول و منطقی است که من باید برای انجام بسیاری از فلسطینی ها و یا آن را فقط عادلانه نخواهد بود” آقای ترامپ گفت.

او گفت که او تا به حال دریافت حمایت برای طرح چند از رهبران جهان از جمله نخست وزیر انگلیس بوریس جانسون.

مرتبط

  • فلسطینی ها را رد طرح
  • چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن خاورمیانه طرح توسعه
  • نتانیاهو خارج ایمنی درخواست

نوشتن به Felicia شوارتز در Felicia.Schwartz@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو