مغلوب ساختن پیشی جستن نشانه منظور هدف قرار دادن رسانه های اجتماعی

رئیس جمهور تهمت توییتر صفحه نمایش داده شده است بر روی یک تلفن همراه پنج شنبه.

عکس: اولیویه douliery/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

واشنگتن—رئیس جمهور تهمت امضا فرمان اجرایی در روز پنج شنبه به دنبال محدود کردن گسترده حمایت قانونی که قانون فدرال در حال حاضر فراهم می کند به رسانه اجتماعی و دیگر سیستم عامل های آنلاین یک حرکت است که انتظار می رود به منظور جلب فوری دادگاه چالش است.

منظور به دنبال به آن را آسان تر برای تنظیم کننده فدرال برای نگه داشتن شرکت های مانند Twitter , Inc. و Facebook , Inc. مسئول اگر آنها تلقی می شود ناعادلانه مهار کاربران’ سخنرانی برای مثال تعلیق حساب خود را و یا حذف پست های خود را.

آقای ترامپ امضا پس از توییتر روز سه شنبه نقل مکان کرد و برای اولین بار به درخواست یک واقعیت-چک کردن توجه به توییت توسط رئیس جمهور در موضوع تقلب انتخابات.

صحبت با خبرنگاران در دفتر بیضی پنج شنبه به عنوان او آماده برای ثبت سفارش آقای تهمت متهم توییتر از اقدام به عنوان یک ویرایشگر “با دیدگاه” و توصیف پلت فرم واقعیت-بررسی توییت خود به عنوان “فعالیت سیاسی.” او گفت که او خواهد پاک کردن حساب توییتر خود را “در یک ضربان قلب” اگر او احساس, اخبار رسانه های عادلانه برای او.

“ما امروز در اینجا برای دفاع از آزادی بیان از یکی از بزرگترین خطرات” رئیس جمهور گفت:. او اذعان سفارش به احتمال زیاد خواهد بود در دادگاه به چالش کشیده اما افزود: “آنچه که نیست؟”

آقای ترامپ گفت که اگر وکلای او می تواند پیدا کردن یک راه برای قانونی تعطیل توییتر “من آن را انجام دهد.”

دادستان کل ویلیام بر صحبت در کنار رئیس جمهور گفت: وزارت دادگستری خواهد پیش نویس قانون کنگره در محدود کردن رسانه اجتماعی شرکت ها, مسئولیت حمایت, که آقای ترامپ گفت: می تواند شامل پیشنهاد به “فقط حذف و یا کاملا تغییر” بخش 230. آقای Barr گفت: منظور اجرایی خواهد بازگشت به قانون فدرال برای آن در نظر گرفته شده دامنه.

سفارش ميگيرد در حال حاضر گرم مبارزه با بیش از چگونه رسانه اجتماعی سیستم عامل رسیدگی سیاسی به اتهام محتوا. شرکت های طولانی مقاومت قوی تر اعتدال تلاش و تلاش کرده اند به آدرس رو به رشد فشار برای مبارزه با گسترش اطلاعات غلط و دیگر مشکل ساز محتوا در یک راه است که اجتناب سوخت انتقاد است که آنها را ناسازگار مغرضانه و یا خفقان آزادی بیان.

منظور اجرایی علائم مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تهاجمی ترین تلاش های برابر اجتماعی-شرکت های رسانه ای. رئیس جمهور تهدید کرده است که برای سال, برای مقابله با آنچه که او و بسیاری از محافظه کاران را به عنوان یک سیستمیک تعصب خود را در برابر مواضع سیاسی در رسانه های اجتماعی. مبارزات انتخاباتی خود در روز پنج شنبه با ارسال حامیان یک ایمیل به دنبال پول جمع کردن رئیس جمهور دشمنی با توییتر.

سفارش به احتمال زیاد خواهد شد در دادگاه به چالش کشیده به گفته کارشناسان بر اساس آن oversteps اقتدار دولت را در محدود کردن سیستم عامل’ حمایت های حقوقی که دادگاه های فدرال را تفسیر گسترده. آن را نیز می تواند به چالش کشیده و بر اساس آن خود را نقض متمم اول قانون اساسی حمایت.

کاخ سفید کاهش یافته است به نظر.

مرتبط

  • برچسب برای مغلوب ساختن پیشی جستن توییتهایی نشان می دهد سیستم عامل تقسیم بیش از سخنرانی سیاسی

Facebook, مدیر اجرایی, مارک زوکربرگ در یک مصاحبه با CNBC پخش شده در اوایل روز شنبه حمایت خود را از موضع تا حد زیادی نه دخالت سیاستمداران’ پست در این شرکت پلت فرم.

