مغلوب ساختن پیشی جستن به ثبت نام به منظور هدف قرار دادن رسانه های اجتماعی

صفحه توییتر رییس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن نمایش داده می شود بر روی تلفن همراه پنج شنبه.

عکس: اولیویه douliery/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

واشنگتن—یک فرمان اجرایی رئیس جمهور تهمت است که انتظار می رود به ثبت نام در روز پنج شنبه به دنبال محدود کردن گسترده حمایت قانونی که قانون فدرال در حال حاضر فراهم می کند به رسانه اجتماعی و دیگر سیستم عامل های آنلاین با توجه به پیش نویس است.

به عنوان پیش نویس به منظور آن را آسان تر برای تنظیم کننده فدرال برای نگه داشتن شرکت های مانند Twitter , Inc. و Facebook , Inc. مسئول ناعادلانه مهار کاربران گفتار برای مثال با تعلیق حساب خود را و یا حذف پست های خود را.

این پیش نویس که مشاهده شده است توسط وال استریت ژورنال نیست و در عین حال نهایی شدن است و موضوع را به تغییر افراد آشنا با دولت مذاکرات گفت. می آید پس از توییتر روز سه شنبه نقل مکان کرد و برای اولین بار به درخواست یک واقعیت-چک کردن توجه به توییت توسط رئیس جمهور در موضوع تقلب انتخابات. آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در یک صدای جیر جیر در سه شنبه متهم به شرکت در “سرکوب آزادی بیان” و قول داد که به اقدام است.

منظور اجرایی را مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تهاجمی ترین تلاش برای اقدام علیه اجتماعی-شرکت های رسانه ای چیزی از رئیس جمهور تهدید به انجام این کار برای سال, برای مقابله با آنچه که او و بسیاری از هواداران خود را به عنوان خود را سیستمیک تعصب در برابر محافظه کار مواضع سیاسی.

سفارش نیز به احتمال زیاد در دادگاه به چالش کشیده به گفته کارشناسان بر اساس آن oversteps اقتدار دولت را در محدود کردن سیستم عامل’ حمایت های حقوقی که دادگاه های فدرال را تفسیر گسترده. آن را نیز می تواند به چالش کشیده و بر اساس آن خود را نقض متمم اول قانون اساسی حمایت.

کاخ سفید کاهش یافته است به نظر.

مرتبط

  • برچسب برای مغلوب ساختن پیشی جستن توییتهایی نشان می دهد سیستم عامل تقسیم بیش از سخنرانی سیاسی

Facebook, مدیر اجرایی, مارک زوکربرگ در یک مصاحبه با CNBC پخش پنج شنبه حمایت خود را از موضع تا حد زیادی نه دخالت سیاستمداران’ پست در این شرکت پلت فرم.

“من فکر نمی کنم Facebook یا اینترنت سیستم عامل به طور کلی باید داوران از حقیقت” آقای زوکربرگ گفت. “من فکر می کنم که نوع خطرناک خط برای رسیدن به لحاظ تصمیم گیری چه چیزی درست است و چه چیزی نیست.”

دیگر تکنولوژی-مقامات صنعت با انتقاد از رئیس جمهور را طرح. “همه آمریکایی ها باید نگران برای پیدا کردن یک رئیس جمهور آمریکا صدور دستور اجرایی در پاسخ به یک شرکت است که به چالش می کشد صحت اظهارات خود گفت:” مت Schruers رئیس جمهور کامپیوتر و ارتباطات, انجمن صنعت.

جان Berroya موقت رئيس جمهور از انجمن اینترنت یکی دیگر از صنعت گفت: “ادعای به اصطلاح دیدگاه تعصب تکیه بر جدا حکایات که در حال تضعیف این واقعیت است که سیاستمداران و گروه های سیاسی با موفقیت با استفاده از رسانه های اجتماعی برای رسیدن به میلیون ها نفر از پیروان در هر روز است.”

کاخ سفید به عنوان پیش نویس به دنبال تغییر شکل راه تنظیم کننده فدرال نمایش توییتر و دیگر شبکه های اجتماعی-شرکت های رسانه ای—و نه به عنوان میزبان سخنرانی بلکه به عنوان انحصارات که شاهد میلیون ها نفر از آمریکایی ها تجربیات روزانه خود سیستم عامل.

“در یک کشور که به مدت طولانی گرامی آزادی بیان ما می توانیم اجازه می دهد تعداد محدودی از سیستم عامل آنلاین به دست انتخاب این سخنرانی که آمریکایی ها ممکن است دسترسی و انتقال آنلاین” به منظور پیش نویس می گوید. “زمانی که بزرگ قدرتمند رسانه های اجتماعی شرکت های سانسور نظرات که با آنها مخالف آنها ورزش یک قدرت خطرناک است.”

