مغلوب ساختن پیشی جستن, پوتین, عربستان ولیعهد تقلا برای رفع بازارهای نفت

رهبران روسیه و عربستان سعودی و ایالات متحده آمریکا هر یک به شدت اشتباه محاسبه درد ناشی از سقوط قیمت نفت است. در حال حاضر آنها در حال تلاش برای نجات اقتصاد خود و دفع هر گونه آسیب های سیاسی در لحظات حیاتی برای هر.

بزرگ کاهش قیمت نفت—برانگیخته توسط عربستان-روسیه دشمنی و افت شدید تقاضا به لطف جدید کروناویروس همه گیر—ضربه هر سه از مردان پایگاههای قدرت در یک لحظه زمانی که واکنش جهانی به این بیماری همه گیر را تهدید می کند به جلو و اقتصاد خود را به رکود است.

عربستان سعودی وزیر انرژی شاهزاده عبدالعزیز بن سلمان و روسیه وزیر انرژی الکساندر نواک دیده می شود در اوپک و غیر اوپک در نشست وین در ماه دسامبر.

عکس: لئونارد foeger/ایسنا

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن عربستان شاهزاده محمد بن سلمان و ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه منجر برتر جهان سه تولید کنندگان نفت بود. آقای ترامپ است که به شمارش در حمایت از این کشور در حال حاضر قریب به اتفاق پچ نفت در پیشنهاد انتخاب مجدد خود را. آقای پوتین در تلاش برای گسترش حکومت خود را در میان یک اقتصاد ضعیف و ولیعهد نیاز به تحکیم قدرت و حفظ بودجه خود را بلند پروازانه اصلاحات تلاش.

میان عربستان و روسیه ریابکوف تولید کاهش آقای تهمت و تهدید کرده است که به اعمال تعرفه بر واردات نفت. آقای پوتین حاضر به آمدن به گوشی زمانی که عربستان ولیعهد تلاش برای وصله کردن و نجات دادن طولانی مدت توافقنامه بین دو بود که پشتیبانی می کند قیمت نفت است. شاهزاده محمد و سپس منفجر بازار نفت گفت: او را سیل جهان را با نفت خام فقط در زمانی که coronavirus مستندات به معنای چند آن مورد نیاز است.

در روز پنج شنبه عربستان سعودی و روسیه به پایان رسید خود را بست و متقاعد شده یک تعداد انگشت شماری از دیگر تولید کنندگان عمده نفت به پیوستن به آنها را در بزرگترین ماهانه نفت-کاهش تولید تا کنون. این گروه انتظار می رود که به چکش جزئیات این قرارداد در روزهای آینده.

در ابتدا پس از تهدید به جلو و حمایت خود را برای مقابله مکزیک قابل ملاحظه تولید کننده نفت خود گفت: این امر کاهش تولید آن توسط 100,000 بشکه در روز به عنوان بخشی از توافق است. سوالات بیش از جزئیات این معامله چپ شک و تردید سرمایه گذاران به کاهش خواهد بود به اندازه کافی. قیمت نفت به پایان رسید شنبه پایین تر قبل از بازار روز تعطیل جمعه است. معیار خام ایالات متحده سقوط 9.3 ٪ به $22.76 در هر بشکه رسید.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برگزار شد میزگرد با انرژی بخش اجرائی در کاخ سفید در آوریل 3.

عکس: استخر/گتی ایماژ

آقای ترامپ صحبت با تلفن در پنج شنبه شب با آقای پوتین و پادشاه و سلمان و شاهزاده محمد پدر به بحث ظهور کرد. طی یک کنفرانس خبری در کاخ سفید با آقای ترامپ گفت: روسیه و عربستان رهبران “شد و همراه شدن بسیار خوب” در طول تماس.

آقایان تهمت و پوتین صحبت کرد دوباره جمعه, با توجه به کاخ سفید و کرملین. کاخ سفید گفت: دو بحث “آخرین تلاش ها برای مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس و حفظ ثبات در بازارهای جهانی انرژی.”

مرتبط

  • مکزیک برای کاهش تولید نفت توسط 100,000 بشکه در روز

عربستان و روسیه پیمان اگر آن را نگه می دارد یک پیروزی برای آقای ترامپ که دور بدون موافقت خود را برای تماس در شرکت های ایالات متحده به کاهش است. روسیه توافق کردند که به قطع تولید دو میلیون بشکه نفت در روز و عربستان با 3.3 میلیون بشکه. سازمان کشورهای صادر کننده نفت هشدار داد قیمت نفت سقوط می تواند به تک رقمی بزرگ بدون کاهش در تولید.

دو کشور امیدوارند که دیگر تولید کنندگان در نهایت توافق به کاهش است که این تعداد به 20 میلیون بشکه است. آقای ترامپ گفت: ایالات متحده تولید خواهد سقوط به طور طبیعی به دلیل قیمت های پایین است.

