برای کارگران معدن مانند استیون Dabbs از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت کشتیرانی آبهای حفاظت از قانون است و به احتمال زیاد یک مزیت بزرگ. این قانون جدید که جایگزین اوباما-دوران آبهای ایالات متحده قانون معاف زودگذر headwaters که خوراک به بزرگتر رودخانه ها و دریاچه ها از مقررات زیر آب تمیز عمل می کنند.

کلید ذینفع هستند golf course توسعه دهندگان مانند آقای مغلوب ساختن پیشی جستن کشاورزان و استخراج – مانند OceanaGold معدن و برگ است که احیا شده است یکی از قدیمی ترین معادن طلا در Kershaw, South Carolina.

معدن آورده قایق از شغل با درآمد بالا به این منطقه است. “سرعت است وحشی اما پرداخت خوب است” آقای Dabbs می گوید: – تا آنجا که 19 دلار در هر ساعت برای یک تازه کار خیش او تخمین می زند.

اما به دیگران تغییر حکومت رسمی پنج شنبه گذشته بخشی از گسترده تر برچیدن فدرال محیط زیست نظارت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. حکم به طور گسترده تغییر در جریان یک آزمایش در محیط زیست فدرالیسم که هل مقررات نزدیک به مردم است.

ند Blackmon یک کشاورز محلی است که با نزدیک شدن مورد فروش زمین های خود را به معدن می بیند هر دو طرف بحث.

“شکی وجود ندارد که این معدن در حال رفتن به تحت تاثیر قرار ما آب های زیرزمینی می گوید:” آقای Blackmon. “اما که پول آن را.”

KERSHAW, S. C.

وجود دارد قطعا طلا تحت ند Blackmon ،

برای سال در حال حاضر یک غرش چرخ فلک سنگ کامیون و backhoes گسترش در حال حاضر گسترده باز گودال معدن در 4,600 هکتار Haile معدن طلا در اینجا در Kershaw. شکار برای لکه کوچک از طلا پنهان عمیق در جنوب تخته سنگ را برانگیخته طلا راش در میان آینده نگر eyeing اطراف زمین – از جمله آقای Blackmon مزرعه.

با عجله به احیای یکی از قدیمی ترین معادن طلا بود و تنها آمار هفته گذشته هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به جای اوباما-دوران آبهای ایالات متحده قانون با کشتیرانی آبهای حفاظت از قانون است. تجدید نظر در کاهش فدرال نظارت بر زودگذر headwaters که خوراک به بزرگتر رودخانه ها و دریاچه ها و در نهایت آمریکایی ها’ نوشیدن آب است.

آژانس حفاظت از محیط زیست یک بار مخالف OceanaGold را قصد دارد به گسترش Haile معدن از ترس این امر منجر به آلودگی بیش از 1000 هکتار از تالاب. در حال حاضر تنظیم کننده فدرال ممکن است به نظارت بیش از حد از آن است.

آقای Blackmon یک کشاورز محلی است که با نزدیک شدن مورد فروش زمین های خود را به معدن می بیند مخاطرات ساده به عنوان خاک.

او حذف و هوای روزنامه از کامیون خود را گیر. مورخ 2014, صفحه اول مقاله در دولت توصیف یک میراث از آلودگی است که حتی کوچک معادن را پشت سر بگذارید و عظیم تب سمت چپ به مالیات دهندگان توسط شرکت هایی که وعده داده شده زیست محیطی مرمت.

“شکی وجود ندارد که این معدن در حال رفتن به تحت تاثیر قرار ما آب های زیرزمینی می گوید:” آقای Blackmon. “اما که پول آن را.”

تغییر حکومت رسمی پنج شنبه گذشته بخشی از گسترده تر برچیدن فدرال محیط زیست نظارت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. حکم به طور گسترده تغییر در جریان یک آزمایش در محیط زیست فدرالیسم که هل مقررات و نزدیک به مردم – اما همچنین برگ آن بیشتر در معرض قدرتمند شرکت لابی.

“محیط زیست فدرالیسم می شود پردهی در زبان و فصاحت و بلاغت قانون اساسی اما آن را واقعا ساده تر و عملی مفهوم: کسی که مسئول تمیز کردن زباله های سمی در محل های دفن زباله که رسیده به نزدیک رودخانه می گوید:” استاد حقوق Cale Jaffe, مدیر زیست محیطی و مقررات قانون کلینیک در دانشگاه ویرجینیا در شارلوتزویل. “آن است که دولت های محلی است که اجازه دفن زباله از طریق منطقه بندی ؟ توسط آن دولت صادر شده است که این اجازه ؟ و یا آن را دولت فدرال است که تاسیس این زباله های خطرناک استاندارد؟”

OceanaGold کشور, مدیر, دیوید توماس می گوید که در اثر تغییر حکومت خواهد بود و وضوح بیشتر در اطراف اجازه. اما او می گوید که این معدن باقی خواهد ماند “عمیق مقررات” است که مناسب به حال مدل کسب و کار که مقرر حفاظت از محیط زیست و شفافیت به عنوان هسته ارزش شرکت. در دو دهه گذشته به خصوص او می گوید: “این صنعت دیده می شود یک تغییر قابل توجهی در شرایط که نگرش است.”

