رئیس جمهور تهمت درخواست بودجه برای سال مالی 2021 وارد خانه کمیته بودجه در کاپیتول هیل در واشنگتن در روز دوشنبه.

عکس: J. Scott Applewhite/آسوشیتد پرس

واشنگتن—رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن $4.8 تریلیون دلار بودجه نمودار یک مسیر بالقوه دوره دوم خواستار شیب کاهش امنیت اجتماعی-net برنامه و بالاتر outlays برای دفاع و فضا برنامه در حالی که با فرض کاهش مالیات تمدید خواهد شد.

این برنامه در روز دوشنبه منتشر, خواهد افزایش هزینه های دفاعی 0.3% به $740.5 میلیارد دلار برای سال مالی 2021 آغاز می شود که Oct. 1. آن را پایین تر nondefense صرف 5 درصد به $590 میلیارد دلار در زیر سطح کنگره و آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به توافق در دو سال بودجه مقابله تابستان گذشته.

کاخ سفید بودجه منعکس کننده دولت اولویت در هزینه های مذاکرات برای سال مالی آینده. در این سال بودجه پیشنهاد نیز برجسته آقای تهمت سیاست های مالی اهداف باید او را دوباره انتخاب و مبارزات انتخاباتی خود پیام خواهد شد به احتمال زیاد آن را منعکس کند.

این پیشنهاد بعید است برای تبدیل شدن به قانون به عنوان دموکرات ها کنترل خانه و هزینه های صورتحساب در ایران-رهبری سنا نیاز از حمایت هر دو حزب. بودجه تحلیلگران انتظار نمایندگان مجلس به زدن توپ تصمیم گیری نهایی در 2021 صرف تا بعد از نوامبر انتخابات ریاست جمهوری و به جای آن صندوق دولت موقت و صرف اقدامات برای چند ماه اول سال مالی.

دموکرات ها نشانه مخالفت خود را با جمهوری خواه دولت طرح بودجه که مجلس نانسی پلوسی (D. کالیفرنیا.) گفت: خواهد “تحمیل کاهش ویرانگر به بحرانی حیاتی است که میلیون ها نفر از آمریکایی ها تکیه می کنند.”

“بودجه بیانیه ای از ارزش و بار دیگر رئیس جمهور است که نشان دهد چقدر کوچک او ارزش سلامت خوب است امنیت مالی و رفاه سخت کوش خانواده های آمریکایی” خانم پلوسی گفت.

قانونگذاران جمهوری خواه بودند noncommittal. “رئیس جمهور بودجه بازتابی از اولویت های دولت, اما در پایان, آنها فقط یک لیست از پیشنهادات” گفت: سناتور. مایک Enzi (R. Wyo.) رئیس کمیته بودجه سنا. “اجماع دو حزبی خواهد بود لازم را به ما بدهی و کسری بودجه تحت کنترل است.”

راسل Vought, مدیر اقدام کاخ سفید دفتر مدیریت و بودجه اذعان کرد که کنگره را نادیده گرفته است آقای تهمت بودجه های پیشنهادی در گذشته است. “ما قصد داریم به نگه داشتن پیشنهاد این نوع از بودجه در امیدواریم که که در برخی از نقطه در کنگره خواهد شد که برخی از حس های مالی سلامت عقل و پیوستن به ما در تلاش برای مقابله با ما بدهی و کسری بودجه,” او گفت: در یک جلسه مطبوعاتی با خبرنگاران دوشنبه.

ناسا را 12 درصد افزایش در سال آینده به عنوان آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال تحقق هدف خود از بازگشت فضانوردان به ماه تا سال 2024. بودجه وزارت امور کهنه سربازان را افزایش 13 درصد در سال آینده و وزارت امنیت داخلی 3 درصد است. ملی امنیت هسته ای دولت بودجه را به 19 درصد افزایش دهد.

طرح درخواست 2 میلیارد دلار بودجه جدید برای ساخت دیوار در جنوب مرز آمریکا—آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را امضا 2016 وعده انتخاباتی که موجب دعوا با دموکرات پیشرو جمهور به ماشه تاریخی پنج هفته تعطیلی دولت در زمستان سال گذشته پس از قانونگذاران حاضر به سرمایه گذاری در این پروژه است. آخرین 2 میلیارد دلار درخواست کمتر از 5 میلیارد دلار دولت به دنبال سال گذشته است.

