مغلوب ساختن پیشی جستن هند دیدار و تغییر پارادایم از سیاست آمریکا

در میان غلتکی سوار coaster و معمول تورم و کبودی که آمده اند به تعریف تجارت دو جانبه سیاست از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت هند-سیاست آمریکا بیش از حد است که تحت تکتونیکی تغییر در ما. آن است که در این عرصه از این تغییر پارادایم است که رئیس جمهور تهمت آینده سفر هند فرض اهمیت است.

بسیاری اتفاق افتاده است وجود دارد بحث ما رئیس جمهور Donald J تهمت بازدید از هند آخرین بار. به عنوان نخست وزیر هند نارندرا برنده دوره دوم خود را در اکثریت قریب به اتفاق انگلستان فقط دست کارگر و حزب آن بدترین شکست در تقریبا یک قرن هموار برای صاف Brexit. رئیس جمهور تهمت خود بود استیضاح توسط مجلس بود اما تبرئه از تمامی اتهامات آمریکا.

این شایعه در رسانه های اجتماعی است که رئیس جمهور تهمت بود به هند برود. در اوت 2, 2018 پس از آن کاخ سفید وزیر مطبوعات سارا ساندرز تایید کرده بود که “دعوت تمدید شده است.” رئیس جمهور تهمت بود دعوت به حضور هند در رژه روز جمهوری در تاریخ 26 ژانویه 2019. رئیس جمهور تهمت, اما به پایان رسید تا رفتن.

این زمان در اطراف, در چند روز از هم اکنون رئیس جمهور تهمت را صرف دو روز در هند, مارس 24-25. همراه با Melania بانوی اول ایالات متحده آمریکا مغلوب ساختن پیشی جستن را با PM مودی. وی همچنین از حضور یک roadshow و یک کمپین سبک رالی در ساعت مودی در ایالت گجرات.

هنگامی که برگ برنده به دست آورد اقامت کاخ سفید پس از ضرب و شتم در حال حاضر معروف 90-چیزی درصد شانس هیلاری کلینتون برنده انتخابات در سال 2016 بسیاری شگفت زده شدند. اکثر هند-مراقب حال انتظارات بالا از یک مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری از نظر ما-هند روابط است. بسیاری از این اعتیاد به مواد مخدره در حال حاضر frittered دور.

مغلوب ساختن پیشی جستن برنده لغزش کالج انتخاباتی پیروزی خود را در ” امریکا برای اولین بار در پلت فرم با وعده ‘تخلیه باتلاق’. با یک رویکرد حمایتی برای تجارت بین المللی ایالات متحده اعمال تلافی جویانه تعرفه هند پس از اعمال تعرفه بر واردات را انتخاب کنید با ما محصولات. هند رای در اورشلیم و امتناع خود را به تعطیل آن کره شمالی سفارت در دهلی نو شد دیپلماتیک نقاط پایین از هند و آمریکا رابطه در چند سال گذشته است. تجارت بین بزرگترین و قدیمی ترین دموکراسی های در حال رشد بوده است به طور پیوسته از روز جورج بوش در انتخابات ریاست جمهوری. اما باید این تنش ها به خصوص در مغلوب ساختن پیشی جستن عصر. در کنار این اتهام از افزایش تعرفه ها در انتخاب کالاهای آمریکایی نگرانی در حقوق مالکیت فکری و همچنین تمرکز بر روی تجارت دو جانبه کسری ایجاد برجستگی و موانع در هند و آمریکا-مذاکرات تجاری.

جهان در حال آموزش برای مقابله با تهمت و تنظیم به مقابله و غیر قابل پیش بینی و اغلب ساینده workstyle. می گویند که در برخورد با مغلوب ساختن پیشی جستن است کمی چالش برانگیز کتمان حقیقت است. او سبک های غیر متعارف از عملکرد می تواند به اثبات می شود یک کابوس بزرگ برای هر دو سیاستمداران و دیپلمات. تغییر نظم جهانی با افزایش پوپولیسم ناسیونالیسم و multipolarity در حال حاضر سطح دیگری از پیچیدگی در تجارت و مذاکرات دیپلماتیک.

