مجلس نانسی پلوسی وارد در کاپیتول هیل در واشنگتن جمعه.

عکس: سوزان والش/آسوشیتد پرس

واشنگتن—مجلس به سرعت تصویب 2 تریلیون دلار بسته محرک در یک صدا رای و رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن آن را امضا و به قانون پس از رهبران حزب hustled اعضای بازگشت به کنگره رد جمهوریخواه مجلس را تلاش برای به تاخیر انداختن این اقدام را تایید و نیروی همکاران در رکورد به نفع یا علیه آن.

تشکر. توماس Massie (R., Ky.) گفته بود او سعی خواهد کرد به نیروی رسمی roll-call رای در coronavirus امداد بسته است. که تهدید فرستاده بود قانونگذاران تکاپوی بازگشت به واشنگتن به جمع آوری 216 اعضای مورد نیاز برای رسیدن به حد نصاب سطح آنها رسیده صبح روز جمعه.

“من سوگند سوگند به رعایت قانون اساسی و من را که سوگند به طور جدی” آقای Massie توییتی. “است که آن را بیش از حد بپرسید که در خانه کار خود را درست مثل سنا انجام داد؟”

رهبران از هر دو طرف تا به حال می خواستم به تصویب این قانون از طریق یک صدا رای به تصویب این قانون به سرعت و به دلایل بهداشتی به چندین همکاران کاهش یافته است بیمار از ویروس و اعضای کمی تمایل به کار در نزدیکی به یکدیگر در پایتخت.

قانونگذاران گسترش خود در سراسر مجلسی ریختن به گالری به طور معمول متعلق به مردم است.

با حد نصاب مانع غلبه تقاضا برای ثبت رای مورد نیاز پشتیبانی از حداقل یک پنجم اعضای حاضر. آقای Massie خواست برای ثبت رای اما نمی رسم کافی پشتوانه. او سپس به چالش کشیده که آیا رسیدن به حد نصاب در حال حاضر بود و گفته بود که در آن بود.

“رسیدن به حد نصاب است, حال, حرکت, است به تصویب رسید گفت:” ریاست افسر تشکر. آنتونی براون (D., Md.), به سلامتی از قانونگذاران.

این جلسه صورت گرفت تحت شرایط غیر معمول. قانونگذاران گفته شد برای استفاده از ضد عفونی کننده دست در هنگام ورود و خروج از اتاق به جلوگیری از آسانسور و به حفظ مناسب اجتماعی فاصله.

“افرادی که می توانید اتاق در حال حاضر را ببینید که ما در حال نگه داشتن یک فاصله از یک دیگر نه از سر دشمنی بلکه از عشق به یکدیگر و این که ما ممکن است به یکی دیگر سالم و امن” گفت: رهبر جناح اکثریت مجلس Steny Hoyer (D., Md.) در روز جمعه. “این خواهد بود یک جلسه غیر معمول اما مهم جلسه.”

مربوط تصویری

نخست وزیر بوریس جانسون می گوید: او قرارداد coronavirus ایالات متحده دارای بیشترین ویروس موارد در جهان و آمریکا شهرستانهای خواهد شد طبقه بندی شده توسط coronavirus سطح خطر. وال استریت ژورنال است Jason بلینی آخرین در این بیماری همه گیر. عکس: اندی باران/شاتر

آقای ترامپ پاره به آقای Massie در توییتر زودتر جمعه. “به نظر می رسد مانند یک سوم رای grandstander وجود دارد به نام @RepThomasMassie. می خواهد به رای در برابر جدید نجات ما کارگران لایحه” آقای ترامپ نوشت. “او فقط می خواهد تبلیغات” گفت: آقای ترامپ گفت: “پرتاب Massie از حزب جمهوری خواه!”

“در رای گیری امروز در مورد صرفه جویی در زندگی و معیشت” گفت: Rep., Kevin بردی (R., وابسته به تکزاس).

به اشتراک گذاری افکار خود را

آیا بسته محرک به اندازه کافی در حمایت از آمریکایی ها ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

بسیاری از قانونگذاران در حال برنامه ریزی برای دور ماندن از کنگره به دلیل خطرات ناشی از سفر در طول coronavirus بیماری همه گیر. کنگره حضور پزشک دارای هشدار کاربران به استفاده از مراقبت شدید و شور و مشورت زمانی که تصمیم گیری که آیا برای سفر.

