مغلوب ساختن پیشی جستن حقوق و دستمزد-مالیات-طرح کاهش نشان میدهد فروش سخت

رئیس جمهور تهمت است استدلال برای حقوق و دستمزد-مالیات را کاهش دهد.

عکس: الیور Contreras/CNP/زوما پرس

واشنگتن—رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن monthslong پافشاری بر حقوق و دستمزد-کاهش مالیات همچنان به شکل بحث بیش از این دور بعدی اقتصادی امداد با وجود ولرم پذیرش از اقتصاددانان و نمایندگان مجلس در هر دو طرف.

آقای تهمت بحث اساسی—کاهش مالیات حقوق و دستمزد کاهش هزینه های استخدام و قرار دادن پول در کارگران جیب—درست است اقتصاددانان می گویند. اما آنها اضافه کنید که وجود دارد راه های کارآمد تر برای به انجام رساندن همان اهداف و هشدار می دهند که این بیماری همه گیر کوروناویروس نه سیاست های مالیاتی است که اصلی ترین مانع برای استخدام و رشد.

“Directionally آن را یک دیوانه در پاسخ گفت:” جسی Rothstein, یک استاد در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی و سابق وزارت کار اقتصاددان ارشد در دولت اوباما. “وجود دارد هیچ سناریو که در آن ده ها میلیون نفر که در بیمه بیکاری در حال حاضر می خواهم که شغل اگر آن را یک زن و شوهر از درصد ارزان تر به استخدام آنها.”

بسیاری از حقوق و دستمزد-کاهش مالیات را به افرادی که شغل و درآمد نیست و در معرض خطر به دلیل همه گیر و سیاست نمی خواهد به طور مستقیم کمک بسیاری بیکار آمریکایی است. کنگره است که با توجه به انگیزه های دیگر برای مبارزه با کارفرمایان و خانواده ها مانند یک اعتبار مالیاتی برای آمار کسب و کار و دور دوم از محرک چک.

رهبر جناح اکثریت مجلس Steny Hoyer (D., Md.) گفت: حقوق و دستمزد-کاهش مالیات پیشنهاد انجام نمی دهد به اندازه کافی برای کمک به مردم و خواست دولت به صرف زمان کمی در آن است.

“دولت بوده است که برای بسیاری از سال در حال حاضر,” او گفت:. “آن بوده است را رد کرد و توسط هر دو طرف راهرو برای چند ماه در حال حاضر.”

خانه تحت کنترل دموکرات ها را شامل نمی شود و حقوق و دستمزد-کاهش مالیات در آن $3.5 تریلیون دلار در لایحه ممکن است.

جمهوری خواهان مجلس سنا ممکن است شامل برخی از نسخه ها در این لایحه به آنها در حال توسعه در حال حاضر هر چند قانونگذاران ارشد مانند John Cornyn (R., Texas) و جان Thune (R. S. D.) شیء به آن است و ممکن است حذف شود در طول مذاکرات به عنوان سناتور دموکرات سعی کنید برای حفظ پول برای برنامه های دیگر مانند بودجه برای مدارس و واکسن توسعه است.

“من فکر نمی کنم این چیزی است که تغییرات هر کسی رفتار” گفت: آقای Thune که ترجیح دور دیگری از محرک چک.

ایالات متحده تحمیل مالیات حقوق و دستمزد به 15.3 درصد در دستمزد و خود اشتغالی با درآمد تقسیم بین کارکنان و کارفرمایان است. زیادی است که ثابت درآمد دولت جریان و اکثر خانواده ها مدیون در مالیات حقوق و دستمزد از مالیات بر درآمد. در سال مالی 2019 مالیات تولید 1.2 تریلیون دلار یا 36 درصد از درآمد فدرال.

بزرگترین جزء مالیات اختصاص داده شده به امنیت اجتماعی است. که 12.4% مالیات اعمال می شود در این سال برای اولین $137,700 درآمد. این 2.9% مدیکر مالیات حقوق و دستمزد هیچ محدودیت درآمد و مالیات اضافی اعمال می شود به بالا-درآمد خانوار.

اگر چه کارفرمایان پرداخت نیمی از مالیات اقتصاددانان به طور کلی فکر می کنم واقعی هزینه های منتقله توسط کارگران از طریق کاهش دستمزد. از لحاظ تئوری کاهش مالیات حقوق و دستمزد به معنی بالاتر دستمزد و درآمد هر چند در یک زمان از نرخ بالای بیکاری کارفرمایان ضبط می تواند برخی از مزایای آن در کوتاه مدت ،

“این یک بازگشت-به-کار پاداش همه ما باید پشتیبانی و من این را تحسین رئیس جمهور برای مغلوب ساختن پیشی جستن خواستار آن” گفت: سناتور. استیو Daines (R. منت.).

