بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل وجود دارد. محمود عباس بود. به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پرده برداری خود را مدتها در انتظار “معامله قرن” صلح خاورمیانه طرح نقطه آن را به عنوان یک “برنده-برنده فرصت” اپتیک به تنهایی یک مشکل است.

رئیس جمهور تهمت چشم انداز صلح نکات به شدت به سمت اسرائیل تاریخی مواضع مذاکره در مورد مرزهای اورشلیم یهودی شهرک پناهندگان فلسطینی و محدودیت در حق حاکمیت یک دولت فلسطینی. آقای نتانیاهو اعلام کرد طرح “تاریخی به رسمیت شناختن” اسرائیل حاکمیت بر بخش هایی از کرانه “حیاتی” برای امنیت خود و مرکزی به میراث یهودی.

گفت که او “انجام می شود مقدار زیادی” برای اسرائیل آقای ترامپ گفت که او موظف است به انجام همین کار را برای فلسطینی ها و یا “آن را تنها عادلانه نخواهد بود.” هنوز طرح خود را می سازد فلسطینی مشروط به یک لیست از پیش نیازها از جمله خلع سلاح حماس در غزه و تغییرات در فلسطین و کتاب های درسی. آقای عباس در پاسخ به رئیس جمهور تهمت با گفتن “را توطئه برنامه ریزی نمی خواهد منتقل می کند.”

این طرح باعث شده شتاب در آقای نتانیاهو دولت بلافاصله به ضمیمه بخشهایی از کرانه باختری است. خاص و مفاد این طرح که چهره های حقوقی و سیاسی مانع لطفا نسخه کامل از این داستان.

تل آویو اسرائیل

زمانی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خود پرده برداری اسرائیل و فلسطین با طرح صلح چهار شنبه دو دولت ابتکار بود که سه سال در ساخت و او را مورد ستایش قرار داد و آن را به عنوان یک “برنده-برنده” فرصت خواهد کرد که اطمینان از رفاه و آینده ای روشن تر برای منطقه است.

اما اپتیک از این رویداد – با اسرائیل, رهبر کنونی و همتای فلسطینی وجود ندارد و طرح مقررات آن را نشان می دهد چهره های مهم سیاسی و حقوقی موانع.

آقای ترامپ چشم انداز صلح نکات به شدت به سمت اسرائیل تاریخی مواضع مذاکره در مورد مرزهای اورشلیم یهودی شهرک پناهندگان فلسطینی و محدودیت در حق حاکمیت یک دولت فلسطینی.

گفت که او “انجام می شود مقدار زیادی” برای اسرائیل آقای ترامپ گفت که او موظف است به انجام همین کار را برای فلسطینی ها و یا “آن را تنها عادلانه نخواهد بود.” هنوز طرح خود را می سازد فلسطینی مشروط قابل توجهی لیست پیش نیازها از جمله خلع سلاح حماس و دیگر گروه های مسلح در غزه.

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل اعلام کرد این طرح یک “تاریخی به رسمیت شناختن” اسرائیل حاکمیت بر بخش هایی از کرانه “حیاتی” برای امنیت خود و مرکزی به میراث یهودی.

محمود عباس در پاسخ به رئیس جمهور تهمت با گفتن “را توطئه برنامه ریزی نمی خواهد منتقل می کند.”

ابتکار صلح امتداد بیش از 53 صفحه با 22 بخش و دو پیوست. این شامل یک نقشه نشان دادن اره منبت کاری اره مویی پازل دولت فلسطینی در کرانه غربی و غزه مرتبط با مو های نازک و راهروها.

یک همراه و همدم 128-صفحه اقتصادی جزئیات طرح 10 ساله توسعه طرح برای فلسطینی ها امیدوار کننده ده ها میلیارد دلار در سرمایه گذاری و رونق در رفاه.

در اینجا چهار سوال در مورد این طرح:

آنچه در آن ارائه شده است ؟

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت vision شامل خاک در دره اردن و همچنین شهرک سازی در کرانه که 97 درصد از مهاجران یهودی ساکن. باقی مانده زندگی می کنند در اسرائیل-کنترل انکلاوها در فلسطین. ارتش اسرائیل را حفظ کنترل در سراسر کرانه حتی پس از یک دولت فلسطینی ایجاد شده است.

در اورشلیم اسرائیل حفظ کنترل بر این شهر و این شهر مقدس را به عنوان به خوبی به عنوان هسته فلسطینی در محله شرق اورشلیم.

کاخ سفید

پناهندگان فلسطینی را به بازگشت به مناطق داخل اسرائیل از بین بردن یک تاریخی تقاضا برای صدها نفر از هزاران نفر از فلسطینی های آواره در سال 1948 اعراب و اسرائیل جنگ.

اسرائیل و ایالات متحده را قدرت تنها به قاضی که آیا فلسطینی ها دیدار پیش شرط برای استقلال از جمله از بین بردن inciteful محتوای فلسطینی در کتاب های درسی.

مغلوب ساختن پیشی جستن طرح نیز تشویق کشورهای عربی برای عادی سازی روابط با اسرائیل است.

چه آن را ارائه فلسطینی ها?

مغلوب ساختن پیشی جستن طرح دیدگاه برای تشکیل کشور فلسطین پس از سال 1967 مرز در بعضی جاها به عنوان سمبل شهرهای عربی در داخل اسرائیل و انکلاوها در صحرای نگب در امتداد مرز با مصر است.

