Trumpian jumla: آمریکا رشد خود را با مهاجران است. می توانید دره سیلیکون از دست دادن توان هند را به دست آورید ؟

در انتخابات سال رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به راه انداخته است یک brahmastra از قدرت اجرایی توسط تعلیق H-1B و دیگر ویزای کار تا دسامبر. مغلوب ساختن پیشی جستن است و بدیهی است که توسل به یک داخلی حوزه رو از دست دادن شغل در طول همه گیر توسط انگشتان اشاره در مهاجران. تعلیق تا دسامبر را محدود تاثیر در هند در آن شرکت داده شده و محدودیت های مسافرتی که در محل هستند. علاوه بر این تغییر پارادایم به کار از خانه تا به شتاب offshoring فرآیندهای کمک خدمات ابر. آمار گرفته خواهد شد تا حد زیادی توسط ما تکنولوژی صنعت و دانشجویان بین المللی امیدوار به ماندن در پس از فارغ التحصیلی.

در اقدامات خود را مغلوب ساختن پیشی جستن نشان دادن دوباره خود زخمی شخصیت ناسیونالیسم پوپولیستی. آمریکا در لبه علم و فناوری و نوآوری شده است پایدار برای دهه های متوالی امواج مهاجران که برداشت هر دو رهبری و ورود به سطح نقش که دره سیلیکون ارائه شده است. همسایه کانادا و جغرافیای سیاسی رقیب چین برای به دست آوردن بیشتر در هزینه از دانشگاه های ایالات متحده و شرکت های فن آوری. کانادا لیبرال سیاست های مهاجرتی در حال جذب کارگران ماهر بالا و دانشجویان با شرکت های فن آوری همچنین سنجش رانش. آمریکایی, گرفتگی, در ضمن, را ترک خواهد کرد و زمینه برای جهانی چینی تسلط با لبه خود در هوش مصنوعی 5G و داده های بزرگ و 1.4 میلیارد جمعیت قوی است که کوتوله های آمریکا چهار برابر بیش از قطار بسیاری از بومی دانشمندان و مهندسین است و به دست آوردن در مصرف برق.

مغلوب ساختن پیشی جستن باقرقره در برابر خارجی tech کارگران نیست و از عهده اقتصادی داده است. حتی به عنوان نرخ بیکاری در زمینه های دیگر رسید به 15 درصد در ماه آوریل آن را حداقل 2.8% در میان کارگران با تکنولوژی. آخرین شیرین کاری می تواند نتیجه معکوس اگر شرکت ها در تلاش برای پیدا کردن محلی کارگران و رفتن به مسیر دریایی برای کاهش هزینه ها. این دهانه که هند مباهات چند آن مراکز و استعداد استخر بنیادی رشته باید قادر به اهرم.

اما همه گیر شده و باعث خرابی در هند راه اندازی اکوسیستم. بسیاری تا به حال گذاشته شدن کارگران با آینده دور از کمک های مالی به دنبال نامشخص است. اما جزئی چشم انداز مثبت در سرمایه گذاری سرمایه گذاری قابل مشاهده است در ماه ژوئن. در به طور فزاینده تکنولوژی واسطه وجود دارد فرصت های گسترده برای چیدن و هند باید حالا قایق. پس از سرمایه گذاری و نه استعداد است و محدودیت عمده این باید حل و فصل در سطح سیاست: حمایت دولت در چین یک مدل است. در جهان به طور فزاینده ای تبدیل به داخل یک اکوسیستم است که می تواند تخم ریزی رهبران مانند سوندار پیچای و Satya Nadella در خانه باقی می ماند و هند بزرگترین چالش است.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.