برای OceanaGold او می گوید که به معنی تخلیه صفر عملیات از پردازش آن گیاه حفظ مایل بکر جریان و یک $65 میلیون مرمت صندوق برای زمانی که معدن بسته در حدود 15 سال است.

“هر صنعت دارای بد بازیگران, پس از آن است که وقت ما را به چوب قاطعانه به ارزش های ما به خصوص وقتی که می آید به محیط زیست و عملیاتی صداقت می گوید:” آقای توماس. “اگر ما آن را به تاثیر نامطلوب در آنچه که ما انجام دهد.”

فدرال نظارت در اصل فراهم می کند یک طبقه برای آب و کیفیت هوا اجازه می دهد متحده و جوامع محلی برای بیش از آن استانداردها در صورتی که مایل.

در همان زمان “در بسیاری از کشورها شما باید صنعت فشار برای محدود کردن قدرت دولت تنها به آنچه ارائه شده در سطح فدرال که باعث می شود [در نظر گرفتن دور فدرال نظارت] یک طعمه و سوئیچ می گوید:” کلی شکارچی فاستر, ارشد, وکیل در سازمان های غیر انتفاعی Waterkeeper داد.

“این فدرالیسم تعادل مهم است که در آن قوی وجود دارد فدرال موضع حمایت متحده و پس از آن درگیر شهروندان عقب هل دادن از طرف دیگر در برابر صنعت … برای به حداقل رساندن اثرات به مردم پایین دست” می گوید: خانم شکارچی پرورش. “که واقعا اصلی قانون مشترک چگونه شما قرار است به انجام همه چیز: شما می توانید با استفاده از زمین های خود را به حدی که آن را نمی کند دیگران آسیب برساند.”

Patrik Jonsson/کریستین ساینس مانیتور

رگه هایی از طلا به خاک سپرده شد در یک لایه لوح گسترش از ویرجینیا به گرجستان. در اوایل قرن 19 کشف معدن طلا در اینجا در Lynches رودخانه. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در هفته گذشته حذف فدرال حمایت از بخش آبخيزداري است که تغذیه Lynches رودخانه.

عجله طلا

بسیاری از کارگران معدن که رفتند به کالیفرنیا در طول عجله طلا اولین غوطه ور خود را از تابه در کرولینا آب مانند Lynches رودخانه پیدایش Haile معدن. اما مدرن روز گودال معدن نیز unearths زباله های سمی از جمله سیانور و آرسنیک و اسید سولفوریک.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرده است که “شفاف” آب هدف دولت او. اما در اوایل این ماه او chided اوباما-دوران حکومت به عنوان یک “که اساسا در زمان اموال خود را به دور از شما.” (این قانون مورد نیاز مالکان به دنبال مجوز برای تغییرات است که می تواند فصلی ایستاده و بیارتباط آب به عنوان به خوبی به عنوان برخی از headwater رودخانه ها و تالاب ها.)

کلید ذینفع هستند golf course توسعه دهندگان مانند آقای مغلوب ساختن پیشی جستن کشاورزان مانند آقای Blackmon و استخراج – مانند OceanaGold لباس در اینجا در Kershaw.

“اگر آن را نمی پرورشی آن را استخراج می گوید:” کریس اسمیت مدیر اجرایی معدن Association of South Carolina در Chapin. “و هر زمان که چیزی برای انجام با آبهای دولت ما اعطا شده است بیشتر نرمی بنابراین ما می توانید انجام دهید کار ما این است که بسیار به نفع ما است.”

ایالات متحده به عنوان بسیاری از یک و نیم میلیون رها معدن سایت که حداقل 33,000 باید تخریب محیط زیست اطراف آنها را با توجه به دولت ایالات متحده دفتر پاسخگویی. کارولینای جنوبی دارای دو کوچکتر معادن که در حال حاضر بخشی از دولت فدرال Superfund پس از پاکسازی زباله های آلوده اطراف تالاب.

اوباما مقامات دولت گفت: این قانون در نظر گرفته شده بود برای روشن شدن حقوقی سردرگمی کاشته شده در بخش های جداگانه حکم دیوان عالی تصمیم گیری در مورد اینکه آیا دولت فدرال می تواند تنظیم کوچکتر و بیشتر فصلی بدن آب در زمین های خصوصی.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پوست کنده را که حکومت در مقابل توصیه های خود را در هیئت مشاوران علمی تخمگذار زمینه را برای پرونده های حقوقی توسط دولت ها و گروه های زیست محیطی.

