مغلوب ساختن پیشی جستن وعده پشتیبانی از بحرانزده صنعت نفت

“ما می خواهیم این کار می کنیم و ما کسب و کار انرژی بازگشت,’ رئيس جمهور تهمت و گفت: در روز جمعه جلسه به عنوان بخش معاملات با خرید اینترنتی از جدید کروناویروس بیماری همه گیر.

عکس: داگ میلز/مهر نیوز

واشنگتن—رئیس جمهور تهمت وعده داده شده نفت-صنعت رهبران دولت کمک خواهد کرد که احیای این بخش طی یک مقدار پیش بینی شده در کاخ سفید دیدار جمعه.

مدیران ارشد از Exxon Mobil Corp و شورون پارسیان و رهبران هفت دیگر شرکت های انرژی پیوست و به عنوان رئیس جمهور جدید کروناویروس همه گیر کاهش می یابد و اقتصاد و نابسامانی های انرژی کسب و کار. رو به کاهش تقاضای کمک کرده است به نصف کاهش قیمت نفت از ماه ژانویه و بیش از 70 ایالات متحده شرکت های نفتی در حال حاضر با بدهی سنگین هستند در معرض خطر ورشکستگی, انرژی, تجزیه و تحلیل شرکت Rystad انرژی روز جمعه گفت.

“کل جهان تعطیل است تلاش برای خلاص شدن از این معضل” رئیس جمهور تهمت و گفت: در مورد این بیماری همه گیر قبل از معرفی روغن مدیران در این نشست است. “ما این کار و ما انرژی ما کسب و کار است.”

بخش اول این دیدار بیشتر معرفی و platitudes به پایان رسید و پس از یک ساعت. رئیس جمهور تهمت و گفت: وجود خواهد داشت یک کنفرانس خبری به بحث بیشتر در تحولات بعد از آن جمعه است.

عربستان سعودی و روسیه در حال فشار دادن آمریکا به هماهنگی به کاهش تولید نفت در تلاش برای ایجاد ثبات در قیمت ها. نتیجه های مجازی جلسه اضطراری دو در حال برنامه ریزی برای روز شنبه با سازمان کشورهای صادر کننده نفت ممکن است تا حد زیادی بستگی دارد که آیا رئیس جمهور تهمت و آمریکا شرکت های نفتی می تواند رسیدن به یک اجماع در آمریکا و کاهش تولید.

در حالی که برخی در این صنعت می خواهید تهمت به دولت فشار عربستان سعودی و روسیه در بسیاری از بزرگ ایالات متحده آمریکا شرکت های نفتی مخالفت با همکاری بین جهان سه بزرگترین خام کشورهای تولید کننده خواهد بود که بی سابقه است. اکسون موبیل و شورون باید لابی در برابر هر گونه مداخله در بازار و امکان ندارد مورد بحث در بخش اول از جلسه.

برخی از شرکت های کوچکتر که مته شیل چاه می خواهند دولت را به مداخله به شدت. پیشگام منابع طبیعی تحت فشار قرار دادند برای پیدا کردن راه هایی برای ایالات متحده برای پیوستن به این طرح به رهبری عربستان سعودی و روسیه است. قاره منابع و خود بنیانگذار و رئیس اجرایی هارولد هام بود که در این دیدار تحت فشار قرار دادند برای تاکتیک های تهاجمی مانند اقدامات ضد دامپینگ و یا دولت ایالات متحده در تحقیقات از عربستان سعودی برای جاری شدن سیل بازار است.

رئیس جمهور تهمت و مقامات دولت کار کرده اند کانال های دیپلماتیک برای ایجاد ثبات در بازار شده اند و کاوش طیف گسترده ای از راه حل های داخلی. اما گزینه های محدود برای کمک به محاصره ایالات متحده نفت و شرکت گاز در بخشی به دلیل متحده آمریکا قوانین ضد تراست و تفاوت های قوی در صنعت ساخت چشم انداز هر گونه توافق به چالش کشیدن.

رئیس جمهور تهمت صرف اوایل بخش هایی از این جلسه شعار بالقوه برای زیرساخت های بسته به رفتن را از طریق کنگره هر چند که ایده این است که تنها در اولین مرحله و شکست خورده برای به دست آوردن کشش در زمان های دیگر در طول جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن مدت است. و وی با اشاره به برنامه ریزی برای اجاره فضای خالی در ذخیره نفت استراتژیک برای ذخیره نفت برای بخش خصوصی یک طرح با حمایت گسترده ای اما با کمی ظرفیت به مواد تفاوت.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در یک مصاحبه مطبوعاتی گفت: روغن مدیران بپرسید نیست برای نجات. “این واقعا بیشتر از یک بحث از درخواست. ما بحث در مورد مفهوم تعرفه زیرا همانطور که می دانید این بود که اختلاف میان زن و شوهر از کشورهای” او گفت:.

با اشاره به روسیه و عربستان سعودی گفت: “آنها می خواهند به آن حل و فصل شود.”

رئیس جمهور پرسیده شد که آیا او با توجه به تعرفه های نفت عربستان. او گفت که تعرفه یک ابزار در جعبه ابزار” اما او نیست و با توجه به آنها را در این زمان.

“من فکر می کنم آنها در حال رفتن به حل و فصل اختلاف خود را بسیار به سرعت” رئیس جمهور تهمت پیش بینی کرد.

نوشتن به تیموتی Puko در [email protected] و کریستوفر S. Matthews در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>