تهمت ضد مهاجرت سفارش رکود مدل اقلیت اسطوره desis

به نام صرفه جویی در شغل های آمریکا در وسط Covid-19 گیر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ضربه دکمه مکث در مهاجرت. “توقف مهاجرت ما به شما کمک کند قرار داده و بیکار آمریکایی ها برای اولین بار در خط به عنوان شغل امریکا, بازگشایی,” او گفت:. منظور فقط ممکن است تحت تاثیر قرار گرین کارت متقاضیان در حال حاضر, اما پس از آن بسیاری از 800,000 منتظر کارت سبز هندی هستند.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن حرکت روشن تلاش برای تقویت پایگاه خود را پیش از انتخابات آمریکا می لرزد پایه و اساس خیلی از تصویر آمریکا در ذهن بسیاری از. این است که در یک کشور مهاجر داستان تا به حال کمال خود را بیشتر رنگارنگ تفسیر که در آن سیاستمداران به طور معمول به رخ کشیدن در مورد مهاجرت خود را ریشه است. رویای آمریکایی است که مهاجر داستان — coming to America با شصت دلار در جیب خود و پایان دادن به یک دره سیلیکون راه اندازی کارآفرین یا یک برنده جایزه نوبل و یا صاحب یک زنجیره ای از هتل ها.

من یکی از کسانی که مهاجران ناب بالای طبقه متوسط هند مغز تخلیه داستان. در راه بودن یک مهاجر بود و با ارزش ترین درس زندگی من می تواند آموخته اند به ترک منطقه راحتی من و درک آنچه در آن به معنای دیگر متفاوت در رنگ پوست در لهجه در زردچوبه لکه ها در زیر ناخن. اما من همچنین یاد گرفتم که من مهاجر داستان ساخته شده بود در این داستان از بسیاری دیگر از مهاجران در اطراف من — مکزیک کارگر برداشت کاهو چینی بانوان در حال اجرا dim sum آشپزخانه بنگلادش پیشخدمت در رستوران هندی عربی گوشه ای صاحب فروشگاه های ویتنامی ناخن سالن. پنهان قربانیان 9/11 قتل عام شدند و نمرات از مهاجران بدون مدارک — deliverymen ساخت و ساز کارگران busboys و سرایداران. مغلوب ساختن پیشی جستن فرمان اجرایی مشت یک سوراخ در آن بسیار ایده رویای آمریکایی بودن و در دسترس به هر کسی که مایل به کار برای آن است.

اما آن را نمی باید به عنوان یک شگفتی کامل. تاریخ آمریکا همواره پیچیده تانگو بین مهاجر شن و nativist بیگانه ستیزی. آسیایی, قانون خروج از 1924 ترین و بدنام استناد به این ایده از “خطر زرد” قبل از تهمت صحبت در مورد “چینی virus”. شبه قاره هند پس از سقوط در زیر “Asiatic محروم منطقه”. مهاجران چینی بدون محاکمه اعدام شدند.

مهاجران هندی به طور معمول تبدیل دور به این دلیل که آنها به عنوان آلوده به کرم های قلابدار. در سال 1923 دادگاه عالی ایالات متحده حکم در مورد Bhagat Singh Thind که آسیای جنوبی می تواند تبدیل به naturalised شهروندان است. نویسنده اریکا لی ساخت, آسیایی, امریکا می گوید داستان از Vaishno دس Bagai هند مهاجر که تا به حال افتتاح یک فروشگاه عمومی در سان فرانسیسکو و راه اندازی عمر خود را در آنجا با همسر و فرزندان خود را. این حکم دادگاه را ویران کرد او را. در سال 1928 او بر روی گاز و به پایان رسید عمر خود را. خودکشی او توجه داشته باشید به عنوان خوانده شده “چه باید من از خودم و فرزندانم ؟ ما نمی توانیم ورزش حقوق ما است.”

در عین حال این هم درست است که امریکا است که در آن مهاجران رونق از کشاورز-تبدیل-کنگره Dalip Singh garnij saund به سوندار پیچای گوگل. آنها در سمت چپ نوار قرمز و واقع بوروکراسی هند و ابداع خود را در امریکا داشتن که آرزو 3BR-3BA خانه در حومه شهر cul-de-sac. سرخپوستان در حال حاضر 4 میلیون مهاجر شده اند به درو مزایای بودن مسیح موعود “مدل اقلیت”. آنها برندگان املا زنبور عسل غژغژ کردن کودکان و نوجوانان با آیوی لیگ درجه شات داغ بانکداران دانشگاهیان و پزشکان گاهی اوقات فراموش کردن آنها نیز ایستگاه گاز کارگران سرایداران و کار گورستان تغییر در شیرینی بی شیرینی فروشگاه. مرکز تحقیقات پیو در گزارش سال 2010 که متوسط درآمد برای هند-خانواده های آمریکایی تقریبا دو برابر میانگین ملی است. سال 1910 کمیسیون دولت است که تلقی سرخپوستان “نامطلوب ترین Asiatics” یک حافظه دور.

بسیاری از سرخپوستان خریداری شده به آن مدل اقلیت اسطوره و سرود برای موفقیت بود به غیر تهدید کننده نگه داشتن سر خود را پایین تمرکز در کلاس های خود را و درایو خود را هوندا. برکلی جنوب آسیا رادیکال تاریخچه تور پیاده روی از رکود که اسطوره گفتن داستان از معترضان که رفتن تمام راه برگشت به سال 1908. اما به عنوان هندی-آمریکایی به رونق اقتصادی آنها اغلب فاصله خود را از مبارزات آمریکایی های آفریقایی تبار و دیگر جوامع مهاجر ترجیح می دهند به نشستن در حاشیه از حقوق مدنی بحث هر چند دلیل بیم و مزایای آن است.

هندی-آمریکایی ها اصرار داشت که مغلوب ساختن پیشی جستن شعارهای انتخاباتی شد و هدف آن عبور از مرز به طور غیر قانونی نیست “خوب” مهاجران مانند آنها. پس از همه, او در زمان درد به نظر می رسد قبل از هند مخاطبان و اعلام عشق خود را برای هند است. او به ظاهر cameo در پرونده مودی تجمع در هوستون. اما به منظور اجرایی را نشان می دهد و در پایان هنگامی که تبر می افتد در همه مهاجران آسیب پذیر است. این سفارش ممکن است لغو پس از 60 روز است. ولی پیام خود را طنین انداز دور دیگر.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>