“این نوسازی است یک عقب نشینی می گوید:” پت Parenteau یک محیط زیست استاد حقوق در مدرسه حقوق ورمونت در جنوب رویالتون. “بهترین استدلال این است که اجازه دهید متحده مراقبت از این.”

وجود دارد یک مشکل فراگیر با federalist رویکرد به تنظیم آب ، جریان آب پرداخت بدون توجه به مرزهای سیاسی. و با توجه به جغرافیای سیاسی و گرایش متحده را wildly مختلف اولویت وقتی که می آید به حفاظت از محیط زیست.

“متحده هستند و نه پله تا برای پر کردن شکاف در nonpoint آلودگی” که شامل کشاورزی و معدن منافع می افزاید: استاد Parenteau. “همین دلیل است که ما باید بیشتر و بیشتر مرده مناطق در همه جا و بد بو گه جلبک ها-خفه آب به سادگی به این دلیل که آب تمیز عمل می کنند به اندازه کافی قوی نیست در حال حاضر. پاسخ [از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت] این است که برای تضعیف آن بیشتر است.”

خصوصی حساب دیفرانسیل و انتگرال

فدرال نظارت ایالات متحده آب آغاز شد و با 1972, پاک, آب, قانون تصویب شده بعد از آلودگی های صنعتی باعث شده بود رودخانه ها و دریاچه ها به آتش گرفتن برای نزدیک به یک قرن قبل از یک رودخانه کویاهوگا آتش در سال 1969 گالوانیزه جنبش زیست محیطی.

امروز گالوپ به طور منظم در می یابد که داشتن swimmable و fishable آب در نزدیکی خانه صفوف به عنوان یک آمریکایی’ top نگرانی های زیست محیطی. لوله کشی برخی از 50 میلیون آب با کیفیت اندازه گیری از 240,000 نظارت بر سایت های یک مطالعه اخیر نشان داد که احتمال این که آمریکا آبهای سطحی در حال نا امن برای ماهیگیری کاهش یافت و حدود 13 درصد از 28 درصد شانس به 15 درصد شانس, بین 1972 و 2014. اما در نگاه راه دیگر حدود نیمی از ایالات متحده رودخانه ها و دریاچه ها در حال نقض یک یا بیشتر فدرال استانداردهای کیفیت آب.

“در حال حاضر ما نمی دانیم که چقدر در حال تنظیم و یا مقرراتزدایی و ما نیز نمی دانم زیادی در مورد عواقب ناشی از قانون جدید می گوید:” منابع اقتصاددان یوسف شاپیرو که مطالعات اثرات آلودگی آب در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی است. “اما که در آن شما خود را به آب مهم است.”

اما کسانی که پیچیدگی و عدم قطعیت در اطراف حوضه کار می توانید استفاده بیش از زمانی که اندازه گیری در برابر فوری اقتصادی: با یک برآورد این Haile معدن تولید برخی $87 میلیون سال در لنکستر کانتی به تنهایی به کارگیری بیش از 600 محلی.

برای کارگران معدن مانند استیون Dabbs این مقررات جدید به احتمال زیاد یک مزیت بزرگ. معدن آورده قایق از شغل با درآمد بالا به Lancaster County نه چندان دور از Charlotte, North Carolina.

“سرعت است وحشی اما پرداخت خوب است,” او می گوید: – تا آنجا که 19 دلار در هر ساعت برای یک تازه کار خیش او تخمین می زند.

اما این فقط یک تلاش پیر نساجی شهر مانند Kershaw استقبال اقتصادی افزایش از کشورها ضعیف مقررات در کیفیت آب.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نیز با دادن پسوند به لیبرال متمایل شهرستانها که وارد رضایت حکم به تعمیر نامناسب فاضلاب. که در تلاش است که توسط رهبری عدالت اجتماعی فعالان که شکایت دارند که فدرال دستور پاکسازی در حال هل دادن تا آب اسکناس به طور نامتناسبی مردم فقیر.

مشکلات اندازه گیری منافع در مقابل هزینه های آب تمیز باقی می ماند در هسته چگونه ایالات متحده پادمان خود با ارزش ترین منابع در یک deregulatory عصر.

“تا دهه 1970 به Potomac River طولانی بود با تلاش غیر قابل تنظیم ترشحات از آلودگی که ایجاد این بوی بد نورد توسط یادبود جفرسون و یادبود لینکلن می گوید:” استاد Jaffe در دانشگاه ویرجینیا است. “ما نمی توانید از این مشکل با اقدامات داوطلبانه. که بسیار مترقی فدرال پاسخ به یک بحران واقعی. وجود دارد در حال حاضر یک خطر فراموش کردن چگونه ما از این ظروف سرباز یا مسافر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

آموزش سئو