مغلوب ساختن پیشی جستن سفارشات خروجی از ماسک هواکش

هواکش در شهر نیویورک اضطراری مدیریت انبار در مارس 24.

عکس: caitlin ochs/ایسنا

رئیس جمهور تهمت استناد یک جنگ کره-عصر قانون برای کمک به تولید کنندگان امن لوازم مورد نیاز برای ایجاد فن و محافظ ماسک صورت فدرال ذخایر از دستگاه های پزشکی در حال اجرا بود خطرناکی پایین میان coronavirus بیماری همه گیر.

آقای ترامپ با استفاده از دفاع تولید عمل در تلاش برای رسیدگی به افزایش سطوح از بیماران در خصوص سخت ضربه مترو مناطق مانند نیویورک و نیواورلئان و دیترویت. دولت فدرال توزیع شده است تقریبا نیمی از آن هواکش با توجه به تجزیه و تحلیل توسط وال استریت ژورنال و کمتر از 10000 هنوز در دست به عنوان کشور پیش بینی شده است به نیاز به ده ها هزار نفر بیشتر در هفته آینده پیش رو است.

فرمانداران در سخت ترین ضربه متحده شده اند در تلاش برای دیدار با تقاضا برای هواکش. رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو یک دموکرات و گفت: این دولت تا به حال تنها کافی هواکش در ذخایر خود برای شش روز در نرخ فعلی استفاده کنید. او گفت: دولت خواهد ارائه تامین مالی برای شرکت های که نیاز به ایجاد تغییرات به شروع ساخت و تولید هواکش و سایر لوازم پزشکی.

آقای ترامپ گفت: سفارش خود را کمک خواهد کرد تولید کنندگان مانند General Electric Co., Hill-Rom Holdings, Inc. Medtronic PLC, ResMed Inc., Philips میهن و Vyaire پزشکی “حفظ منابع آنها نیاز به ساخت هواکش مورد نیاز برای شکست دادن ویروس.”

کاخ سفید نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای جزئیات بیشتری در مورد سفارش.

ناشناخته است که آیا به اندازه کافی هواکش در دسترس خواهد بود و در زمان مورد انتظار افزایش در دو هفته آینده. آقای ترامپ گفت: بسیاری از تولید کنندگان برای ارسال تجهیزات به دولت ها و بیمارستان ها به طور مستقیم از ذخیره.

به سازمان مدیریت اضطراری فدرال مسئول هماهنگی فدرال پاسخ از جمله حمل و نقل لوازم به جایی که آنها مورد نیاز است. یک FEMA سخنگوی آن گفت: نبود شناخته شده چگونه بسیاری از فن های FEMA انتظار از شرکت های. “هنگامی که ما این اعداد ما را به اشتراک گذاری آنها را” او گفت:.

همانطور که از دوشنبه 7,140 هواکش فرستاده شده بود به بیرون از استراتژیک ملی ذخایر با توجه به یک سند نوشته شده توسط وال استریت ژورنال. یک FEMA سخنگوی گفت: در پاسخ به سوال در مورد ذخیره که دولت 9,404 هواکش. اضافی 1,065 هواکش در دسترس هستند از وزارت دفاع آوردن دولت تعداد هواکش به 10,469 این سخنگوی گفت.

این تعداد نشان دهنده حدود یک سوم از حدود 32,000 هواکش مورد نیاز خواهد بود که اواسط ماه آوریل انتظار می رود اوج بحران با توجه به دانشگاه واشنگتن موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی است. موسسه گفت: آن را نمی دانم که چگونه بسیاری از طرفداران در حال حاضر در دسترس است.

دولت فعلی کش نمی پوشش چه ایالت نیویورک به تنهایی پیش بینی شده در آن می تواند نیاز. آقای کومو گفت: 37,000 هواکش ممکن است مورد نیاز وجود دارد. این ذخایر را فراهم کرده است دولت 4,000.

در نیوجرسی به لیبریا فیل مورفی یک فرمان اجرایی را امضا دادن به پلیس ایالتی قدرت به اختیار منابع مانند هواکش از شرکت ها و یا امکانات دیگر برای عرضه به بیمارستان. دولت تخمین می زند به آن نیاز دارد 1,650 بیشتر هواکش در هفته های آینده.

لوئیزیانا رژیم صهیونیستی است. جان ادم ادواردز گفت: New Orleans منطقه می تواند اجرا از هواکش توسط سهشنبه آینده. تا کنون دولت توزیع 450 هواکش پس از بحران آغاز شد گفت: از جمله 150 آمد که این هفته از ملی ذخایر. او قبلا گفته او درخواست کرده بود 5,000 از ذخایر.