این تماس برای ایجاد یک زمین پیوند میان کرانه باختری و نوار غزه و همچنین به عنوان یک شبکه ای از بزرگراه پیوستن به قطعات فلسطین و ارتباط آن را به مرز با اردن از طریق اسرائیل زمین در دره اردن.

ابتکار به دنبال یک فلسطینی پایتخت – و سفارت آمریکا – در مرکز محله های عرب نشین شرق بیت المقدس فراتر از امنیت اسرائیل مانع است.

یک “پناهنده اعتماد” صندوق می تواند تنظیم شود تا برای جبران پناهندگان فلسطینی.

این طرح خواستار یک مهلت قانونی برای گسترش شهرک سازی اسرائیل در مناطق پیش بینی به عنوان بخشی از یک آینده فلسطین; آن خواستار توقف در خانه تخریب.

اقتصادی مغلوب ساختن پیشی جستن ابتکار پیش بینی 50 میلیارد دلار در سرمایه گذاری و ایجاد یک میلیون شغل بیش از یک دهه یک از سه برابر تولید ناخالص داخلی و 50 درصد کاهش در نرخ فقر. آن را می دهد فلسطینی ها در یک منطقه تعیین شده در دو اسرائیلی در بنادر کشور و یک منطقه گردشگری در ساحل دریای مرده.

چگونه آن را متفاوت از قبلی برنامه ؟

هر چند آن را خواستار مذاکرات سیاسی اسرائیلی-فلسطینی را مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه فراهم می کند یک راه برای اسرائیل به طور یک جانبه ضمیمه بخشهایی از کرانه باختری است. فلسطینی ها جدا از این روند که منجر به طرح با توجه به قبلی یک طرفه حرکت می کند و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

همچنین همه اما نادیده سازمان ملل متحد قطعنامه شورای امنیت شده اند که بر اساس صلح و گفت آنها “نیست و نمی خواهد حل و فصل مناقشه.”

آن را رد اصل که فلسطینی ها بدهکار هستند خاک برابر با 100 درصد از مناطق کرانه باختری و نوار غزه قبل از سال 1967. که به معنی آن را کنار می گذارد و با “خط سبز” تقسیم اسرائیل از کرانه – خط نمی کند حتی به نظر می رسد در طرح نقشه ها به عنوان مبنایی برای مقایسه بین زمان و پیشنهاد پارتیشن از سرزمین بین اسرائیل و فلسطین.

Raneen Sawafta/ایسنا

یک تظاهرکننده با پرچم فلسطین را سوار بر یک تراکتور در جریان اعتراض علیه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صلح خاورمیانه طرح در بقاع اردن در اسرائیل و کرانه Jan. 29, 2020.

فلسطینی ها داده می شود و هیچ ایستاده در شرق بیت المقدس یا اورشلیم ،

طرح تایید تحریک آمیز تغییر در دسترسی به معبد کوه/حرام al-Sharif شهر پلازا مقدس برای یهودیان و مسلمانان – با وجود گفته است که “وضعیت موجود” وجود دارد باید ادامه یابد داخلی تناقض است.

تحت وضعیت موجود منطقه شده است محفوظ است به طور انحصاری برای Muslim prayer اما مغلوب ساختن پیشی جستن چشم انداز می گوید: “مردم از هر ایمان” باید مجاز به عبادت وجود دارد. در گذشته تلاش های سیاستمداران اسرائیلی و فعالان اجازه نماز یهودی در سایتت باید سوخت خشونت در کوه و در سراسر منطقه است.

مغلوب ساختن پیشی جستن چشم انداز مرز بین المللی طرح نشان می دهد که اسرائیلی عرب شهرها و شهرستانها منتقل شود به یک دولت فلسطینی.

چه تاثیر برنامه ؟

این طرح باعث حرکت های سیاسی در آقای نتانیاهو دولت بلافاصله به ضمیمه بخشهایی از کرانه باختری است. چنین حرکت است با اینحال از نظر قانونی سوال برانگیز و سیاسی متزلزل چرا که دولت “انتقالی” اردک لنگ وضعیت و از آنجا که آقای نتانیاهو خود بوده و متهم به فساد است.

در اطراف منطقه واکنش است که هنوز هم ساختمان. چند صدای حمایت از دیدن این طرح به عنوان یک نقطه شروع برای مذاکرات یک توافق نهایی. آن را برانگیخته خواستار اعتراض در سراسر سرزمین های فلسطینی و یک هشدار امنیتی از سفارت ایالات متحده در اسرائیل هشدار آمریکایی ها در برابر بازدید از بیت المقدس شهر و معبد کوه.

حتی یهودی مهاجران متحدان سیاسی آقای نتانیاهو را رد کرد این طرح به دلیل آن پیش بینی یک دولت فلسطینی در کرانه باختری است.

این طرح به شکل برجسته در آقای نتانیاهو از انتخاب مجدد مبارزات انتخاباتی پیش از مارس 2 رای و شاید تغییر در این بحث به دور از مشکلات قانونی. حتی اگر آقای نتانیاهو از رقیب Benny Gantz, تا به تایید این طرح منتقدان آن را به نام سیاسی هدیه توسط رئیس جمهور تهمت به نخست وزیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im