کنگره قطع مالیات حقوق و دستمزد قبل از. آنها کاهش 2 درصد در سال 2011 و 2012 به کمک خار بازیابی از رکود اقتصادی گذشته و کنگره انتقال پول از این صندوق به طور کلی به تامین اجتماعی برای جبران تاثیر است. رئیس جمهور اوباما در مبارزه برای گسترش از طریق 2012, اما پس از قانونگذاران در هر دو طرف موافقت کردند تا اجازه شکستن گذشت در سال 2013.

در مارس اقتصادی-تسکین قانون کنگره اجازه کارفرمایان تاخیر در پرداخت مالیات امنیت اجتماعی. که صرفه جویی در آنها را بیش از $350 میلیارد دلار در حال حاضر هر چند که آنها باید به آن پرداخت در سال 2021 و 2022.

دولت نشده منتشر خاص مالیات بر حقوق و دستمزد-برش پیشنهاد. یک گزینه را تسلیم مالیات به جای برش آن که باعث کاهش هزینه و ایجاد عوارض اگر افراد شروع به جمع آوری قابل توجهی معوق مالیاتی صورتحساب.

هر نسخه آن را ارزان تر به استخدام افراد به دلیل کارفرمایان می تواند آنها را همان دستمزد برای پول کمتر است. در حاشیه که باید تشویق استخدام و جلوگیری از اخراج.

“این فوق العاده صرفه جویی در, و من فکر می کنم آن را انگیزه ای برای شرکت ها برای استخدام کارگران خود را به عقب و به حفظ کارگران خود را” آقای ترامپ که هتل و گلف-دوره کسب و کار استخدام کارگران روز دوشنبه گفت:. “بنابراین حقوق و دستمزد کاهش مالیات برای من بسیار مهم است.”

منتقدان می گویند برش مالیات را تحویل پول به همه کارفرمایان و کارگران نه فقط ارائه یک انگیزه ای برای استخدام و حفظ کارکنان.

به اشتراک گذاری افکار خود را

باید حقوق و دستمزد کاهش مالیات را شامل می شود در دور بعدی اقتصادی امداد ؟ چرا که نه ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

قانونگذاران در هر دو طرف به جای بازگشت گسترش کارمند-حفظ اعتبار مالیاتی کنگره ایجاد شده در ماه مارس است. که شکستن که یارانه تا 50 ٪ از حقوق و دستمزد و مزایای بیشتر سخاوتمندانه برای هر یک تحت تاثیر کارگر از یک حقوق و دستمزد-مالیات را کاهش دهد. و آن را محدود به کارفرمایان مجبور به بستن و یا درد و رنج درآمد قابل توجهی کاهش می یابد.

برخی نیز شکایت دارند که بیش از حد از مالیات بر حقوق و دستمزد کاهش سود را به افزایش درآمد کارگران به خاطر کسی که درآمد یک سال 100.000 دلار را دو بار به عنوان مقدار پول به عنوان کسی که درآمد 50000 دلار در سال است. اما به دلیل درآمد سالانه محدودیت در حقوق و دستمزد و مالیات سود هر برش انقباض برای مردم ساخت بیش از $137,700.

دور دیگری از محرک پرداخت خواهد به همان نسبت بزرگتر مزایای خانواده های کم درآمد به دلیل مسطح $1,200 نشان دهنده بیشتر افزایش کم درآمد آمریکایی ها به عنوان یک سهم از درآمد. کنگره است که به احتمال زیاد به تصویب چنین چک دوباره هر چند جزئیات نیست مجموعه.

در نهایت بهبود اقتصادی خواهد شد بستگی دارد بیشتر در کنترل این ویروس گفت: Juan Carlos سوارز Serrato یک دانشگاه استاد اقتصاد. هنوز حقوق و دستمزد-کاهش مالیات می تواند نسبتا آسان برای کوچک و اقلیت متعلق به کسب و کار برای دسترسی در مقایسه با سایر برنامه های گفت و از آن می تواند مفید سیاسی, تجارت مهم تر سیاست های چنین به عنوان کمک به دولت های ایالتی و محلی.

“اولین قانون ویروس اقتصاد است: شما باید برای خلاص شدن از شر این ویروس گفت:” آقای سوارز Serrato. “این است که بهترین ابزار در زرادخانه ما.”

نوشتن به ریچارد روبین در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im