مغلوب ساختن پیشی جستن سلاح های جدید-کنترل فرستاده است یک ساعت برای یک سر بالایی معامله

مارشال Billingslea حامیان می گویند که او آماده است برای حمایت از توافق نامه اگر آنها در خدمت منافع ایالات متحده.

عکس: valda kalnina/سازمان حفاظت محیط زیست/شاتر

به عنوان رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن جدید فرستاده ویژه برای کنترل سلاح مارشال Billingslea چهره چه بسیاری از کارشناسان می گویند که نزدیک به یک ماموریت غیر ممکن: مذاکره یک توافق است که پوشش تمام چینی, روسی و آمریکایی سلاح هسته ای.

سه راه هسته ای-سلاح-توافق کنترل شده است یک هدف برای رئیس جمهور تهمت برای یک سال اما آقای Billingslea است که به دنبال در عمده موانع. چین رد ایالات متحده entreaties برای آمدن به میز مذاکره است. روس ها به مدت طولانی خودداری کردند از جمله خود تاکتیکی سلاح های هسته ای در یک توافق. و زمان برای هر معامله ممکن است در حال اجرا است.

جدید پیمان استارت را فراهم می کند که برای بازرسی و محدودیت های روسیه و ایالات متحده دوربرد سلاح هسته ای تنظیم شده است به پایان می رسد در اوایل فوریه. این توافق می تواند تمدید شود تا زمانی که پنج سال با رضایت متقابل چیزی مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می گوید آن را در نظر دارد اما هنوز نمی گفت آن است که اگر مایل به انجام است.

که افزایش این احتمال که یکی از آخرین بلوک های ساختمان از اسلحه-کنترل چارچوب حاکم بر روسیه و ایالات متحده در رقابت هسته ای ممکن است سقوط اگر پیشرفت ساخته نیست آقای مغلوب ساختن پیشی جستن هسته ای جدید در دستور کار.

“Billingslea است که به این فرایند بسیار دیر می کند و بسیار برای ساخت” گفت: Sarah Vaddi یک همکار در موقوفه کارنگی برای صلح بین المللی که مشغول به کار در اسلحه-کنترل مسائل در وزارت امور خارجه از سال 2011 تا 2018.

آقای Billingslea ریشه در محافظه کار ملی و امنیت جامعه و سالها تجربه در سطوح ارشد وزارت خزانه داری در ایران و به عنوان یک زمانی دستیار به اواخر سن. جسی هلمز (S. N. C.) که به عنوان رئیس سازمان مخالف قایق از معاهدات شکایت آنها نمی تواند به طور موثر به تایید.

جدید ایران نگهداری پایین مشخصات خود را پس از آوریل 10 انتصاب اما او انتخاب شد هزینههای بهداشت ، باب منندز (D. N. J.) این عضو ارشد کمیته روابط خارجی سنا به عنوان “وحشتناک تصمیم” که همچنین sidesteps نیاز به سنا تایید.

برخی از اسلحه-کنترل طرفداران در زمان مشابه مشاهده. “او یک مشکل سابقه در کنترل تسلیحات و به نظر می رسد فکر می کنم که دشمنان می تواند درد را بدون قید و شرط تسلیم به ایالات متحده خواسته در میز مذاکره” گفت: Kingston Reif از اتحادیه کنترل سلاح یک گروه خصوصی.

آقای Billingslea حامیان اصرار او شده است ناعادلانه caricatured و مقابله است که او آماده است برای حمایت از توافق نامه اگر آنها در خدمت منافع ایالات متحده. به عنوان یک دستیار سنا او پیش نویس این قطعنامه از تصویب برای 1993 شروع II پیمان که مقرر شده است که تعدادی از مستقر استراتژیک کلاهک کاهش می یابد به 3000 به 3500.

به عنوان معاون دستیار وزیر دفاع در اوایل 2000s او استدلال کرد که اسلحه معاهدات و کنترل صادرات می تواند مهم ابزار امنیتی اگر نظارت و اجرا.

