اولین آرتمیس موشک مرحله است که هدایت به سوی ناسا Pegasus بارج در New Orleans بر Jan. 8.

عکس: ناسا جزوه/شاتر

رئیس جمهور تهمت را پیشنهاد 12 درصد افزایش به ناسا 2021 بودجه بیشتر از این افزایش با هدف تحقق هدف خود از بازگشت به ایالات متحده فضانورد به سطح ماه تا سال 2024 به گفته مقامات دولت.

این افزایش شامل نزدیک به 3 میلیارد دلار در بودجه جدید به توسعه انسانی landers این مقامات گفت: با کل آژانس outlays پیش بینی شده برای صعود به بیش از $25.2 میلیارد دلار یکی از بزرگترین هزینه های کلی افزایش درخواست برای سازمان ملی هوانوردی و فضایی آمریکا پس از 1990s شروع شد.

انتظار می رود به طور برجسته به عنوان بخشی از بودجه بسته مجموعه برای انتشار در هفته آینده, اعداد نشان می دهد آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است دو برابر را در بارها تکرار شده و متعهد به صنعت اوراق مشارکت حمل و نقل ناسا بازگشت به ماه تا سال 2024. آژانس بودجه برای سال مالی جاری است که حدود 22.6 میلیارد و جدا از هزینه های نیروی هوایی به تازگی ایجاد فضای زور و طیف گسترده ای از طبقه بندی برنامه های فضایی.

رئیس جمهور دولت از آدرس اتحادیه تاکید کرد دولت به تعهد به فضا “است که تا حمایت 2021 اعداد بودجه گفت:” یک سخنگوی کاخ سفید دفتر مدیریت و بودجه است.

“اکتشافات فضایی را تقویت چشم انداز علوم آمریکا” سخنگوی, گفت:, و اضافه کرد که در نهایت آن را در یک ماموریت انسانی به مریخ بخشی از یک استراتژی گسترده تر به reassert فضایی آمریکا تسلط.

ناسا و مقامات کاخ سفید مشاهده قمری ماموریت به عنوان ضروری steppingstones برای انفجار فضانوردان به سیاره سرخ شاید در دهه آینده. که برای رسیدن به ناسا قبلا گذاشته شده برنامه ای برای کار با صنعت برای ایجاد ناوگان قابل استفاده مجدد موشک landers و دیگر وسایل نقلیه حمایت پایدار و دراز مدت برای حضور خدمه و ماموریت های رباتیک در ماه توسط 2028.

خانه دموکرات حال balking در دولت برنامه ای برای شتاب قمری فرود و چند سال بعد ماه پایگاه. بیشتر پول و انرژی آنها ادعا باید به سمت کارگردانی پیشرفت های فن آوری مورد نیاز برای اکتشاف مریخ.

اما کاخ سفید امیدوار به تولید و حمایت هر دو حزب برای آن قمری اهداف مقامات گفت: تا حدودی با این استدلال که بر خلاف بسیاری از ناسا بودجه در طول سال در این زمان دیگر سازمان برنامه نمی در صورت کاهش قابل توجهی برای ارائه به پا کردن بودجه برای بشر اکتشاف.

ناسا با هدف درخواست, رقابت قصد دارد برای قمری landers به گفته یک مقام ارشد دولت رسمی که نیاز به بزرگ اولیه سرمایه گذاری دولت است. قبلا ناسا هدفمند برخی از 600 میلیون دلار برای چنین برنامه هایی که در حال حاضر پیشنهاد شده است برای دریافت برخی از $3.3 میلیارد دلار است.

قبل از آخرین صرف طرح وجود دارد به نظر می رسد به اجماع گسترده در کاپیتول هیل که ناسا صرف باقی خواهد ماند اساسا مسطح در طول چند سال آینده. آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به مدت طولانی مورد علاقه شتاب قمری اکتشاف اما معلوم بود که در آن وجوه به انجام این کار خواهد آمد از. این سازمان سالانه بودجه شامل هزینه های ثابت مانند بیش از 3 میلیارد دلار برای عملیاتی ایستگاه فضایی بین المللی و میلیاردها دلار بیشتر برای عمیق-برنامه های فضایی مانند SLS موشک و کپسول اوریون.

ماه مه گذشته که رئیس ناسا جیم Bridenstine خواست کنگره برای افزایش ناسا قمری برنامه برای حمایت از 2024 جدول زمانی او به خبرنگاران گفت: “ما در حال رفتن به نیاز به پول بیشتر; همه ما درک می کنیم که.” در آن زمان نه کاخ سفید و نه ناسا نشان داد که چگونه بودجه خواهد آمد.

یک نسخه آزمایشی فضاپیمای Orion خدمه ماژول.

عکس: ناسا/رامی داوود جزوه/شاتر

این 2021 بودجه پیشنهادی فراهم می کند آقای تهمت پاسخ با سرمایه گذاری به جلو پرش به شروع فضای تجاری تلاش. با توجه به دولت مقامات OMB سیاست ستاد دریافت سفارشات به طور مستقیم از دفتر بیضی شامل سنگین را افزایش می دهد برای landers طراحی شده برای حمل فضانوردان به ماه از مدار پلت فرم, که همچنین در حال توسعه است.

حتی به کاخ سفید آماده به رول از بودجه خود را با توجه به یک دولت مشاور ناسا رهبری است که هنوز برای نهایی کردن هزینه و جزئیات برنامه برای ماه ماموریت و چگونه آنها را جا به آژانس مریخ اولویت است.

ناسا فضانوردان نمی جرأت فراتر از پایین مدار زمین پس از فرود ماه در اوایل 1970s. بودجه پیشنهادی می فرستد یک سیگنال قوی به صنعت و شرکای بین المللی “است که ایالات متحده در بیانیه ای در مورد رفتن به ماه در سال 2024 است که در واقع پشتوانه واقعی دلار” این مقام ارشد گفت. این برنامه به نام آرتمیس پس از الهه ماه و خواهر آپولو در اساطیر یونانی در نظر گرفته شده است به یک زن فضانورد در اولین فرود در ماه.

حدود 400 میلیون دلار پیش بینی شده است که برای نشان دادن, در میان چیزهای دیگر استخراج از آب و اکسیژن از قمری منابع و راه برای تولید سوخت برای هر دو فضاپیما و بوستر در آن سطح است. انسان های اکتشافی به مریخ و جاهای دیگر نیاز به چنین قابلیت های.

پیش بینی بودجه نیز تکرار خواهد شد تهمت برنامه های دولت برای ترویج تلاش های تجاری در ایستگاه فضایی بین المللی و در نهایت جایگزین مدار آزمایشگاهی با مقیاس کوچکتر پروژه های اسپانسر شده از طرف شرکت ها و کارآفرینان.

قریب الوقوع بودجه بحث خواهد بازی را به عنوان میلیاردر کارآفرینان از جمله Elon Musk رئیس Space Exploration Technologies Corp. و آمازون.com , Inc. موسس جف بزوس, اجرا می شود که این رشد سریع فضای راه اندازی Blue Origin LLC پله تا حرکت برای جلب بودجه فدرال برای بشر اکتشاف خود را با استفاده از موشک و کپسول و بالقوه landers.

نوشتن به اندی Pasztor در andy.pasztor@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ثبت نام هات بیت

آموزش سئو