رو انتخاب مجدد آقای ترامپ بود در ابتدا گفت: قیمت نفت پایین خواهد به نفع مصرف کنندگان است. هواداران در صنعت انرژی هشدار داد پایدار قیمت نفت پایین نیز می تواند پاک کردن هزاران شغل در ایالات تگزاس شده اند که از منابع مهم مالی برای آقای تهمت مبارزات انتخاباتی.

“آنچه ما در حال صحبت کردن در مورد کمک به برخی از 10 میلیون آمریکایی است که کار در بخش نفت و گاز. این شغل در واقع کلید میدان نبرد متحده و در بسیاری از مناطق روستایی هستند که تهمت سنگر” گفت: Dan Eberhart, مدیر اجرایی, قناری, LLC کلرادو حفاری-شرکت خدمات. آقای Eberhart یک جمهوری خواه کمک کننده بوده و در تماس با کاخ سفید در هفته های اخیر.

یک سخنگوی کاخ سفید نمی بلافاصله در پاسخ به نظر.

آقای پوتین مشاوران در ابتدا گفت: روسیه آب و هوا خواهد یک قیمت نفت به جنگ با عربستان سعودی که بزرگترین قربانی خواهد بود که ایالات متحده آقای پوتین قرار دادن یک تماس تلفنی با ملک سلمان در اوایل بن بست وال استریت ژورنال که قبلا گزارش شده است.

اما نفت حساب برای حدود یک سوم از بودجه دولت. بحران اقتصادی می تواند دندانه محبوبیت خود را به عنوان او تلاش برای تغییر قانون اساسی و اقامت در خارج از ترم جاری.

عمق متعاقب آن کاهش قیمت “پاک برخی از ذهن در کرملین گفت:” ولادیمیر فرولوف سابق ارشد روسیه دیپلمات و تحلیلگر سیاسی است. “این یک خطر جدی برای اقتصاد روسیه.”

“یک ماه پیش هیچ کس نمی تواند پیش بینی یک بحران و کاهش تقاضا” سخنگوی کرملین دیمیتری Peskov به خبرنگاران گفت: جمعه. “ما موقعیت برای تثبیت بازار سازگار است.”

اگر چه شاهزاده محمد تحریک به جنگ قیمت را دولت و جاه طلبی های شخصی خود برای تبدیل این کشور هستند بشدت نهفته است. فروش نفت به حساب برای بسیاری از پادشاهی درآمد و قیمت سقوط است مانع شاهزاده قصد دارد به سرمایه گذاری میلیاردها دلار در پروژه های زیربنایی و تنوع بخشیدن به پادشاهی اقتصاد.

در روزهای اخیر شاهزاده شده است نشسته اند با مشاوران در پادشاهی دور افتاده شمال غربی کویر تلاش برای کشف کردن یک راه رو به جلو برای اقتصاد عربستان می گویند مردم آشنا با این موضوع. او و معاونان او باید مورد بحث و برش بودجه در سراسر دولت و وزارتخانه ها به میزان 30 درصد می گویند مردم آشنا با این موضوع.

این هفته, این کشور اعلام کرد یک طرفه دو هفته آتش بس در یمن به عنوان آن را در تلاش برای رها کردن خود از هزینه جنگ با ایران حمایت مبارزان.

روغن دشمنی ریشه در تلاش های عربستان سعودی و روسیه برای افزایش قیمت ها. دلیل افزایش تولید نفت شیل آمریکا و عربستان سعودی سعی کردم به زور آن تولید از کسب و کار در سال 2014 توسط سیل در این بازار است. پس از عربستان نفت ارزان تر است به پمپ از نفت شیل آمریکا و عربستان مقامات استدلال آنها می تواند قیمت نفت به زیر frackers ” شکستن حتی نقطه و با پایان دادن به حرص و ولع خوردن.

اما شرکت های آمریکایی ثابت انعطاف پذیر تر و بهتر قادر به تولید در قیمت های پایین تر از عربستان سعودی می رود. بنابراین پادشاهی همراه با متحدان خود در اوپک پیوست نیروهای با روسیه و دیگر تولید کنندگان. بزرگتر گروه لقب “اوپک+,” توافق بیش از چند سال گذشته برای محدود کردن خروجی های خود را و سرپا نگه داشتن قیمت ها.

وقتی که داد سقوط از هم جدا در ماه گذشته مقامات روسیه و مدیران صنعت نفت برنامه ریزی نشده در این روغن است تار و مار از قدر است. آقای پوتین تا به حال شده است با تمرکز بر روسیه بزرگترین قانون اساسی تعمیرات اساسی پس از پایان اتحاد جماهیر شوروی: تغییراتی که در نهایت اجازه می دهد آقای پوتین برای گسترش حکومت خود را به 2036.

در مارس 1, آقای پوتین در نشست سران روسیه شرکت های نفتی در یک اتاق کنفرانس در مسکو فرودگاه ونوکووا. مدیران آن هستند دیرین متحدان آقای پوتین و حمایت خود کمک کرده است تا او را نگه دارید قدرت.

