مغلوب ساختن پیشی جستن تیم چهره های عمده آزمون بر سر گسترش همه گیر امداد

رئیس جمهور تهمت بود flanked توسط مدیر شورای اقتصاد ملی لری Kudlow چپ و وزیر خزانه داری استیون Mnuchin در اوایل این ماه.

عکس: مایکل رینولدز/زوما پرس

کاخ سفید را هرزگرد رویکرد به سیاست-ساخت چهره یک کلید آزمون هفته آینده به آغاز مذاکرات با کنگره بر سر گسترش اورژانس اقتصادی اقدامات امداد در طول coronavirus بیماری همه گیر.

مخاطرات بالا هستند. اقتصاددانان می گویند بعد از بسته کمک خواهد حیاتی در شکل دادن به سرعت بازیابی از بزرگترین بحران اقتصادی پس از رکود بزرگ.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نیست علنا مفصل پیشنهادات خود را. آن را ارائه کرده است رقابت سند چشم انداز در ماه های اخیر در بیش از اینکه اضافی بسته خواهد بود در همه مورد نیاز و اخیرا بر سر اینکه آیا باید آن را با شیب بیشتری نسبت به کاهش مالیات و استخدام مشوق و یا نسبت به ارائه بیشتر هزینه های مستقیم.

رئیس جمهور تهمت ابراز پشتیبانی از هر دو اما دولت هنوز به آشتی چگونه به انجام این کار در حالی که رضایت بسیاری از جمهوری خواهان کنگره که می خواهند به پایین نگه داشتن هزینه یکی دیگر از لایحه.

علاوه بر این دولت دیده می شود گردش مالی سنگین پس از کنگره با تصویب 2.2 تریلیون دلار اقتصادی امداد لایحه در ماه مارس بیشتر پیچیده تلاش برای ایجاد اجماع و یا ارائه رهبری به کنگره خواهان.

به عنوان یک نتیجه, تحلیلگران سیاسی می گویند جمهوری خواهان مجلس سنا به رهبری سناتور. میچ مک کانل از کنتاکی در حال آماده کردن خود برای بازی نقش بیشتری در مذاکرات با آمریکا در قانون است که به شکل چشم انداز اقتصادی ایالات متحده در این ماه بسیار مهم قبل از انتخابات ماه نوامبر.

زمانی که کنگره با تصویب امداد اسکناس در بهار گذشته بسیاری از سیاست گذاران انتظار اقتصاد خواهد بود روی پای خود دوباره در تابستان. پس از یک موج جدید Covid-19 موارد تهدید به غرفه نوپای بهبودی به عنوان ده ها تن از کشورهای توقف یا معکوس برنامه ای برای بازگشایی شده است.

کاخ سفید و قانونگذاران از بازگشت از تعطیلات هفته آینده تحت فشار به تصویب یکی دیگر از اندازه گیری قبل از خروج خود را برای ماه اوت چرا که گسترش مزایای بیکاری خاتمه در پایان این ماه و این ویروس در حال گسترش است و در بیشتر متحده است.

لری Kudlow چپ صحبت در مارس کنار کوین Hassett بود که مشاور رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در آن زمان است.

عکس: داگ میلز/مهر نیوز

کاخ سفید مذاکرات هستند که به رهبری وزیر خزانه داری استیون Mnuchin که یک رابطه نزدیک کار با مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور لری Kudlow مدیر شورای اقتصاد ملی. علامت مراتع آقای تهمت رئیس و کارکنان سابق کنگره از ایالت کارولینای شمالی نیز نقش کلیدی داشته باشد.

آقای Mnuchin سابق بانکدار سرمایه گذاری شده است و مهمترين اقتصادی صوتی در دولت. او یک رابطه کار با هر دو مجلس نانسی پلوسی (D. کالیفرنیا.) و رئیس بانک فدرال جروم پاول. برخی از محافظه کاران با این حال او را به عنوان بیش از حد مشتاق برای قطع معاملات با خانم پلوسی.

آقای Kudlow گفت: دولت با حمایت از تعلیق موقت از مالیات حقوق و دستمزد است که طول می کشد 7.65% از یک کارگر چک با یکی دیگر از 7.65% پرداخت توسط کارفرمایان همراه با دیگر کسر برای کسب و کار و اشتغال به کار مجدد انگیزه. مالیات بر حقوق و دستمزد تعطیلات کمی حمایت از جمهوری خواهان مجلس سنا. آن را نیز شامل نمی شد در امداد لایحه که دموکراتیک-کنترل خانه در گذشت ممکن است که در حال ورشکستگی در مجلس سنا است.

دولت نیز پشتیبانی خواهد کرد دور جدیدی از کمک های اقتصادی پرداخت و به برخی از خانواده ها و گسترش افزایش مزایای بیمه بیکاری در سطح پایین تر از 600 دلار در هفته افزایش تصویب شده در مارس آقای Kudlow گفت.

“ما در حال کار کردن یک برنامه در حال حاضر. هیچ چیز در سنگ نوشته شده است” آقای Kudlow روز جمعه گفت. “وجود خواهد داشت هزینه های اضافی در این لایحه است. از آن خواهد شد کوچکتر و بیشتر هدف از مراقبت عمل در ماه مارس است.”