“مارشال” طرفدار-معامله خوب “برای آمریکا و ضد توافق بد” یک همکار سابق گفت. “او به شدت معتقد است که verifiability و اجرای ضروری است.”

آقای Billingslea به عنوان وزارت دفاع نماینده در یک هیئت به رهبری جان بولتون—که بعدها خدمت برای یک بار به عنوان آقای تهمت ملی-مشاور امنیت—که مذاکره 2002 پیمان مسکو برای جورج دبلیو بوش بود. از آن موجود نیست تایید مقررات. در عوض ایالات متحده نگهداری می شود آهنگ از نیروهای روسیه با تکیه بر تر سال 1991 شروع من پیمان را تأیید ترتیبات هر چند آنها تعیین شد و به مرور قبل از پایان مسکو پیمان.

سه راه هسته ای-سلاح-توافق کنترل شده است یکی از رئيس جمهور تهمت اهداف.

عکس: لی میلیس/ایسنا

معاهده مسکو بود جایگزین شروع جدید امضا شده در سال 2010 در طول دولت اوباما و تنظیم یک محدودیت در اعزام کلاهکهای استراتژیک از 1,550. آن را فراهم می کند برای محل بازرسی و وزارت امور خارجه گفت: در گزارش این ماه است که روسیه در انطباق است.

آقای Billingslea را حامیان در دولت می گویند که وزارت خزانه داری تجربه که شامل تلاش برای امن بین المللی اجرای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تحریم ها علیه ایران, ونزوئلا و کره شمالی نشان می دهد توانایی به کار در سرمایه های خارجی است. او همچنین اعتبار شده است با تامین امنیت و حمایت از جهانی جدید امور مالی استانداردهای حفاظت در برابر سلاح های گسترش.

اما رکورد خود را نیز افزایش داده است به انتقاد. در سال گذشته سناتورها به رهبری آقای منندز مانع نامزدی خود را برای خدمت به عنوان وزارت امور خارجه معاون حقوق بشر گفت که پشتیبانی از بسیاری از تکنیکهای بازجویی خشن در حالی که در پنتاگون در اوایل جنگ عراق.

آقای Billingslea را طرفداران مقابله با کسانی که شکایت شد با انگیزه های سیاسی و تحریف نقش خود را. آقای Billingslea شهادت در سال گذشته که او “هرگز حمایت برای شکنجه” و مخالف ایالات متحده در عمل ارایه کرده و پس از حملات یازدهم سپتامبر ، حملات 11.

بیشتر فوری سوال که آیا آقای Billingslea می توانید پیشرفت در ماه های باقی مانده از آقای تهمت ترم جاری در اسلحه خود را-کنترل ماموریت.

چینی و روسی مقامات در واشنگتن نمی, پاسخ به یک درخواست برای نظر. چین اصرار دارد آن را علاقه مند به پیوستن به یک سه راه در ایران است با اشاره به مراتب بزرگتر ایالات متحده و روسیه زرادخانه. روسیه بارها و بارها خواسته است تا ایالات متحده به گسترش جدید شروع و تاکید کرد که مسکو آماده است برای انجام این کار بدون پیش شرط.

چین حدود 320 کلاهک هسته ای با توجه به فدراسیون دانشمندان آمریکایی. سرهنگ ژنرال رابرت اشلی, رئیس آژانس اطلاعاتی وزارت دفاع گفت: در سال گذشته که این آرسنال است که به احتمال زیاد حداقل دو دهه آینده.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چگونه امکان پذیر است آیا شما فکر می کنم از آن خواهد شد برای مذاکره جدید چند جانبه پیمان? پیوستن به مکالمه زیر.

اما هنوز هم می تواند در کسری از 1,750 سلاح های هسته ای ایالات متحده مستقر در آن دوربرد و کوتاه برد تحویل سیستم های میان 3,800 کلاهک هسته ای در آمریکا ذخایر فدراسیون دانشمندان آمریکایی ، روسیه 1,572 فتح کند گرفته شد مستقر کلاهک میان 4,310 در ذخایر خود را FAS گفت.

