تهمت می خواهد نظامی برای سرکوب تظاهرات. فرمانداران می گویند هیچ.

ساکرامنتو, کالیفرنیا.

دارای حق اعمال فوق العاده ای فدرال قدرت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تهدید ملت حکام در روز دوشنبه که او را از استقرار نظامی به ایران اگر آنها نمی تمبر از خشونت اعتراض به خشونت پلیس که roiled ملت طی هفته گذشته. او اعلام شد که پلیس فدرال تحت فرمان مجبور به عقب صلح آمیز تظاهرکنندگان با گاز اشک آور در واشنگتن به طوری که او می تواند راه رفتن به نزدیکی یک کلیسا و مطرح با یک کتاب مقدس.

آقای تهمت bellicose حرف آمد و به عنوان ملت و ستد از طریق دور دیگری از خشونت بیش از مرگ جورج فلوید در زمانی که کشور در حال حاضر مبارزه با شیوع کروناویروس و افسردگی-سطح بیکاری ناشی از آن است. رئیس جمهور خواستار پایان دادن به گرم تظاهرات در اظهارات کاخ سفید در باغ گل رز و متعهد به استفاده از نیروی بیشتری برای رسیدن به آن هدف.

اگر فرمانداران سراسر کشور انجام نمی استقرار گارد ملی در تعداد کافی برای “تسلط بر خیابان های” آقای ترامپ گفت: ارتش ایالات متحده را به “سرعت حل این مشکل برای آنها است.”

“ما بزرگترین کشور در جهان” رئیس جمهور اعلام کرد. “ما قصد داریم به نگه داشتن آن امن است.”

چند فرمانداران دموکرات روز دوشنبه به عقب رانده علیه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به استقرار نظامی ایالات متحده مگر اینکه آنها اعزام گارد ملی واحد است.

فرماندار ایلینویز J. B. پریتزکر گفت که او باور ندارد که دولت فدرال می توانید با ارسال نیروهای نظامی خود را به دولت است. او را متهم به رئيس جمهور از ایجاد یک “آتش لحظه” با تهدید به انجام درست آن به سرکوب خشونت بوجود آمده است که به عنوان تظاهر کنندگان به خیابان آمده اند در واکنش به قتل آقای فلوید در مینیاپولیس.

“من رد این تصور که دولت فدرال می توانید با ارسال نیروهای خود را به ایالت ایلینویز” آقای پریتزکر گفت: در سی ان ان.

آقای پریتزکر شد در میان اولین فرمانداران به واکنش نشان می دهند به آقای تهمت نظرات که آمد ساعت پس از رئیس جمهور به نام فرمانداران “ضعیف” و خواست آنها را تهاجمی تر پاسخ برای آخر هفته خشونت است. آن را به عنوان آمد آمریکایی ها جمع شده بودند در اعتراض به خشونت پلیس علیه سیاه آمریکایی پس از قتل آقای فلوید بود که دستبند به دست و روی زمین شفاعت هوا به عنوان یک افسر پلیس فشرده زانو در گردن او برای چند دقیقه.

برخی از تظاهرات تبدیل شده خشونت آمیز با مردم و شکستن شیشه و سرقت از کسب و کار فوق العاده ماشین ویندوز و تنظیم آتش سوزی.

یک استقرار نظامی توسط آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به ایالات متحده را خیره کننده مداخله فدرال به ندرت دیده می شود در تاریخ آمریکای مدرن. در عین حال این پیام آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد ارسال با مقاومت مواجه معترضان در برابر کاخ سفید بود که او می بیند چند محدودیتی برای آنچه که او مایل به انجام است.

برخی از اطراف رئیس جمهور تشبیه لحظه ای به سال 1968 زمانی که ریچارد نیکسون زد به عنوان قانون و نظم نامزد پس از یک تابستان شورش گرفتن کاخ سفید است. اما با وجود تلاش های خود را برای به تصویر کشیدن خود را به عنوان یک سیاسی خارجی آقای مغلوب ساختن پیشی جستن یک وقت که خطر بودن مسئول خشونت است.

در نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو است مستقر دولت گارد ملی به شهر نیویورک, اگر چه او گفت دوشنبه دولت تا به حال 13,000 سربازان که “ما می توانیم در هر لحظه است.”

“من می گویند با تشکر از شما اما هیچ با تشکر از شما” آقای کومو گفت: در سی ان ان در مورد آقای تهمت تماس برای ارسال نیروهای نظامی به ایالات متحده است.

حداقل 23 ایالت و ناحیه کلمبیا در حال حاضر اعزام سرباز گارد که از صبح روز دوشنبه با توجه به بیانیه ای از گارد ملی. این روشن نیست که آیا این اقدام خواهد بود به اندازه کافی برای برآوردن جمهور. آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان و بدون سوال از خبرنگاران و نمی گویند چگونه می خواهد تصمیم بگیرد که آیا یک دولت پاسخ کافی بود.

لیبریا جی Inslee واشنگتن که فعال دولت گارد در بیانیه ای گفت او دعا می کند “هیچ سرباز و هیچ غیر نظامی مجروح یا کشته شده توسط این بی پروا مناسب است.”

“این رئیس جمهور بارها و بارها ثابت شده است که او ناتوان از حاکم و نشان داده شده است هیچ چیز اما غلط پهلوانان در سراسر هرج و مرج است که به همراه او در” آقای Inslee در بیانیه ای گفت.

نوادا رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak همچنین از حزب دموکرات گفت: هر گونه پیشنهادات دولت گارد ملی بیمار است مجهز به رسیدگی متحده نیاز است “اطلاعات غلط.” “به عنوان فرمانده کل قوا از, نوادا, گارد ملی, من, می, دولت قاطعانه که آنها را از انجام وظیفه خود برای محافظت از تمام Nevadans و ادامه خواهد داد به انجام این کار است.”

در کشور همسایه اورگان دولتی کیت براون گفت: خشونت است که مرتکب یک بخش کوچک از تظاهرکنندگان. او حاضر به استقرار گارد ملی روز یکشنبه در پورتلند شهردار تد ویلر درخواست زیرا او نگران بود و این امر تشدید وضعیت اما در روز دوشنبه فعال 50 غیر مسلح از اعضای گارد در نقش پشتیبانی.

“شما نمی خنثی کردن خشونت با قرار دادن سربازان در خیابان” خانم براون از حزب دموکرات گفت: اوایل روز دوشنبه در واکنش به آقای تهمت نظرات در مورد فرمانداران ضعیف در پاسخ آنها. “مغلوب ساختن پیشی جستن می خواهد فرمانداران برای اعزام گارد ملی به عنوان یک نمایش قدرت برای ارعاب عمومی است. من می خواهم به اطمینان حاصل شود که مردم می توانند با خیال راحت بالا بردن صدای خود را در این بسیار مورد نیاز تماس برای اصلاحات است.”

او بلافاصله اظهار نظر در مورد آقای تهمت اظهارات در مورد استقرار ارتش ایالات متحده.

نه کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom که اعزام هزاران سرباز گارد به لس آنجلس و شهرهای دیگر. او به نام آقای تهمت صبح دیدگاه “سر و صدا” و اجتناب از پرداختن به آنها را به طور مستقیم اگر چه او گفت که این ملت از جان گذشته است برای رهبری است.

اعضای گارد می تواند کمک به اجرای قانون و انجام وظایف مانند کنترل ترافیک ارتباطات پشتیبانی و خاموش کردن آتش سوزی.

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس. خانم Superville گزارش از واشنگتن و آقای سالیوان و آقای موریسون گزارش از مینیاپولیس. نویسندگان AP, Gillian Flaccus در پورتلند, اورگان; Rachel La Corte در المپیا Washingtonj; و میشل قیمت در لاس وگاس کمک به این گزارش.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, مانیتور حذف کرده است paywall برای همه ما coronavirus پوشش. از آن رایگان است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>