مربوط تصویری

اقتصاددانان به مدت طولانی استفاده از حروف الفبا مانند V و U برای توصیف اقتصادی بهبود. اما coronavirus رکود بسیار متفاوت از گذشته رکود که اقتصاددانان آینده با اشکال جدید برای توصیف پتانسیل بازیابی. وال استریت ژورنال توضیح می دهد. تصویر: یعقوب رینولدز

چند مقامات درگیر با مارس لایحه را پس از ترک دولت از جمله جو Grogan رئیس سابق سیاست داخلی شورا; Eric Ueland سابق کاخ سفید در امور قانونگذاری رئیس و اندرو Olmem قبلا آقای Kudlow معاون.

کوین Hassett رئیس سابق شورای مشاوران اقتصادی به تازگی به اتمام سه ماه از روی لئامت دادن مشاوره آقای مغلوب ساختن پیشی جستن. توماس Philipson که موفق آقای Hassett CEA به عنوان رئیس سال گذشته مجبور شد در خارج از پست در ماه ژوئن بعد از ماهها تنش است که همزمان با بدترین بحران است.

سه فرد CEA در حال حاضر فقط یکی از اعضای آن اقدام رئیس تایلر Goodspeed 35 ساله مورخ اقتصادی منصوب به این شورا در سال گذشته است.

وزارت خزانه داری وارد بحران کنونی با چندین خالی ارشد با توجه به های اخیر خروج یا سنا از تاخیر در تایید در انتظار نامزد و چون دولت نیست نقل مکان کرد به پر کردن حفره ها.

آقای Philipson گفت که کاخ سفید ارشد تیم کمی تخصص در تجزیه و تحلیل سیاست های اقتصادی طرح.

آقای Kudlow یک “فوق العاده مسنجر و آقای Mnuchin است یک معامله بزرگ ساز گفت: آقای Philipson به سلامت اقتصاد در دانشگاه شیکاگو است. “اما هیچ یک از این افراد کسانی هستند که تدوین و فرموله کردن سیاست و کمی ارزیابی سیاست” او در مصاحبه ای گفت:. “که مهارت وجود ندارد در حال حاضر.”

پس از coronavirus همه گیر آمار در ماه مارس “فرایند سیاست شکست گفت:” آقای Philipson.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چه اضطراری اقتصادی اقدامات امداد آیا شما فکر می کنم باید تمدید شود? پیوستن به مکالمه زیر.

آقای Kudlow مورد مناقشه خصوصیات. آقای Philipson “نمی دانم زیرا او هرگز در جلسات,” او گفت:. کاخ سفید به ارمغان آورد آقای Hassett به دلیل این که آقای Philipson “آنقدر ناکافی برای این کار است.”

آقای Kudlow گفت: یک تیم از حدود هشت مشاوران اقتصادی در دیدار هفتگی با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و دو بار در هفته خود را در آن پالایش سیاست های پیشنهادی. “نه تنها ما بسیار توسعه یافته سیاست روند اما ما بوده است مشاوره به طور منظم با رهبری مجلس سنا,” او گفت:.

آقای Mnuchin بازی کردن اهمیت ویژگی های اقتصادی تخصص در زمان بحران است. “در این محیط بهترین بازخورد است نه نظری اقتصاد کلان مدل از سنتی اقتصاد” گفت: در تاریخ 10 جولای مصاحبه. “این اطلاعات در زمان واقعی است که در حال آمدن است در اقتصاد است.”

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به مدت طولانی ترجیح سیاست فرایند هدایت غرایز خود را که در آن او گوش به تنوع دیدگاه ها و سپس تصمیم می گیرد آنچه که او می خواهد به انجام است.

“وجود دارد هیچ برنامه ای و یا حتی یک پیام منسجم از کاخ سفید” در مورد نحوه طراحی بعدی لایحه گفت: Andy Laperriere تحقیقات شرکت سنگ بنای ماکرو هفته گذشته است. “این عدم کاخ سفید رهبری است و آن را دشوار است برای کنگره جمهوری خواهان برای ایجاد اجماع.”

آقای مک کانل که پا به نقض هفته گذشته آقای Laperriere گفت: با ترسیم اصول خود برای آینده لایحه.

استفان Myrow سابق وزارت خزانه داری رسمی در دولت جورج دبلیو بوش که در حال حاضر شریک مدیریت از شرکت تحقیقات Beacon سیاست مشاوران LLC گفت: دولت مبهم پاسخ شده است آشکار با درجه که آن را معوق به کنگره فدرال رزرو و دولت در پاسخ به این بیماری همه گیر.

آقای Philipson گفته منجمد خارج از سیاست بحث در ماه های اخیر پس از دیگر مشاوران در پی کنترل بیش از رئيس جمهور.

او گفت: سیاست در حال حاضر باید تمرکز بر کاهش گسترش ویروس را با تشویق جدایی از سالمندان در معرض خطر جمعیت از پایین خطر و پربارتر کارگران جوان. “است که تحت فشار قرار دادند به عنوان راه قوی به عنوان آن می تواند” آقای Philipson گفت. “به سادگی توزیع چک برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت خطر” اشتباه است, او گفت:.

خود را در آن سه عضو CEA کمی قدرت سیاسی و نفوذ خود را به طور کلی افزایش یا کاهش یابد و با شخصیت از رئیس و یا رابطه خود را به رئیس جمهور. یکی از مهم ترین نقش ها به سیاست گذاران هنگامی که ایده های خود را بد هستند گفت: داگلاس Holtz-Eakin, که در خدمت به عنوان CEA اقتصاددان ارشد زیر نظر آقای بوش است.

“اگر شما مسدود کردن CEA شما افزایش احتمال پله در یک معدن زمین روزی,” او گفت:.

نوشتن به نیک Timiraos در [email protected] و کیت دیویدسون در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de