مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید کنگره آماده برای نهایی کردن $450 میلیارد طرح نجات

واشنگتن

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و کنگره انتظار توافق روز دوشنبه در یک بسته کمک به $450 میلیارد برای افزایش یک کسب و کار کوچک وام برنامه که از پول را اجرا کنید و اضافه خواهد شد بودجه برای بیمارستان ها و COVID-19 تست.

به مذاکرات ادامه داد: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: وجود یک “فرصت خوبی” برای رسیدن به یک توافق دو حزبی با دموکراتها.

“ما بسیار نزدیک به یک معامله” آقای ترامپ گفت: روز شنبه در کاخ سفید ،

همراه با کسب و کار کوچک افزایش, آقای ترامپ گفت: مذاکره کنندگان به دنبال “کمک به ما در بیمارستان” در خصوص سخت-آمار روستایی ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی.

مجلس سنا قرار است برای یک طرفدار forma جلسه دوشنبه اما هیچ رای تعیین شده است.

خانه اعلام کرد این ملاقات می تواند به عنوان به زودی به عنوان روز شنبه برای رای گیری در دستور بسته با توجه به برنامه به روز رسانی از رهبر اکثریت Steny Hoyer, D-Md.

با کسب و کار کوچک صاحبان وضعیتی وخیم در طول شیوع کروناویروس که توقیف مقدار فعالیت های اقتصادی, وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت که او امیدوار است از یک معامله است که می تواند با تصویب کنگره به سرعت و مدیریت کسب و کار کوچک برنامه را تا اواسط هفته.

“من امیدوار هستم که ما می توانیم که می گویند آقای Mnuchin روز یکشنبه گفت.

رهبر اقلیت سنا چاک شومر D-n. y. همچنین گفت به اعتقاد او یک معامله می تواند رسیده است. “ما هنوز چند جزئیات بیشتر به مقابله با” او گفت:.

این توافق در حال ظهور لینک های دولت را تلاش برای دوباره پر کردن یک کسب و کار کوچک با دموکراتها خواستار پول بیشتر برای بیمارستان ها و ویروس تست. آن را ارائه $300 میلیارد برای کسب و کار کوچک برنامه حقوق و دستمزد و 50 میلیارد دلار در دسترس خواهد بود برای کسب و کار کوچک فاجعه صندوق. علاوه بر این, آن را به 75 میلیارد دلار برای بیمارستان و 25 میلیارد دلار برای آزمایش با توجه به کسانی که درگیر در این مذاکرات.

در یک کنفرانس تلفنی روز شنبه بعد از ظهر که شامل آقای ترامپ آقای Mnuchin و سناتور جمهوریخواه سنا میچ مک کانل رهبر اکثریت R-Ky., نشان داد تنها راه باقی مانده مورد بحث درگیر پول برای تست با توجه به سنا, ایران, رهبری, مشاور صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به بحث خصوصی تماس بگیرید.

اما دموکرات ها شده اند و اصرار بر تقویت بودجه به کمبود پول نقد متحده و دولت های محلی که درآمد حفره حفره. در آخر هفته مذاکرات آنها تا به حال پیشنهاد 150 میلیارد دلار برای این تلاش است.

“ما در حال هل دادن سخت” آقای شومر گفت.

اما آقای Mnuchin و آقای مک کانل تصریح کرد در تماس با سناتور که پول برای دولت های ایالتی و محلی و همچنین به عنوان مواد غذایی تمبر خواهد بود نه در بسته گنجانده شده است با توجه به توافق aide.

“رئیس جمهور مایل به در نظر بگیرید که در آینده لایحه, اما می خواهد به این بیش از خط پایان با تمرکز بر کسب و کارهای کوچک و بیمارستان و تست” آقای Mnuchin گفت.

او گفت: او شده است در تماس با رهبران ایران از جمله خانه رهبر اقلیت Kevin McCarthy, R-کالیفرنیا و همه “در هیئت مدیره با همان طرح است.”

مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا پیش بینی توافق خواهد رسید “به زودی.”

تحت نوظهور مقابله دولت چک حفاظت برنامه برای کسب و کارهای کوچک را حدود 300 میلیارد دلار به گفته آقای Mnuchin. اداره کسب و کار کوچک برنامه شده است غرق توسط شرکت های درخواست وام خود رسیده تخصیص بودجه محدود پنج شنبه گذشته پس از تصویب نزدیک به 1.7 میلیون وام. که در سمت چپ هزاران نفر از کسب و کارهای کوچک در برزخ به عنوان آنها به دنبال کمک. اضافی $50 میلیارد دلار در حال معامله را برای فاجعه وام.

انتقاد وارد شده است در برخی از کسب و کارهای بزرگ – نمایندگی مجاز و فروش خودرو و رستوران های زنجیره ای – برای رسم کردن وجوه از PPE. در یکشنبه, Shake Shack انتشار بیانیه ای گفت: بازگشت همه 10 میلیون دلار آن دریافت شده از این برنامه است.

“مردم ما را بهره مند از 10 میلیون دلار [چک Protection Program] وام اما ما خوش شانس در حال حاضر دسترسی به سرمایه است که دیگران ندارند” مدیران این شرکت دنی مایر و سفت Garutti نوشت: در نامه ای به اشتراک گذاشته شده در ارتباط با. “تا هر رستوران است که به آن نیاز دارد تا به حال این فرصت را به دریافت کمک های ما در حال بازگشت ماست.”

در این بسته کمک های جدید حدود 75 میلیارد دلار خواهد رفتن به ایالات متحده بیمارستان برای کسانی که زور زدن زیر یک بالن coronavirus caseload به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که در تلاش برای ماندن مالی شناور پس از تعلیق اعمال جراحی الکتیو در طول بیماری همه گیر. حدود 25 میلیارد دلار خواهد بود اضافه شده برای COVID-19 تست چیزی متحده گفته بود به فوریت مورد نیاز است.

جمهوریخواهان مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان که منجر به ملی فرمانداران ” انجمن گفت که او و دیگر فرمانداران بر این باورند که کمک های دولت و دولت های محلی است “به شدت مورد نیاز” اما آن را نمی ممکن است یک مسئله ارزش مبارزه بیش از در حال حاضر.

دموکراتیک رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفت متحده نیاز به پول از دولت فدرال به سطح شیب دار تا تست و او لعنتی قانون است که نمی خواهد آن را فراهم.

“شما رئیس جمهور گفت: 15 بار, ‘آن را به فرمانداران تا فرمانداران تا فرمانداران’,” او گفت:. “و پس از آن آنها در حال رفتن به پاس یک قطعه ای از قوانین است که به شما می دانید چه می گوید: صفر, zilch ندا niente. هر زبانی که می خواهید به آن می گویند هیچ چیز نیست.”

SBA وام بر اساس یک شرکت حقوق و دستمزد هزینه های ارائه صاحبان بخشش اگر آنها را حفظ کارگران و یا rehire کسانی که گذاشته شده. این قانون فراهم می کند برای آمرزش برای شرکت در هر صنعت و حتی کسب و کار مانند صندوق های تامینی و شرکت های حقوقی. محدود است از $100,000 در مقدار کارکنان جبران خسارت است که می تواند در نظر گرفته شود که بخشش وام محاسبه شده است.

آقای Mnuchin آقای شومر و آقای هوگان به نظر می رسد در سی ان ان “وضعیت اتحادیه” و کلارک صحبت CBS’ “چهره ملت است.”

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, مانیتور حذف کرده است paywall برای همه ما coronavirus پوشش. از آن رایگان است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im