رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن 2020 بودجه پیشنهاد برای کاهش هزینه های $4.4 تریلیون بیش از یک دهه. که در آن اهداف 2 تریلیون دلار در صرفه جویی از هزینه های اجباری برنامه ها.

عکس: کوین dietsch/استخر/شاتر

واشنگتن—رئیس جمهور تهمت است انتظار می رود به انتشار $4.8 تریلیون دلار بودجه دوشنبه که نمودار یک راه برای شروع یک پتانسیل دوره دوم پیشنهاد شیب کاهش در اجتماعی-ایمنی-net برنامه ها و کمک های خارجی و بالاتر outlays برای دفاع و جانبازان است.

این طرح به افزایش هزینه های نظامی 0.3% به $740.5 میلیارد دلار برای سال مالی 2021 آغاز می شود که Oct. 1 به گفته یک مقام ارشد دولت رسمی. این پیشنهاد را قطع nondefense صرف 5 درصد به $590 میلیارد دلار در زیر سطح کنگره و رئیس جمهور به توافق در دو سال بودجه مقابله تابستان گذشته.

کاخ سفید بودجه منعکس کننده دولت اولویت ها و نشان دهنده این پیشنهاد باز هزینه ها و مذاکرات برای سال مالی آینده. بودجه جدید پیشنهاد بعید است برای تبدیل شدن به قانون به عنوان دموکرات ها کنترل خانه و هزینه های صورتحساب در ایران-رهبری سنا نیاز از حمایت هر دو حزب.

سال جاری نیز نشان می دهد آقای تهمت سیاست های مالی اهداف باید او برنده انتخاب مجدد در ماه نوامبر و مبارزات انتخاباتی خود پیام خواهد شد به احتمال زیاد بازتاب گسترده سکته مغزی است. رئیس جمهور دستیاران شده اند جلسه از اواخر سال گذشته به سادگی یک دوم مدت در دستور کار.

در میان سازمان های که دریافت خواهید کرد که بزرگترین افزایش است که ناسا آن را به 12 درصد افزایش در سال آینده به عنوان آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال تحقق هدف خود از بازگشت فضانوردان به ماه تا سال 2024. از سوی دیگر سازمان حفاظت محیط زیست صرف خواهد بود کاهش 26٪.

این طرح درخواست 2 میلیارد دلار بودجه جدید برای ساخت دیوار در جنوب ایالات متحده, مرز, ارشد دولت گفت:—آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را امضا 2016 وعده انتخاباتی که موجب دعوا با دموکرات ها در کنگره پیشرو جمهور به ماشه تاریخی پنج هفته تعطیلی دولت در زمستان سال گذشته پس از قانونگذاران حاضر به سرمایه گذاری در این پروژه است. آخرین 2 میلیارد دلار درخواست شده است به طور قابل توجهی کمتر از 5 میلیارد دلار دولت به دنبال سال گذشته است.

کاخ سفید پیشنهاد برای کاهش هزینه های $4.4 تریلیون بیش از یک دهه. که در آن اهداف 2 تریلیون دلار در صرفه جویی از هزینه های اجباری برنامه ها از جمله $130 میلیارد دلار از تغییرات به مدیکر تجویز دارو قیمت گذاری $292 میلیارد از ایمنی خالص کاهش—مانند کار مورد نیاز برای پزشکی و مواد غذایی تمبر—و 70 میلیارد دلار از سفت واجد شرایط دسترسی به فدرال مزایای از کار افتادگی.

در مبارزه برای کاخ سفید آقای ترامپ قول داده بود رای دهندگان او را به حفاظت از سرمایه گذاری برای مدیکر و مدیکید. جدید خود را در بودجه پیشنهاد برای پیدا کردن پس انداز از طریق تغییرات در این برنامه منعکس دیرینه اوباما در تلاش برای کاهش فدرال ایمنی-net صرف و هفته بعد از تمام اما یک سناتور جمهوری خواه رای به تبرئه رئیس جمهور از استیضاح اتهامات تصویب شده توسط آمریکا.

بودجه فرض 1.5 تریلیون دلار مالیات-برش بسته تصویب شده در سال 2017 به پایان می رسد تا سال 2025 است توسعه یافته و پروژه های درآمد در خط با سال گذشته پیشنهاد. همچنین انتظار دارد که رشد اقتصادی را سریع تر از بسیاری از اقتصاددانان پیش بینی کند که اگر رئیس جمهور از سیاست های در حال اجرا.

کاخ سفید پروژه های اقتصاد را رشد 3.1 درصد در سه ماهه چهارم سال 2020 در مقایسه با سال قبل از آن 3 درصد در سال 2021 و آن را ادامه خواهد داد به گسترش در آن سرعت برای بقیه دهه است. اما دولت انتظار دارد که در سال بیش از سال رشد در مقایسه با مجموع تولید ناخالص داخلی برای سال—به کمی پایین تر در سال 2020 از آن پیش بینی شده سال گذشته ارشد گفت: دولت انعکاس وزیر خزانه داری استیون Mnuchin هفته گذشته است.

در خود دولت از آدرس اتحادیه هفته گذشته آقای ترامپ تبلیغ قدرت اقتصاد سایهای یک موضوع مرکزی از انتخاب مجدد مبارزه است.

“ما در حال حرکت رو به جلو در سرعت است که غیر قابل تصور بود فقط یک زمان کوتاه پیش و ما هرگز قصد بازگشت” او گفت:.