به منظور پیش نویس همچنین میسازد و زمینه را برای درمان این سیستم عامل به عنوان مکان های که در آن افراد متمم اول قانون اساسی حقوق باید رعایت شود, تشریح آنها “21 قرن معادل مربع های عمومی.”

به منظور پیش نویس است گسترده در حوزه راه اندازی راه های متعدد برای دولت برای حمله به آنچه دولت به عنوان دیدگاه مشکل سانسور آنلاین.

مهم ترین راه این است که به دنبال به مقیاس گسترده حمایت های حقوقی که واشنگتن تاسیس برای سیستم عامل های آنلاین در 1990s در اینترنت را در اوایل روز است. کسانی که حمایت شد ایجاد شده توسط کنگره در بخش 230 1996 ارتباطات نجابت عمل می کنند. که قانون به شرکت های آنلاین گسترده مصونیت از مسئولیت خود اقدامات کاربران و همچنین عرض جغرافیایی گسترده ای به پلیس محتوا در سایت خود.

منتقدان در سراسر طیف سیاسی استدلال کرده اند که این قانون در حال حاضر فراهم می کند با تکنولوژی غول های بیش از حد قدرت در حالی که سیستم عامل استدلال می کنند که ضروری است به اینترنت عملکرد است.

در اصل پیش نویس کاخ سفید سفارش خواهد ادعا می کنند که شرکت های فن آوری باید خود را از دست دادن بخش 230 حفاظت اگر آنها اقدام به تبعیض علیه کاربران و یا محدود کردن دسترسی به یک پلت فرم بدون ارائه یک دادرسی عادلانه و یا در راه است که نمی املای در پلت فرم شرایط استفاده از خدمات.

سفارش مستقیم خواهد بود وزارت بازرگانی به درخواست کمیسیون فدرال ارتباطات برای راه اندازی یک قانون اقدام به روشن شدن محدوده بخش 230. کلید تمرکز آن اقدام خواهد بود برای تعیین زمانی که سیستم عامل شکست خورده اند به زندگی می کنند تا به تعهدات خود عمل به در “حسن نیت” بر اساس قانون زمانی که آنها پلیس محتوا.

برخی از کارشناسان می گویند FCC هیچ قدرت قانونی برای اجرای بخش 230.

تنظیم کننده فدرال از جمله کمیسیون تجارت فدرال نیز می تواند شروع به نگاه به شکایات آنلاین تعصب پس منظور اجرایی اعلام شده است. یک ابزار گزارش دولت راه اندازی زودتر به جمع آوری بیش از 16,000 شکایت در عرض چند هفته به منظور پیش نویس می گوید. FTC برای مثال می تواند شروع به اجرای اقدام علیه شرکت هایی که محدود کردن کاربران در سخنرانی در یک شیوه ای نیست که به طور کامل افشا در نظر خود را از خدمات و یا بر خلاف سیستم عامل’ ادعا های عمومی در زمینه های که به منزله ناعادلانه و یا فریبنده عمل تجارت.

وزارت دادگستری نیز خواهد تشکیل یک گروه کاری از دولت به طور کلی وکیل به نگاه به شکایات تحت نظم و سازمان های فدرال خواهد بود کارگردانی خود را به بررسی تبلیغات عقد قرارداد با شرکت هایی که درگیر در گفتار سانسور.

با توجه به قانونی و نظارتی چالش ها درگیر آن خواهد بود به احتمال زیاد ماه قبل از هر گونه اقدامات پیشنهادی در پیش نویس فرمان اجرایی خواهد اثر را در رسانه اجتماعی سیستم عامل است. در حال حاضر ابتکار عمل کست آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان مبارزه برای حقوق پایه خود را در برابر یک تکنولوژی صنعت ایجاد که هواداران خود را به طور گسترده ای مشاهده به عنوان مغرضانه در حمایت از مواضع لیبرال.

مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت بحث شده است منظور اجرایی در اشکال مختلف از سال 2018 به عنوان رئیس جمهور رشد به طور فزاینده ای نا امید با شرکت های فن آوری افراد آشنا با مباحث گفت. در هفته های اخیر کسانی که بحث را برداشت تا دوباره. در اواسط ماه مه آقای ترامپ توییتی که “چپ رادیکال” بود و در “کل فرماندهی و کنترل” از Facebook, Instagram, Twitter و Google و گفت: دولت بود و “کار برای درمان این وضعیت غیر قانونی است.”

رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چارلز شومر از نیویورک گفت: در یک توییت گفت: “اگر رئیس جمهور تهمت نمی مانند توییتر او می تواند همه نفع و جلوگیری از به tweeting.”

نوشتن به John D. مک کینون در [email protected] و ربکا Ballhaus در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>