مغلوب ساختن پیشی جستن در مقابل توییتر: کلید مسئله این است که رسانه های اجتماعی پاسخگویی

آن را به نام شده است توییتر ریاست جمهوری است. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نه تنها خوب ساخته شده با استفاده از پلت فرم رسانه های اجتماعی به انتخاب, در سال های پس از آن او ادامه داد: آن مشتاق استفاده برای هر دو سیاسی و سیاست به پایان می رسد که همچنین افزایش ترافیک جهانی به توییتر. اما این دو در حال سقوط بود. پس از برگزاری است که حتی خود بحث برانگیز ترین توییتهایی را نقض نمی کند آن شرایط استفاده از خدمات این شرکت شروع به اضافه کردن factcheck اعلامیه به آنها. رییس جمهور در این انتقام با امضای یک فرمان اجرایی به بررسی چگونه سیستم عامل رسانه های اجتماعی به کار گیرند. این سیستم عامل انجام کار با نوع “بی سابقه مسئولیت محافظت” است که شایستگی تازه نظارتی موشکافی.

در یک بحران مانند زمان همه گیر آن را بیشتر به چالش کشیدن از همیشه برای روزنامه نگاران به جمع آوری دقیق اطلاعات. اما در حالی که رسانه های خبری انجام کار دقت گردآوری این محتوای با کیفیت بالا, رسانه های اجتماعی سیستم عامل cannibalise آن را به عنوان همچنین درآمد حاصل از تبلیغات. و این دقیقا به این خاطر که آنها این کار را بدون هیچ گونه پاسخگویی است که منتقله توسط اخبار سازمان های, که خبر جعلی شکوفا در سیستم عامل رسانه های اجتماعی. این Covid بحران لنت فوریت به دولت موشکافی از این مشکل است. در استرالیا به چندین منطقه ای روزنامه ها تعطیل در دسترس نباشد و دیگران بس چاپ نشریه وجود دارد دو حزبی معنا که “Facebook و گوگل در حال سرقت محلی ما روزنامه نگاری و روزنامه نگاری که به اندازه کافی خوب نیست.” که لطمه می زند و منافع عمومی با فسخ قوی جریان اطلاعات.

در خدمت منافع عمومی جدید نیاز به چارچوب قانونی که در آن سیستم عامل رسانه های اجتماعی نسبتا به اشتراک گذاری با درآمد واقعی, اخبار ناشران و همچنین پاسخگویی برای چه آنها منتشر شده است. آنها همچنین نیاز به تمیز کردن در مورد الگوریتم است که کنترل خبرخوانها. توییتر در بیمار خاص متناسب با نقش یک داور از حقیقت و رفتار با توجه به آن ابزار به نظر می رسد tailormade برای ترویج سوء استفاده و نفرت. نویسندگان کمتر قدرت از عضو شورای نظارت مدت. آن شده است نه شفاف و نه خنثی.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>