مخازن ذخیره سازی نفت موضع روشن در یک پالایشگاه توسط روس نفت در تواپسه روسیه.

عکس: آندره Rudakov/مهر نیوز

می تواند روسیه مقاومت در برابر کاهش شدید قیمت های نفت خام? آقای پوتین خواسته است. پاسخ این بود توجهی بله می گویند مردم آشنا با این نشست است. قیمت نفت پایین “هستند چرا که آنها آسیب آمریکا شیل” ایگور Sechin رئیس دولت-کنترل لوله روس نفت گفت: مونتاژ روغن مدیران و مسئولان است. روس نفت نمی, پاسخ به یک درخواست برای نظر.

در چند هفته این دیدگاه تغییر کرده بود. نفت روسیه مدیران شروع به فراخوانی برای روسیه به دنبال یک معامله جدید با عربستان است ، ادامه تنش را به مقدار “یک جنگ فرسایشی است که آمریکا پیروز خواهد شد” گفت: لئونید Fedun معاون رئیس لوک اویل. آقای پوتین را تایید رتبه آمار 63 درصد در ماه مارس به پایین ترین سطح از سال 2013 با توجه به مستقل ناظر انتخابات Levada مرکز.

آقای پوتین صحبت با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در مارس 30, و پس از آن گفت: روسیه آماده بود برای یک توافق جدید با اوپک و ایالات متحده آمریکا پس از صحبت با شاهزاده محمد آقای ترامپ توییتی در مارس 2 که او امیدوار روسیه و عربستان سعودی “خواهد بود کاهش حدود 10 میلیون بشکه و شاید قابل ملاحظه ای بیشتر…”

در عربستان سعودی مالی و وضعیت سیاسی در حال رشد است بیشتر جدی است. جدید کروناویروس در حال گسترش است در این پادشاهی است. نزدیک به 200 نفر از اعضای خانواده سلطنتی از جمله ریاض رژیم صهیونیستی است. شاهزاده فیصل بن بندر آل سعود, همسرش, و پسر دیگری استانی فرماندار آلوده شده اند می گویند مردم آشنا با این موضوع.

اقتصادی خرید اینترنتی پخش شده است, بیش از حد. شاهزاده محمد کار کرده است برای تقویت عربستان سعودی در بازار سهام با استفاده از پول دولت به خرید سهام می گویند افراد آشنا با طرح یک استراتژی او قبل از استفاده است.

ولیعهد نیز ادامه سرکوب در مقامات و شاهزادگان او را متهم به فساد. دو ارشد شاهزادگان که رقبای بالقوه به تاج و تخت برگزار شده است برای هفته ها می گویند مردم آشنا با این موضوع. او همچنین بازداشت حداقل 10 اثرگذارندهها رسانه های اجتماعی و روشنفکران پس از شروع از آوریل به گفته افراد آشنا با این موضوع.

در ایالات متحده آقای ترامپ—که بسیار کمتر کنترل کشور خود را در صنعت نفت از شاهزاده محمد یا آقای پوتین ندارد یک راه آشکار برای کاهش تولید به امید رفع ورشکستگی و زیان کار است. دولت او هر چند در مورد این ایده از معطل ماندن دریایی تولید نفت برای جلوگیری از گسترش این ویروس ژورنال گزارش داد اوایل این ماه. که می تواند در حدود دو میلیون نفر در ایالات متحده به 13 میلیون بشکه در روز از تولید نیست.

یک شنبه صبح تکان خوردن از بینش و تجزیه و تحلیل در انرژی جهانی کسب و کار با انرژی ما مجله خبرنامه. ثبت نام.

با وجود این ماموت نوسان روسیه و عربستان بر بازار نفت ایالات متحده با این وجود برخی از سیاست اهرم از جمله تعرفه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و مشاوران او می گویند. “ما در اصل خواهد بود گفت: ما نمی خواهیم نفت خارجی ما نمی خواهیم هر خارجی نفت, ما فقط در حال رفتن به استفاده از نفت ما و کمک خواهد کرد که برای نجات صنعت” آقای ترامپ گفت: در اخیر کاخ سفید در کنفرانس خبری.

وجود دارد می تواند سیاسی صعودی برای آقای ترامپ حتی اگر قیمت نفت پایین باقی می ماند. قیمت بنزین در پایین ترین نقطه خود را در سال. حتی به عنوان او اذعان کرده است که قیمت نفت پایین در حال آسیب رساندن به اقتصاد ایالات متحده آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به تبلیغ مربوط به کاهش در قیمت گاز, ریخته گری, آن را به عنوان یک virtual کاهش مالیات برای مصرف کنندگان است.

“آیا شما فکر می کنم آن را فقط شانس است که قیمت گاز بسیار پایین و در حال سقوط ؟ قیمت های پایین گاز هستند مانند دیگر کاهش مالیات!” او در توییتر نوشت اوایل این سال است.

نوشتن به Georgi Kantchev در [email protected] تابستان گفت: در [email protected] اندرو Restuccia در [email protected] و جاستین در Scheck [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im