دولت نیز درخواست برای اطلاعات بیشتر از مهاجرت و گمرک بازداشت فضا از همیشه قبل از: آن درخواست $3.1 میلیارد دلار برای ساخت یک بازداشت ظرفیت حدود 60000 تخت. در حال حاضر یخ می خانه کمی بیشتر از 40000 تن از بازداشت شدگان در روز است.

دولت توصیه می شود سازمان حفاظت محیط زیست هزینه شود کاهش 26٪.

تمام گفته کاخ سفید پیشنهاد برای کاهش هزینه های $4.4 تریلیون بیش از یک دهه. که در آن اهداف 2 تریلیون دلار در صرفه جویی از هزینه های اجباری برنامه ها از جمله $130 میلیارد دلار از تغییرات به مدیکر تجویز دارو قیمت گذاری $292 میلیارد از ایمنی خالص کاهش—مانند کار مورد نیاز برای پزشکی و مواد غذایی تمبر—و 70 میلیارد دلار از سفت واجد شرایط دسترسی به مزایای از کار افتادگی.

بودجه پایین تر آینده صرف از آن خواهد بود که تحت سیاست های فعلی. یک مقام ارشد دولت گفت: هزینه های دولت ادامه خواهد داد به افزایش است اما نه تا آنجا که آن را تحت سیاست های فعلی.

در مبارزه برای کاخ سفید آقای ترامپ قول داده بود رای دهندگان او را به حفاظت از سرمایه گذاری برای مدیکر و مدیکید. های جدید خود را از بودجه این طرح را به زور پس انداز از طریق تغییرات در این برنامه منعکس دیرینه اوباما در تلاش برای کاهش فدرال ایمنی-net صرف و هفته بعد از تمام اما یک سناتور جمهوری خواه رای به تبرئه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن از استیضاح اتهامات تصویب شده توسط آمریکا.

مربوط تصویری

در سومین ایالت متحده آمریکا, رئیس جمهور تهمت زده خوش بین, توجه داشته باشید, شعار دستاوردهای اقتصادی از جمله افزایش دستمزد و کاهش بیکاری است. عکس: گتی ایماژ

بودجه طرح فرض 1.5 تریلیون دلار مالیات-برش بسته تصویب شده در سال 2017 و مجموعه به پایان می رسد تا سال 2025 خواهد بود توسعه یافته و پروژه های درآمد در خط با سال گذشته پیشنهاد.

همچنین انتظار دارد که رشد اقتصادی را سریع تر از بسیاری از اقتصاددانان پیش بینی می کنند اگر آقای مغلوب ساختن پیشی جستن از سیاست های در حال اجرا. خلاصه بعد از یک وانت در سال 2018 رشد در سال گذشته حل و فصل به حدود 2 درصد سرعت است که غالب در طول دهه پس از رکود اقتصادی به پایان رسید که در آن بسیاری از اقتصاددانان انتظار دارند آن را به باقی می ماند.

کاخ سفید پروژه های اقتصاد را رشد 3.1 درصد در سه ماهه چهارم سال 2020 در مقایسه با سال قبل از آن 3 درصد در سال 2021 و آن را ادامه خواهد داد به گسترش در آن سرعت برای بقیه دهه است. اما دولت انتظار دارد که در سال بیش از سال رشد در مقایسه با مجموع تولید ناخالص داخلی برای سال—به کمی پایین تر در سال 2020 از آن پیش بینی شده سال گذشته مقامات ارشد دولت رسمی گفت.

دولت پیش بینی فدرال با کسری بودجه خواهد بود کوچک به $966 میلیارد سال آینده از حدود 1 تریلیون دلار در سال 2020, اما این امر می تواند بیش از دو برابر آنچه آقای ترامپ پیش بینی شده در بودجه پیشنهادی در سال 2017.

مجموع کسری دهه آینده خواهد بود کوچک $4.6 تریلیون اساس این طرح سالانه کسری خواهد بود در صورت حذف 2035 دولت می گوید. در طول سال 2016 انتخاباتی آقای ترامپ مورد بحث پرداخت بدهی های دولت فدرال در هشت سال.