“من فکر نمی کنم Facebook یا اینترنت سیستم عامل به طور کلی باید داوران از حقیقت” آقای زوکربرگ گفت. “من فکر می کنم که نوع خطرناک خط برای رسیدن به لحاظ تصمیم گیری چه چیزی درست است و چه چیزی نیست.”

Tech-مقامات صنعت با انتقاد از رئیس جمهور را طرح. “همه آمریکایی ها باید نگران برای پیدا کردن یک رئیس جمهور آمریکا صدور دستور اجرایی در پاسخ به یک شرکت است که به چالش می کشد صحت اظهارات خود گفت:” مت Schruers رئیس جمهور کامپیوتر و ارتباطات, انجمن صنعت.

دافنه کلر یکی از همکاران سابق مشاور عمومی در گوگل است که در حال حاضر مدیر برنامه بر روی پلت فرم قوانین و مقررات در دانشگاه استنفورد سایبری سیاست مرکز گفت: کاخ سفید ترتیب تا حد زیادی شعارهای قانونی بدون پایه و اساس است. اما او گفت: آن را نشان دهنده تقریبا لاینحل اتصال برای تکنولوژی شرکت با توجه به اندازه و نفوذ است.

“آنها آن را از هر دو طرف: صدای قدرتمند و تقاضا است که آنها را بیشتر در گفتار و قدرتمند دیگر صدای تقاضا است که آنها را به پایین کمتر,” او گفت:. “وجود دارد هیچ راهی برای آنها را به پیروزی از هیچ کس تا کنون توافق در چه دقیق راست گفتار سیاست خواهد بود.”

کاخ سفید به منظور به دنبال تغییر شکل راه تنظیم کننده فدرال نمایش توییتر و دیگر شبکه های اجتماعی-شرکت های رسانه ای—و نه به عنوان میزبان سخنرانی بلکه به عنوان gatekeepers که شاهد میلیون ها نفر از آمریکایی ها تجربیات روزانه خود سیستم عامل.

“در یک کشور که به مدت طولانی گرامی آزادی بیان ما می توانیم اجازه می دهد تعداد محدودی از سیستم عامل آنلاین به میان سخنرانی که آمریکایی ها ممکن است دسترسی و انتقال آنلاین” سفارش می گوید. “زمانی که بزرگ قدرتمند رسانه های اجتماعی شرکت های سانسور نظرات که با آنها مخالف آنها ورزش یک قدرت خطرناک است.”

این منظور نیز میسازد و زمینه را برای درمان این سیستم عامل به عنوان مکان های که در آن افراد متمم اول قانون اساسی حقوق باید رعایت شود, تشریح آنها “21 قرن معادل مربع های عمومی.”

منظور این است که گسترده در حوزه راه اندازی راه های متعدد برای دولت برای حمله به آنچه دولت به عنوان دیدگاه مشکل سانسور آنلاین.

مهم ترین راه این است که به دنبال به مقیاس گسترده حمایت های حقوقی که واشنگتن تاسیس برای سیستم عامل های آنلاین در 1990s در اینترنت را در اوایل روز است. کسانی که حمایت شد ایجاد شده توسط کنگره در بخش 230 1996 ارتباطات نجابت عمل می کنند. که قانون به شرکت های آنلاین گسترده مصونیت از مسئولیت خود اقدامات کاربران و همچنین عرض جغرافیایی گسترده ای به پلیس محتوا در سایت خود.

اگر رئیس جمهور تهمت نمی مانند توییتر او می تواند همه نفع و جلوگیری از به tweeting.

— چارلز شومر سناتور.

منتقدان در سراسر طیف سیاسی استدلال کرده اند که این قانون در حال حاضر فراهم می کند با تکنولوژی غول های بیش از حد قدرت در حالی که سیستم عامل استدلال می کنند که ضروری است به اینترنت عملکرد است.

در اصل کاخ سفید سفارش ادعا میکند که شرکت های فن آوری باید خود را از دست دادن بخش 230 حفاظت اگر آنها اقدام به تبعیض علیه کاربران و یا محدود کردن دسترسی به یک پلت فرم بدون ارائه یک دادرسی عادلانه و یا در راه است که نمی املای در پلت فرم شرایط استفاده از خدمات.

