فدرال افسر ارشد فناوری مایکل Kratsios می گوید: آمریکا چهره یک “قدرت های جهانی رقابت’ به صورت AI, محاسبات کوانتومی و دیگر critical technologies.

عکس: بریجت بنت/مهر نیوز

کاخ سفید روز دوشنبه پیشنهاد تقریبا دو برابر nondefense تحقیق-و-توسعه هزینه های هوش مصنوعی و علوم اطلاعات کوانتومی با استناد شدید رقابت های جهانی در حالی که برش کلی بودجه R&D.

این پیشنهاد بخشی از رئيس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن $4.8 تریلیون دلار بودجه فدرال برای سال مالی منتهی به ماه سپتامبر 2021. کاخ سفید بودجه نیست و اتصال آن سیگنال های یک دولت مناطق تمرکز برای دولت آمریکا مذاکرات را در سال پیش رو است.

تحت این پیشنهاد دولت را به طور کلی R&D صرف خواهد کاهش به $142.2 میلیارد دلار از حدود 156 میلیارد دلار در سال مالی 2020, با توجه به کاخ سفید سند بودجه.

بیشتر از مجله CIO

  • تایسون طول می کشد کامپیوتر دید به مرغ گیاهی فوریه 10 سال 2020
  • DXC استخدام GE اجرایی به عنوان CIO فوریه 6 2020
  • که در آن محاسبات رهبری—فراتر از کوانتوم فوریه 5 سال 2020

ظرف دو سال آینده سالانه هزینه های هوش مصنوعی را افزایش به بیش از 2 میلیارد دلار و بودجه برای محاسبات کوانتومی خواهد افزایش به $860 میلیون, با توجه به کاخ سفید طرح است.

پیشنهاد افزایش هوش مصنوعی هزینه شامل بیش از $850 میلیون در ملی علوم پایه 125 میلیون دلار در بخش انرژی را از علم و 100 میلیون دلار در بخش کشاورزی در میان سازمان های دیگر.

بودجه نیز پیشنهاد 50 میلیون دلار در هوش مصنوعی کوانتومی و آموزش و پرورش و آموزش کار طرح از جمله مشارکت با جامعه دانشگاه.

“در اوایل مرحله تحقیقات است یک اولویت بالا” کلوین Droegemeier مدیر کاخ سفید از سیاست علم و فناوری گفت: در مورد پیشنهاد هوش مصنوعی کوانتومی و بودجه در یک کنفرانس رسانه های تماس شنبه.

فدرال افسر ارشد فناوری مایکل Kratsios, همچنین صحبت کردن در این تماس گفت: ایالات متحده با آن مواجه است یک “قدرت های جهانی رقابت” برای هوش مصنوعی محاسبات کوانتومی و دیگر critical technologies.

که شامل یک رقابت شدید با چین گفت: استفان Ezell, معاون رئیس جمهور از سیاست نوآوری در فناوری اطلاعات و نوآوری بنیاد مستقل واشنگتن-بر اساس سیاست فکر می کنم تانک.

آقای Ezell گفت: چین می خواهد برای ایجاد خود را به عنوان جهان اولیه AI مرکز نوآوری در دهه آینده تولید 60 میلیارد دلار در خروجی از هوش مصنوعی مبتنی بر شرکت ها و صنایع توسط 2025.

چین بر اساس Alibaba Group Holding Ltd. بزرگترین خرید آنلاین بازار به تنهایی مرتکب شده است 15 میلیارد دلار بیش از سه سال برای AI, اطلاعات, اینترنت, از همه چیز و کوانتومی-computing research, او گفت:.

“بدون شک وجود دارد که رقبای مانند چین در حال ساخت سرمایه گذاری جدی و استراتژی در تلاش به چنگ هوش مصنوعی و محاسبات کوانتومی رهبری” آقای Ezell گفت.

دارچین راجرز معاون اجرایی رئیس جمهور برای سیاست های عمومی در تکنولوژی گروه تجارت CompTIA گفت: هزینه های دولت فدرال پیشنهادات در هوش مصنوعی و محاسبات کوانتومی نشان می دهد دولت این است که جدی در مورد رقابت با چین و کشورهای دیگر.

“دو برابر کردن سرمایه گذاری در هوش مصنوعی و محاسبات R&D مهم برای نوآوری و اقتصاد” خانم راجرز گفت.

مرکز اطلاعات و نوآوری یک حزبی موسسه تحقیقات گفت: در گزارش سال گذشته که چین اتخاذ هوش مصنوعی در یک سرعت سریع تر از هر دو ایالات متحده و اتحادیه اروپا به دلیل در بخشی به هزینه های دولت.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در سال گذشته مرتکب نزدیک به 1 میلیارد دلار به سمت هوش مصنوعی پژوهش با استناد به یک نیاز برای حفظ یک مزیت رقابتی در حال ظهور فن آوری است.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2017 امضا و به قانون لایحه اجازه صرف $1.2 میلیارد دلار در طول پنج سال به سمت ایجاد یک ملی کوانتومی طرح با هدف تسریع R&D در سراسر دولت فدرال است.

سرمایه گذاری در ایالات متحده محاسبات-تکنولوژی نوپا در بخش خصوصی به رشد $477.9 میلیون دلار در سال 2019 از $59.8 میلیون در سال 2014 از جمله سرمایه گذاری توسعه هوش مصنوعی و محاسبات کوانتومی قابلیت با توجه به PitchBook داده Inc.

تکنولوژی غول مانند الفبای Inc.’s گوگل و International Business Machines Corp. همچنین مسابقه ای برای توسعه کامپیوترهای کوانتومی که اهرم خواص فیزیک کوانتوم به طور چشمگیری سرعت بخشیدن به روند تجزیه داده است.

نوشتن به آنگوس Loten در angus.loten@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im