نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به مردم ایران ، برنی ساندرز می رود بیشتر از هر دموکراتیک رقیب در چه حد او را بازسازی اقتصاد است. عکس: kerem yucel/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

در خود دولت از آدرس اتحادیه سه شنبه شب رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن قرار دادن اقتصاد در جلو و مرکز در پیشنهاد خود را برای انتخاب مجدد. سخنرانی به حال سهم خود را از مبالغه اما اقتصادی مورد آقای ترامپ گذاشته بود صدا و سیاسی تجدید نظر آشکار است.

رشد اقتصادی در حالی که نه دیدنی جامد است. بیکاری به کمترین میزان در 50 سال و دستمزد در حال چیدن برای طیف گسترده ای از کارگران و نه فقط بالاترین پرداخت می شود. بسیاری از روندهای که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان اعتبار آغاز شد قبل از او در زمان ، با اینحال رای دهندگان به طور معمول پیوند دولت از اقتصاد به وقت و به نظر می رسد آماده برای انجام این کار این سال است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در مقابل ساندرز

اعتباری برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رکورد اقتصادی در حال رشد است در حالی که برنی ساندرز’ وعده های گران قیمت هستند و منفور.

نگرش در مورد اقتصاد

50

%

اقتصاد بهبود یافته

اعتبار مغلوب ساختن پیشی جستن

40

30

اقتصاد نیست

بهبود

20

اقتصاد بهبود یافته

اصلا اعتباری مغلوب ساختن پیشی جستن

10

0

ژوئن

2017

ژوئن

’18*

سپتامبر

’19*

تصویب سیاست های حمایت شده توسط ساندرز

مدیکر برای همه

41%

همه رأی دهندگان ثبت نام شده

دموکراتیک اولیه رای دهندگان

63

لغو تمام بدهی های دانشجویی

41

60

100% انرژی های تجدید پذیر تا سال 2030

52

81

ممنوعیت fracking

45

58

تخمین زده می شود پیشنهاد جدید درآمد و هزینه بیش از 10 سال†

$60

تریلیون

جدید مالیات/درآمد

هزینه های جدید

50

40

30

20

10

0

جو

بایدن

پیت

Buttigieg

الیزابت

وارن

برنی

ساندرز

*در میان رای دهندگان ثبت نام شده
†برآورد بر اساس نامزدهای چهره و بنای ماکرو را مفروضات و ممکن است حذف سیاست با اطلاعات کافی
توجه داشته باشید: Buttigieg مالیات/درآمد طرح مالیات بر کربن خواهد بود که rebated به پایین و متوسط درآمد خانواده. ساندرز’ صرف فرض $6 تریلیون دلار برای مشاغل فدرال تضمین کند.

منبع: وال استریت ژورنال/NBC News, تلفن, نظر سنجی های اخیر از 900 ثبت نام رای دهندگان انجام Sept. 13-16, 2019; نمونه کامل خطا: +/-3.27 درصد; سنگ بنای ماکرو (برآورد)

در واقع با توجه به این که تصویب خود را در دست زدن به اقتصاد به طور مداوم بیش از خود را به طور کلی تایید آقای ترامپ باید امید است که این انتخابات یک همه پرسی در اقتصاد است. و اگر ورمونت بهداشت ، برنی ساندرز می رود از خود را قوی نشان دادن در آیووا حزبی دوشنبه برای تبدیل شدن به حزب دموکرات نامزد آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را دریافت خواهد کرد که همه پرسی. آقای ساندرز افزایش ممکن است باعث می شود یک بار غیر قابل تصور: آقای ترامپ ممکن است اجرا شود به عنوان متوسط حداقل در مورد مسائل اقتصادی است.

سه شنبه شب به عنوان او اغلب قبل از آقای ترامپ برچسب دموکراتیک پیشنهادات مانند تک پرداخت کننده مراقبت های بهداشتی به عنوان “سوسیالیست” و “رادیکال” با استناد به ونزوئلا که در آن گسترده ملی شد و به دنبال آن فروپاشی اقتصادی و تورم. که تحریف آنچه آقای ساندرز خود اعلام کرد “جمهوری دموکراتیک سوسیالیستی” به معنای با سوسیالیسم. “من باور نمی کنم دولت باید بر فروشگاه مواد غذایی پایین خیابان یا صاحب وسایل تولید” آقای ساندرز گفت: در سال 2015. “من معتقدم در شرکت های خصوصی است که رشد و سرمایه گذاری و رشد در امریکا است.”

مرتبط

  • مغلوب ساختن پیشی جستن سیاهی اقتصاد نادیده استیضاح در ایالت متحده آمریکا
  • بالا Takeaways از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از اتحادیه

اما اگر “سوسیالیستی” بخشی از آقای تهمت برچسب گمراه کننده است “رادیکال” بخش نیست. دموکرات ها را برای دهه استدلال کرد که نابرابری به معنی بسیاری از آمریکایی ها نمی به اشتراک گذاری مزایای رشد اقتصادی است. آقای ساندرز می رود بیشتر خواستار “انقلاب” مرتب کردن بر اساس رای دهندگان به طور معمول در آغوش در زمان بحران مانند رکود بزرگ.