به منظور هدایت وزارت بازرگانی به درخواست کمیسیون فدرال ارتباطات برای راه اندازی یک قانون اقدام به روشن شدن محدوده بخش 230. کلید تمرکز آن اقدام خواهد بود برای تعیین زمانی که سیستم عامل شکست خورده اند به زندگی می کنند تا به تعهدات خود عمل به در “حسن نیت” بر اساس قانون زمانی که آنها پلیس محتوا.

برخی از کارشناسان می گویند FCC هیچ قدرت قانونی برای اجرای بخش 230.

مربوط تصویری

در یک سخنرانی در دانشگاه جورج تاون مارک زوکربرگ در مورد راه های Facebook را افزایش نظارت و کنترل است که می تواند اجرای تبلیغات سیاسی در حالی که هنوز هم حفظ تعهد خود به آزادی بیان. تصویری: FACEBOOK / عکس: نیک WASS/آسوشیتد پرس (در اصل منتشر شده 17 اکتبر 2019)

مت Perault سابق Facebook سیاست عمومی مدیر که در حال حاضر مدیر دانشگاه دوک در مرکز پژوهشی سیاست علم و فناوری گفت که منظور اجرایی است که از نظر قانونی ناقص است و اگر آن را موفق, رقص برهنه کردن بخش 230 حمایت خواهد به احتمال زیاد منجر به این سیستم عامل نیاز به متوسط محتوا به شدت بیشتر و نه کمتر.

آقای Perault همچنین گفت: توییتر حرکت است به احتمال زیاد معکوس برای شرکت های فن آوری. “آنچه توییتر بود مدعی,” او گفت:. “این احتمال وجود دارد که تعداد کمی از مردم دریافت, جدید, اطلاعات مفید از این واقعیت را بررسی کنید و به جای آن خواهد تجمع جمهوریخواه پایه در حمایت از سیاست است که آسیب های اینترنت است.”

تنظیم کننده فدرال از جمله کمیسیون تجارت فدرال نیز می تواند شروع به نگاه به شکایات آنلاین تعصب پس منظور اجرایی اعلام شده است. یک ابزار گزارش دولت راه اندازی زودتر به جمع آوری بیش از 16,000 شکایت در عرض چند هفته به منظور پیش نویس می گوید. FTC برای مثال می تواند شروع به اجرای اقدام علیه شرکت هایی که محدود کردن کاربران در سخنرانی در یک شیوه ای نیست که به طور کامل افشا در نظر خود را از خدمات و یا بر خلاف سیستم عامل’ ادعا های عمومی در زمینه های که به منزله ناعادلانه و یا فریبنده عمل تجارت.

به اشتراک گذاری افکار خود را

آیا شما فکر می کنم هشدار در مورد دقت اجتماعی-رسانه ارسال یک نقض رایگان سخنرانی ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

وزارت دادگستری نیز خواهد تشکیل یک گروه کاری از دولت به طور کلی وکیل به نگاه به شکایات تحت نظم و سازمان های فدرال خواهد بود کارگردانی خود را به بررسی تبلیغات عقد قرارداد با شرکت هایی که درگیر در گفتار سانسور.

با توجه به قانونی و نظارتی چالش ها درگیر آن خواهد بود به احتمال زیاد ماه قبل از هر گونه اقدامات پیشنهادی در این حکم اجرایی خواهد اثر را در رسانه اجتماعی سیستم عامل است. در حال حاضر ابتکار عمل کست آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان مبارزه برای حقوق پایه خود را در برابر یک تکنولوژی صنعت ایجاد که هواداران خود را به طور گسترده ای مشاهده به عنوان مغرضانه در حمایت از مواضع لیبرال.

مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت بحث شده است منظور اجرایی در اشکال مختلف از سال 2018 به عنوان رئیس جمهور رشد به طور فزاینده ای نا امید با شرکت های فن آوری افراد آشنا با مباحث گفت. در هفته های اخیر کسانی که بحث را برداشت تا دوباره. در اواسط ماه مه آقای ترامپ توییتی که “چپ رادیکال” بود و در “کل فرماندهی و کنترل” از Facebook, Instagram, Twitter و Google و گفت: دولت بود و “کار برای درمان این وضعیت غیر قانونی است.”

رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چاک شومر از نیویورک گفت: در یک توییت گفت: “اگر رئیس جمهور تهمت نمی مانند توییتر او می تواند همه نفع و جلوگیری از به tweeting.”

نوشتن به John D. مک کینون در [email protected] و ربکا Ballhaus در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>