اگر چه مغلوب ساختن پیشی جستن بودجه مقامات را تحت فشار قرار دادند برای کاهش هزینه ها و کاهش کسری, رئیس جمهور رسیده است دو توافق با کنگره برای افزایش هزینه های بالاتر از محدوده تعیین شده در سال 2011.

در ضمن کاهش مالیات تصویب شده توسط جمهوری خواهان در سال 2017 کاهش درآمد دولت به عنوان سهم تولید اقتصادی هل دادن کسری به عنوان یک سهم از تولید ناخالص داخلی به 4.7% خوب بالا 2.7% به طور متوسط بیش از 50 سال گذشته.

دولت پیش بینی 10 ساله خزانه داری عملکرد است که نشان دهنده هزینه استقراض دولت برای تامین مالی کسری بودجه خواهد شد به طور متوسط 2 درصد در سال 2020 و افزایش به تدریج طی دهه های آینده بسیار پایین تر از نرخ پیش بینی در بودجه سال گذشته. این تغییر باعث کاهش پیش بینی خالص هزینه های بهره توسط 600 میلیارد دلار در ده سال آینده.

وزارت مسکن و توسعه شهری بودجه خواهد بود که کاهش 15 درصد هر چند این پیشنهاد شامل $2.8 میلیارد دلار در بی خانمانی کمک مالی. آقای ترامپ بارها گفت دموکراتیک به رهبری شهرستانها شکست خورده اند به آدرس بی خانمانی.

وزارت بازرگانی بودجه خواهد بود با کاهش 37 درصد از 2020 اما مقامات گفت: بسیاری از این کاهش را می توان به اتمام سرشماری. کمک های خارجی خواهد بود کاهش 21 درصد.

مراکز کنترل و پیشگیری بیماری ها را ببینید بودجه خود را کاهش 9 درصد اما با کروناویروس جدید جرقه جهانی وحشت $4.3 میلیارد دلار بودجه برای مبارزه با بیماری های عفونی حفظ می شود.

آقای ترامپ طرح همچنین خواستار 6.5% قطع کمک های مالی برای موسسه ملی سلامت راننده اصلی ایالات متحده در تحقیقات پزشکی. که شامل یک $430 میلیون نفر قطع بودجه از موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی است که به دنبال تولید یک واکسن است که می تواند در جلوگیری از گسترش مرگبار coronavirus و موازی برنامه برای تست محصولات درمانی است که می تواند به مبارزه با شیوع بیماری است.

به طور جداگانه به دولت اعلام کرده است کاپیتول هیل که آن را ممکن است تغییر برنامه $136 میلیون دلار از بودجه مالی سال 2020 به آدرس این ویروس گفت: دولت هر چند هیچ تصمیم گیری شده است در مورد اینکه آیا پول مورد نیاز است.

بودجه نیز خواستار تغییرات اساسی فدرال وام دانشجویی برنامه دربندی چقدر پدر و مادر می تواند قرض گرفتن از دولت برای پرداخت شهریه دانشگاه و پایان دادن به بخشش بدهی برای وام گیرندگان که در بخش دولتی کار.

کمک امنیتی به اوکراین باقی خواهد ماند در سطح فعلی زیر آقای تهمت تصمیم در تابستان گذشته به حالت تعلیق congressionally تصویب کمک به او را تحت فشار قرار دادند این کشور به بررسی 2020 دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن یک قسمت در مرکز استیضاح حماسه.

دولت همچنین تبلیغ در آن طرح بودجه تعهد خود را به دو برش لبه فن آوری که در آن ایالات متحده آمریکا است که رقابت سر به سر با چین—هوش مصنوعی و محاسبات کوانتومی. آن گفت: این امر دو تحقیق و توسعه هزینه nondefense هوش مصنوعی و اطلاعات کوانتومی, علم توسط 2022.

سرمایه مجله در صندوق پستی خود را

دریافت آخرین بیل های اتحاد جماهیر شوروی و تجزیه و تحلیل و بینش رانندگی واشنگتن از وال استریت ژورنال را سی دفتر با سرمایه مجله. ثبت نام.

نوشتن به کیت دیویدسون در kate.davidson@wsj.com و اندرو Restuccia در Andrew.Restuccia@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im