اما به این احتمال که آقای Massie می تواند کوه رویه تاخیر بیشتر شد واقعی رهبران شروع به هل دادن اعضای خود را به بازگشت. در یک انجمن تماس بعد از ظهر پنجشنبه رهبران دموکرات تکیه بر قانونگذاران که می تواند سفر با خیال راحت به انجام این کار برای اطمینان از وجود دارد رای کافی برای تصویب این لایحه به عنوان طولانی به عنوان آن را نمی خواهد به خطر اندازد سلامت اعضا و یا خانواده خود را.

عدم اطمینان باعث شد بسیاری از قانونگذاران برای شروع رانندگی و پرواز به واشنگتن و قبل از طلوع آفتاب مرور نزدیک به خالی Interstates و شبانه روزی تا حد زیادی خالی هواپیما.

جمهوری خواه در کنگره تام نی خود را در سمت چپ صفحه اصلی در کورنینگ (آرکانزاس), n. y., در ساعت 3 صبح به آن را به کنگره آن زمان بحث آغاز شده است. او گفت که او برنامه ریزی برای آیند اما تغییر ذهن خود را پس از آن نگاه مانند آقای Massie می تواند بلوک یک صدا رای دادن.

“به دلیل مورد تاکتیک های است که ممکن است در حال بازی در اینجا من می خواستم تا مطمئن شوید که من انجام بخشی از من برای دریافت این, تصویب,” او گفت:. همسر و دختر او پیوست رانندگی به طوری که او می تواند کار انجام می شود.

Rep. جو کندی (D. جرم است.) گفت: او در اتومبیل خود در ساعت 4 صبح به درایو را به دی سی “هنگامی که ما رای من رانندگی حق بازگشت” او هنوز توییتی.

دیگر قانونگذاران در پرواز بازگشت به پایتخت کشور ارسال شده عکس ها در رسانه های اجتماعی از جمله یکی از یک گروه از قانونگذاران نشسته و تقریبا خالی هواپیما در ردیف های 6 فوت از هم جدا.

مربوط به پوشش

  • چگونه محرک مقابله آمد از آستانه
  • آنچه که در مورد لایحه محرک
  • بوئینگ برای ظهور به عنوان محرک بزرگ برنده
  • چگونه Coronavirus پرداخت می شود ترک اعمال قوانین به شما
  • بوریس جانسون آزمایش مثبت جهانی به ویروس موارد فراتر از 500.000
  • زنده به روز رسانی: بیماری همه گیر کوروناویروس

تشکر. کتی پورتر (D. کالیفرنیا.) کمک های جمعه که او آزمایش منفی برای coronavirus اما بیمار بود و در خانه مانده. تشکر. ماریو دیاز-Balart (R., Fla.) و Rep. بن مکآدامز (D. یوتا) باید آزمایش مثبت برای این ویروس و از دست رفته خواهد شد. دیگر نمایندگان مجلس نیز صرفنظر جلسه.

این لایحه که به تصویب مجلس سنا در یکشنبه, بزرگترین اقتصادی-بسته امداد در تاریخ ایالات متحده خواهد شد و گسترش کمک به بسیاری از تلاش آمریکایی ها از طریق پرداخت های مستقیم و گسترش بیمه بیکاری که همچنین پوشش مستقل و فرفره کارگران است. آن را به ارائه وام و کمک های مالی برای کسب و کار تقویت خشک خزانه دولت و ارسال منابع اضافی به sapped ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی.

سنا تصویب این قانون به اتفاق آرا, 96-0 اواخر شنبه شب. چهار سناتور جمهوریخواه بودند به دلیل بیماری و یا قرار گرفتن در معرض رمان coronavirus برجسته چگونه قانونگذاران هستند که تحت تاثیر این بیماری همه گیر و حتی به عنوان آنها تصویب قوانین برای مبارزه با آن است.

قانونگذاران در حال حاضر بحث در مورد آنچه که می تواند مورد نیاز در یک بعدی اقتصادی-بسته امداد—خواهد بود که چهارم برای رسیدگی به بحران بهداشت و درمان. مجلس نانسی پلوسی (D. کالیفرنیا.) گفت: او می خواست برای دیدن بیشتر کارگر-ایمنی و حفاظت اضافه شده همراه با دسترسی به مراقبت های بهداشتی رایگان برای کسانی که بیمار از ویروس.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates. ثبت نام در اینجا.

نوشتن به Siobhan هیوز در siobhan.hughes@wsj.com و ناتالی اندروز در Natalie.Andrews@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de