گذشته از این به طور منظم hussle و bussle می آید که با هر رئیس دولت دیدار کسی نمی تواند از دست دادن بینایی از آینده ما انتخابات ریاست جمهوری در ماه نوامبر. از علاقه خاص در اینجا این است که هند در سیاست آمریکا است که شاهد یک تغییر پارادایم رهبری حوادث چند ماه گذشته ،

در آمریکا و هندی مهاجر است که عددی بسیار ناچیز (حدود 1%). آن, است, اما, تحصیل کرده ترین مترقی و مرفه گروه قومی در ایالات متحده است. این هیچ راز آن است که آمریکایی های هندی تبار به شدت تمایل به رای دادن به حزب دموکرات نامزد. آنها همچنین کمک به طور نامتناسبی به دموکراتیک نامزدهای انتخاباتی بودجه. اما پس از حوادث در هند به خصوص پس از abrogation از ماده 370 قانون اساسی هند و عبور از تابعیت متمم قانون (CAA) ، که توسط مجلس به قانون زمین بازی کاملا تغییر کرده است perceptively.

بسیاری از برجسته دموکرات از جمله آمریکا و عربستان سعودی را مورد انتقاد قرار حرکت از دولت هند. کنگره جلسات برگزار شد و قطعنامه بودند مطرح شده در انجمن های مختلف در مخالفت با حرکت در ماده 370 و کا. این خشم بسیاری در خارج از کشور. تا حد زیادی خنثی می آید به فعالیت سیاسی آمریکایی های هندی تبار بودند چپ تقلا برای مقابله با سراسر منفی داستان است. آنها موفق به دریافت یک زن و شوهر از هند پسند بلندگو برای شهادت در کنگره جلسات که عمدتا تحت سلطه پاکستان پروکسی و ضد هند جنوبی Asianists. شایان ذکر است که در جنوب آسیا تبدیل شده است به یک تعبیری برای ضد هند و ضد هندو فعالیت ها و بسیاری از سرخپوستان آغاز شده و مقاوم در برابر رد که برچسب.

آمریکایی های هندی تبار نیز سازمان یافته خود را در سیاتل که برای اولین بار ضد کا رای در شورای شهر به تعویق افتاد. سپس آنها قادر به متقاعد کردن چند اعضای شورا به دور ماندن از رای گیری. به طور مشابه, اعضای خارج از سازمان به نمایندگی از نرم افزار-هند و نرم افزار-هندو نمایش در تاون هال نشست برگزار شده توسط نماینده کنگره لورن آندروود (دموکرات ایلینوی کنگره منطقه 14). اولین بار وقت Underwood است رو به سختی انتخاب مجدد جنگ در منطقه است. این دو ارگانیک فعالیت سیاسی را در ارائه یک جرقه جدید را به عنوان به خوبی به عنوان یک چارچوب برای دیگر جوامع در سراسر آمریکا به خود را سازماندهی.

آمریکایی های هندی تبار نیز تشویق نتیجه بریتانیا در انتخابات پارلمانی است. وجود دارد قابل توجه شباهت بین حزب کارگر انگلستان و حزب دموکرات در ایالات متحده است. کسانی که شباهت نیست و از دست هر کسی. علاوه بر ضد هند و ضد هندو می ایستد آنها هر دو در حال اجرا در سمت چپ از مرکز. بسیاری از رهبران دموکرات را افتخار خود تماس دموکراتیک سوسیالیست. در اخیرا نتیجه انتخابات بریتانیا از هند خارج استراتژیک معطوف آن رای گیری تنظیمات که به طور قابل توجهی تحت تاثیر نتیجه انتخابات.

به عنوان یک سیاستمدار زیرک رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن است به خوبی آگاه از این دم تغییر در خارج از کشور. اگر ظاهر خود را در ” Howdy! مودی’ رویداد تلاش در اندازه گیری خلق و خوی از هند خارج از کشور سفر خود به هند نیز تلاش برای تحکیم حمایت خود را به طور فزاینده ای در میان سرخورده هندی-آمریکایی دموکرات.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im