تنظیم مشترک محدود در چین-آمریکا و نیروهای روسیه را یک گزینه نیست به در به دنبال یک توافق جدید به دلیل اجازه دادن به چین برای مطابقت با زمان آمریکا سطح نمی تواند در ایالات متحده علاقه سابق آمریکا مذاکره کنندگان می گویند. و نه پنتاگون هر گونه علاقه در کاهش نیروی خود را به چین سطح.

روش دیگری که می تواند به آقای ترامپ کلاه در پکن نیروهای او به دنبال ممکن است یک تعهد توسط چین و دیگر قدرت های جهانی نیست و بیشتر به گسترش زرادخانه خود را.

اما چین علنا رد این ایده که کشیده شده به سه راه توافق است و در عین حال برای پاسخ به یک ماه دسامبر ایالات متحده دعوت برای “امنیت استراتژیک گفت و گو است.”

فرانکلین میلر سابق پنتاگون رسمی که پشتیبانی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برنامه ای برای نوسازی زرادخانه ایالات متحده ادعا میکند که آقای ترامپ باید سعی کنید برای رسیدن به یک توافق گسترده تر با مسکو و کنار گذاشتن تلاش برای آوردن چین به توافق.

“من آرزو می کنم موفق باشید مارشال” آقای میلر گفت. “اما من بر این باور نیست که چینی ها در هر نقطه نزدیک به آماده بودن برای آغاز شفافیت است که لازم است برای واقعی اسلحه-کنترل مذاکرات است. و من نمی خواهم برای دیدن فرصت لغزش اندک آن را ممکن است برای به دست آوردن سلاح های ما در سراسر همه از روسیه سلاح های هسته ای.”

عمده ایالات متحده و روسیه سلاح های پیمان

  • سلاح های استراتژیک محدودیت مذاکرات و یا نمک من, موقت توافق (امضا 1972) دربسته تعداد سیلوهای برای موشک بالستیک قاره پیما (ICBM) و زیردریایی-راه اندازی لوله. این آدرس نیست کلاهک اعداد و یا بمب افکن است.
  • Anti-Ballistic Missile Treaty(1972) محدود ضد موشکی دفاعی به 200 بازدارنده در بعد کاهش به 100. ایالات متحده در خارج از این پیمان در سال 2002 و آن است که دیگر در اثر.
  • نمک II (1979) مجموعه ای محدود از 2,250 “تحویل وسایل نقلیه” تعریف شده به عنوان ICBM سوله زیر دریایی-راه اندازی لوله ها و بمب افکن های سنگین. آمریکا کاهش یافته و به تصویب نمک II پس از تهاجم اتحاد جماهیر شوروی از افغانستان.
  • پیمان در Intermediate-Range Nuclear Forces, یا پیمان INF (1987) نیاز به تایید حذف تمام ایالات متحده و روسیه, موشک های مستقر بر روی زمین با یک دامنه بین 300 تا از 3400 مایل است. آمریکا عقب نشینی در سال گذشته وی از سوی مامورین روسی و Mosow به دنبال کت و شلوار.
  • استراتژیک پیمان کاهش سلاح و یا شروع من (1991) مورد نیاز متقابل کاهش استراتژیک زرادخانه هسته ای به 1600 کل قاره, زیر دریایی-راه اندازی موشک های بالستیک و بمب افکن های حمل بیش از 6,000 کلاهک.
  • شروع II (امضا 1993) به دنبال قطع مستقر استراتژیک زرادخانه به 3000-3,500 کلاهک اما هرگز به اثر قرار داده است.
  • تهاجمی استراتژیک کاهش معاهده یا پیمان مسکو (2002) مورد نیاز کاهش بیشتر در کلاهکهای استراتژیک به 1,700 به 2200 برای هر کشور, اما شامل هیچ تایید اقدامات است.
  • شروع جدید (2010) نهاد کلاه 1,550 مستقر کلاهکهای استراتژیک. آن منقضی می شود در ماه فوریه 2021 اما می تواند تمدید تا پنج سال.

نوشتن به ایان Talley در [email protected] و Michael R. گوردون در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>