مغلوب ساختن پیشی جستن کوه راشمور رویداد با آتش بازی جرقه جنجال

Sioux Falls, S. D.

زمانی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند در کوه راشمور یادبود ملی قبل از اولین آتش بازی نشان می دهد در سال وجود او را ایستاده قبل از اینکه جمعیت از هزاران نفر از مردم که نمی خواهد نیاز به اجتماعی فاصله و یا پوشیدن ماسک با وجود این بیماری همه گیر کوروناویروس.

جمعه شب مراسم با 7,500 بلیط صادر خواهد شد از ویژگی های میهنی صفحه نمایش در یک اثر تاریخی شناخته شده به عنوان “حرم دموکراسی” در یک نوار از کشور تا حد زیادی وفادار به آقای مغلوب ساختن پیشی جستن. اما آن را نیز برانگیخت و نگرانی است. کارشناسان بهداشت عمومی می گویند فقدان اجتماعی فاصله و اجرا ماسک پوشیدن می تواند منجر به افزایش این بیماری در حالی که آتش بازی خطر محیط اطراف جنگل به آتش کشیده.

بومی آمریکا رهبران قبیله ای و فعال گروه نیز صحبت کردن در برابر بنای یادبود و گفت: این desecrates منطقه در نظر آنها مقدس است و کوه ها که در آن حک شده بودند به ناحق از آنها گرفته.

سازمان دهندگان این رویداد گفت: در این هفته که فضا آنقدر تنگ کرده بودند به شدت محدود کردن تعدادی از روزنامه نگاران که می تواند آن را پوشش میدهد. 7,500 افرادی که دریافت بلیط طلیعه به دو حوزه صندلی: یک گروه از حدود 3000 را تماشا خواهد کرد از یک سالن آمفی تئاتر و مشاهده عرشه مخصوص ماشینها ممنوع در نزدیکی پایگاه بنای تاریخی در حالی که بقیه را مجبور به آوردن صندلی به تماشای آتش بازی از شن پارکینگ خارج یادبود زمینه.

بسیاری از بدون بلیط های در حال انتظار برای جمعیت به مناطق دیگر در اطراف این بنای تاریخی که در آن آنها می توانید یک نگاه اجمالی از رئیس جمهور و آتش بازی. فشفشه را به تنهایی اجرا خواهد شد $350,000 با دولت تحمل هزینه.

کالیفرنیا ، Kristi Noem یک مغلوب ساختن پیشی جستن متحد که تا حد زیادی اجتناب سفارش محدودیت های در گیر در این هفته گفت که این رویداد نمی خواهد نیاز به اجتماعی فاصله و یا ماسک هر چند ماسک در دسترس خواهد بود به هر کسی که می خواهد یک. او آن را به عنوان یک انتخاب شخصی برای شرکت کنندگان گفتن فاکس نیوز: “هر یک از آنها از این فرصت برای تصمیم گیری است که آنها راحت هستید.”

بسیاری از هزاران نفر از شرکت کنندگان در آقای تهمت ژوئن 20 تجمع در Tulsa, اوکلاهما نمی پوشیدن ماسک یا عمل اجتماعی فاصله هر چند بر خلاف کوه راشمور رویداد که یکی برگزار شد و در داخل خانه که در آن کارشناسان می گویند این ویروس به احتمال زیاد به گسترش است.

داکوتای جنوبی تا به حال به کاهش نرخ تایید موارد COVID-19 و بستری شدن در بیمارستان از بیماری بیش از دو هفته گذشته.
اما موج در موارد بسیاری در غرب و کشورهای غربی را وادار Dr. Anthony Fauci, دولت بالا بیماری های عفونی, متخصص به هشدار سناتوران روز سه شنبه گفت که این کشور “رفتن در جهت اشتباه” و نیاز به کوشش برای رسیدن مردم به اقدامات احتیاطی در برابر عفونت ها به خصوص با پوشیدن ماسک.

Dr. Benjamin C. Aaker, رئيس جمهور از, South Dakota State Medical Association, آسوشیتدپرس گفت که حوادث مانند کوه راشمور آتش بازی نه تنها یک خطر برای افرادی که در. سلامت کل جامعه تهدید می شود اگر مردم ندانسته گرفتن ویروس در این مراسم و سپس گسترش آن در خانه های خود و محل کار, او گفت:.