آقای ساندرز می رود بیشتر از هر دموکراتیک رقیب حتی همکار مترقی بهداشت ، الیزابت وارن ماساچوست در چه حد او را بازسازی اقتصاد است. سنگ بنای کلان سرمایه گذاری شرکت تحقیقاتی برآورد آقای ساندرز برنامه ریزی جدید مالیات قابل مقایسه با خانم وارن را در حدود 28 تریلیون بیش از یک دهه اما خود را صرف برنامه ریزی تخمین زده می شود دو بار به عنوان بزرگ در $66 تریلیون دلار یا بیشتر. که به طور چشمگیری گسترش اندازه دولت به عنوان یک سهم از تولید ناخالص داخلی نزدیک است که از اسکاندیناوی است. در حالی که این را ندارد که ایالات متحده “سوسیالیستی” آن خواهد بود خروج رادیکال از دولت گذشته است.

مثل خانم وارن آقای ساندرز وعده مدیکر برای همه, رایگان, عمومی, کالج, لغو بدهی های دانشجویی یک تغییر سریع به انرژی های تجدید پذیر و ممنوعیت fracking.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چگونه شما می گویند که اقتصاد در خدمت شما ؟ که پیام با شما طنین انداز: برنی ساندرز و یا رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

اما از بسیاری جهات او را بسیار بیشتر با مشاغل فدرال تضمین می کنند که به طور بالقوه می تواند اضافه کردن میلیون ها نفر برای اشتغال دولت. او ممنوعیت فدرال اجازه برای هر نفت و گاز حفاری و یا مربوط به حمل و نقل و یا پالایش و زیرساخت و شدت افزایش مالیات بر سوخت فسیلی شرکت در حالی که تعقیب آنها برای تغییر آب و هوا. هدف نهایی خود را به نظر می رسد به پایان یک صنعت است که در حال حاضر در استخدام 168,000 و کمک 1% اقتصادی ایالات متحده خروجی. اتحادیه های کارگری خواهد مذاکره قرارداد در سراسر صنعت به جای فقط یک شرکت—یک سیستم فرانسه به دنبال ریختن برای استحکام آن—و شرکت ها را مجبور به ارائه 20 درصد از سهام خود را به کارکنان خود را.

آقای ساندرز نیز راحت با کنترل قیمت: او خواهد درپوش کارت های اعتباری و وام های مصرف کننده و نرخ 15% و حد اجاره بها را افزایش می دهد در سراسر کشور به 3 درصد یا یک و یک نیم برابر نرخ تورم تنظیم پهنای باند و هزینه های حتی درپوش هزینه های دستگاه های خودپرداز.

زمانی که خانم وارن منتشر شد یک برنامه ریزی دقیق در مورد چگونه او را پیاده سازی و پرداخت هزینه برای مدیکر برای تمام آن جذب شدید موشکافی و نقد و پشتیبانی بینی شیرجه. آقای ساندرز پشتیبانی افزایش یافته است با وجود و یا شاید به این دلیل او نبوده است به عنوان دقیق. درخواست تجدید نظر خود را نهفته است بیشتر در سادگی و اصالت پیام خود را نسبت به عملی از پلت فرم خود را.

در عین حال اگر آقای ساندرز می شود نامزد او تبدیل خواهد شد تمرکز منحصر به فرد وال استریت رسانه ها و جمهوریخواهان و رئیس جمهور تهمت خوراک توییتر. هر کسی که نمی داند که در آن آقای ساندرز می ایستد در حال حاضر خواهد شد در ماه سپتامبر. و بسیاری از این مواضع در حالی که در میان دموکرات ها منفور با کلی رای دهندگان. برخی مانند fracking ممنوعیت تضمین شده به نظر می رسد به بیگانه رای دهندگان در نوسان متحده مانند پنسیلوانیا است.

این سقوط صرف نظر از نامزد دموکرات ها را به تصویر بکشد آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان دور به سمت راست از کشور است. و در مورد مسائل مانند مهاجرت, محیط زیست و اسلحه است که ممکن است تشدید شود. اما در کلید سیاست های اقتصادی مانند برش سالمند حقوق و تجارت آقای ترامپ لبه حزب خود را به سمت مرکز. او ممکن است به صورت حریف که نقل مکان کرد دموکرات ها از آن دور.

مربوط تصویری

در سومین ایالت متحده آمریکا, رئیس جمهور تهمت زده خوش بین, توجه داشته باشید, شعار دستاوردهای اقتصادی از جمله افزایش دستمزد و کاهش بیکاری است. عکس: گتی ایماژ

نوشتن به گرگ Ip در greg.ip@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de