خلاصه بعد از یک وانت در سال 2018 این رشد در سال گذشته حل و فصل به حدود 2 درصد سرعت است که غالب در طول دهه پس از آخرین رکود اقتصادی به پایان رسید که در آن بسیاری از اقتصاددانان انتظار دارند آن را به باقی می ماند. در همان زمان نرخ بیکاری کاهش یافته است نزدیک به 50 سال کم است.

فدرال کسری بودجه را کوچک و به $966 میلیارد سال آینده از حدود 1 تریلیون دلار در سال 2020 اما بیش از دو برابر آنچه آقای ترامپ پیش بینی شده در بودجه پیشنهادی در سال 2017. این اداره کل پیش بینی کسری دهه آینده خواهد بود کوچک $4.6 تریلیون تحت آن طرح و سالانه کسری خواهد بود در صورت حذف 2035. در طول سال 2016 انتخاباتی آقای ترامپ مورد بحث پرداخت بدهی های دولت فدرال در هشت سال.

به اشتراک گذاری افکار خود را

شما شگفت زده شده توسط هر یک از طرح های پیشنهادی در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت 2020 بودجه طرح ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

هر چند آقای تهمت بودجه مقامات را تحت فشار قرار دادند به طور معمول برای کاهش هزینه ها و کاهش کسری, رئیس جمهور رسیده است و دو موافقت نامه های جداگانه با دموکرات کنگره به افزایش هزینه های بالاتر از محدوده تعیین شده در سال 2011.

در ضمن کاهش مالیات مصوب در سال 2017 کاهش درآمدهای دولت به عنوان سهم تولید اقتصادی هل دادن کسری به عنوان یک سهم از تولید ناخالص داخلی به 4.7% خوب بالا 2.7% به طور متوسط بیش از 50 سال گذشته.

دولت پیش بینی 10 ساله خزانه داری عملکرد است که نشان دهنده هزینه استقراض دولت برای تامین مالی کسری بودجه خواهد شد به طور متوسط 2 درصد در سال 2020 و افزایش به تدریج طی دهه های آینده بسیار پایین تر از نرخ پیش بینی در بودجه سال گذشته. این تغییر باعث کاهش پیش بینی خالص هزینه های بهره توسط 600 میلیارد دلار در ده سال آینده.

در سومین ایالت متحده آمریکا, رئیس جمهور تهمت زده خوش بین, توجه داشته باشید, شعار دستاوردهای اقتصادی از جمله افزایش دستمزد و کاهش بیکاری است. عکس: گتی ایماژ

برندگان آقای تهمت بودجه شامل Department of Veterans Affairs با 13 درصد در سال آینده افزایش دهد و وزارت امنیت داخلی با 3 درصد است. ملی امنیت هسته ای دولت بودجه را به 19 درصد افزایش دهد.

از سوی دیگر وزارت مسکن و توسعه شهری بودجه خواهد بود که کاهش 15 ٪ اگر چه این پیشنهاد شامل $2.8 میلیارد دلار در بی خانمانی کمک مالی. آقای ترامپ بارها مورد انتقاد قرار دموکراتیک به رهبری شهرستانها گفت: آنها شکست خورده اند به آدرس بی خانمانی.

وزارت بازرگانی بودجه خواهد بود با کاهش 37 درصد از 2020 اما مقامات گفت: بسیاری از این کاهش را می توان به اتمام سرشماری. کمک های خارجی خواهد بود کاهش 21 درصد.

مراکز کنترل و پیشگیری بیماری ها را ببینید بودجه خود را کاهش 9 درصد اما با کروناویروس جرقه جهانی وحشت $4.3 میلیارد دلار بودجه برای مبارزه با بیماری های عفونی حفظ می شود.

به طور جداگانه به دولت اعلام کرده است کاپیتول هیل که آن را ممکن است تغییر برنامه $136 میلیون دلار از بودجه مالی سال 2020 به آدرس این ویروس گفت: دولت هر چند هیچ تصمیم گیری شده است در مورد اینکه آیا پول مورد نیاز است.

بودجه نیز پیشنهاد حرکت سرویس مخفی آمریکا از DHS به وزارت خزانه داری در یک پیروزی برای آقای Mnuchin که تحت فشار قرار دادند تا برای این حرکت. این تغییر نیاز به کنگره تصویب.

کمک امنیتی به اوکراین باقی خواهد ماند در سطح فعلی زیر آقای تهمت تصمیم در تابستان گذشته به حالت تعلیق congressionally تصویب کمک به او را تحت فشار قرار دادند این کشور به بررسی 2020 نامزد حزب دموکرات جو بایدن یک قسمت در مرکز استیضاح حماسه.

بودجه حذف بودجه برای یوکا کوه زباله های هسته ای مخزن در نوادا است. آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت که او امیدوار است برای کار با دولت و سیاستمداران که به طور گسترده ای در مخالفت با مخزن بر روی یک جایگزین. نوادا یک میدان نبرد دولت در انتخابات آینده ریاست جمهوری.

سرمایه مجله در صندوق پستی خود را

دریافت آخرین بیل های اتحاد جماهیر شوروی و تجزیه و تحلیل و بینش رانندگی واشنگتن از وال استریت ژورنال را سی دفتر با سرمایه مجله. ثبت نام.

نوشتن به کیت دیویدسون در kate.davidson@wsj.com و اندرو Restuccia در Andrew.Restuccia@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de