“اگر ما همچنان به این حوادث ما نگران آن است که برای رفتن به یک مقدار قابل توجهی بیشتر شیوع” دکتر Aaker گفت. “ما می دانیم که اگر که شیوع رخ می دهد, آن را نمی خواهد بسیار طولانی را به اجرا از [بیمارستان] تخت و به اجرا از تجهیزات حفاظت فردی.”

غربی داکوتای جنوبی دیده می شود کمتر از این ویروس نسبت به دیگر بخش های دولت تا کنون با 518 مورد تأیید و 16 و میر در شهرستان Pennington که در آن کوه راشمور واقع شده است. اما بنای سلامت اجرا می شود که بزرگترین بیمارستان در منطقه در حال آماده شدن برای افزایش موارد با توجه به هجوم گردشگران دکتر گفت: شانکار Kurra معاون رئیس جمهور از امور پزشکی در بنای سلامت.

همه گیر نیست تنها چیزی است که برخی از مردم نگران است. چند مقامات سابق که نظارت خطر آتش سوزی در کوه راشمور اند و در برابر آتش بازی نمایش. نمایش آتش بازی لغو شد پس از سال 2009 به خاطر یک سوسک کاج کوهی هجوم حال خشک کردن درختان در نزدیکی بنای یادبود و در جنگل ملی است که آن را احاطه کرده است.

“برخی از مردم بسیار هیجان زده در مورد آن, آنها غمگین برای دیدن آتش بازی پایان گفت:” شریل Schreir که بازنشسته و از خدمت به عنوان سرپرست در کوه راشمور یادبود ملی در سال گذشته است. “اما کسانی که واقعا درک حفظ و حفاظت درک کنند که این یک ایده خوب به نور آتش بازی در وسط یک جنگل.”

خانم Schreir گفت که تست با خدمات پارک های ملی نیز نشان داد که نوشیدن آب در یادبود دارای سطوح بالایی از پرکلرات یک ماده شیمیایی موجود در آتش بازی.

خدمات پارک های ملی انجام یک ارزیابی زیست محیطی به منظور مطالعه تاثیر بالقوه از آتش بازی و در بر داشت که آن را نمی خواهد به طور قابل توجهی آسیب یادبود و یا جنگل های اطراف آن. اما توجه داشته باشید که در خشک سال آتش بازی می تواند شروع یک آتش سوزی بزرگ که تاثیر کل اکوسیستم و چشم انداز بنای تاریخی است.

لایحه Gabbert محلی آتش سوزی متخصص که نظارت wildfire مدیریت در کوه راشمور بین سال های 1998 و 2003 گفت: در شرایط خشک در این سال و این منطقه دچار خشکسالی متوسط. او توضیح داد که چگونه در سال های گذشته مقامات پارک می توانست ده ها تن از آتش نشانان در سایت که تا به حال به کار را از طریق شب تقلا کردن شیب دار دامنه های صخره ای برای خاموش کردن آتش کوچک از آتش بازی.

ایان خشم فرماندار گفت آتش نشانان خواهد شد که 20 نفر خدمه در محل همراه با موتور آتش.

سازمان دهندگان این رویداد در حال نظارت بر آتش شرایط منجر به این رویداد و تصمیم گیری در روز جمعه در مورد اینکه آیا آتش بازی خواهد بود امن است. خدمات پارک های ملی نیز انجام شده کنترل آتش سوزی در بنای یادبود زمینه را برای رایت کردن مواد خشک. سازمان در حال کار با یک “Go/No Go” checklist اما خدمات پارک های ملی را منتشر کرده است در این فهرست با استناد به نگرانی های امنیتی.

آقای خشم گفت که آن را بارید در منطقه در روزهای اخیر اضافه میکند: “این تیم در زمین احساس خوبی در مورد توانایی ما برای قرار دادن در یک محیط امن و جشن رویداد است.”

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, مانیتور حذف کرده است paywall برای همه ما coronavirus پوشش. از آن رایگان است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>