دولت تلاش کرده است به تهیه هزاران نفر از طرفداران از سراسر جهان, او گفت:. “قیمت حداقل دو برابر در هر یک که ما به دنبال در از تنها جایی که آنها سه تا چهار هفته پیش” آقای ادواردز از حزب دموکرات گفت: در اخبار جلسه پنج شنبه.

چهارشنبه FEMA سخنگوی گفت: ذخایر حال توزیع 8,100 هواکش از مارس 28—شکل است که حدود 1,000 واحد بیش از دوشنبه شکل دیده می شود توسط مجله. این سخنگوی ارقام نیز به تاریخ دو روز قبل. این نماینده گفت: این اطلاعات به او ارائه شده دقیق بود و این اختلاف می تواند ناشی از خطای انسانی در یک حرکت سریع بحران است. “در بسیاری از مسائل پرواز,” او گفت:.

استراتژیک ملی ذخایر اجرا شده توسط وزارت بهداشت و خدمات انسانی مجموعه ای است از انبارها در سراسر کشور است که برگزاری اضطراری تجهیزات پزشکی. محل انبارها نگهداری می شوند ،

چه اتفاقی می افتد اگر نیویورک بيمارستان اجرا از هواکش? مقامات دولتی با توجه به گزینه های مختلف برای کمک به در که سناریو ترسناک. وال استریت ژورنال است Jason بلینی صحبت های کارشناسان آشنا با مباحث. عکس: رونالد Bon/DPA/زوما پرس

روز چهارشنبه آقای ترامپ گفت: تقریبا تمام دنده محافظ می باشد که شامل هواکش اما نیز مورد نیاز بیمارستان برای درمان coronavirus بیماران شده بود تهی از ملی ذخایر. رئیس جمهور گفت: شرکت های در حال ارسال تجهیزات از جمله هواکش به طور مستقیم به دولت ها و دور زدن ذخایر.

“هنگامی که شما را به یکی از آن دریافت نمی کند ساخته شده است در 15 دقیقه” آقای ترامپ گفت. “دستگاه تهویه طول می کشد زمان برای ساخت.”

Weathernation, FEMA سابق سر در مصاحبه ای گفت: در این هفته که ذخایر “بودند هرگز ساخته بودجه به صورت یک بیماری همه گیر.” دولت برنامه ریزی بر عهده شرکت خواهد پر کردن شکاف ها با تکمیل سفارشات بزرگ از بخش دولتی است.

“وجود تاکید بسیار بر نشانه های اولیه برای شروع این روند سفارش لوازم و اگر لازم عطف در DPA” او گفت:.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه به استناد قانون به نیروی 3M Co. به تولید به عنوان بسیاری از N-95 ماسک صورت به عنوان FEMA تعیین کننده مورد نیاز است.

“ما ضربه 3M سخت امروز پس از دیدن آنچه که آنها انجام می دهند با ماسک خود را. “P عمل” تمام راه” آقای ترامپ گفت: در یک صدای جیر جیر پنج شنبه شب. “شگفتی بزرگ برای بسیاری از دولت به عنوان به آنچه که آنها انجام می دهند – باید یک قیمت به پرداخت!”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قبلا دارای اعتبار 3M برای پاسخ به بحران و معاون رئیس جمهور مایک پنس بازدید مینه سوتا مرکزی در اوایل ماه مارس.

بیانیه ای جداگانه همراه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن قبل DPA منظور در یک منبع به نام جنرال الکتریک Co., Hill-Rom, Inc., Medtronic PLC ResMed Inc., Koninklijke Philips میهن و Vyaire پزشکی, Inc. به عنوان یکی از تولید کنندگان از دستگاه های.

جنرال الکتریک گفت: آن دو برابر شده است ظرفیت آن از ونتیلاتور تولید و قصد دارد با دو برابر آن را دوباره در این سه ماهه است و در صورت استقبال از تلاش های دولت برای کمک به افزایش خروجی. Hillrom تلاش برای افزایش ونتیلاتور تولید در کالیفرنیا تولید گیاه در حال حاضر در راه گفت: Howard Karesh یک سخنگوی این شرکت و این شرکت تا به حال دیده نشده مواد اختلال در آن زنجیره تامین است. Medtronic گفت: این قدردانی و ResMed گفت این خوشحال شد با این حرکت و تشویق سازندگان خودرو و هوافضا-تجهیزات تولید و تولید کنندگان دیگر برای کمک به منبع و یا ایجاد چنین قطعات. Koninklijke Philips گفت: قانون تامین کنندگان را قادر می سازد در یک مستند منطقه برای بازگشایی که مورد نیاز است برای کمک به این شرکت دیدار هدف خود را از quadrupling ونتیلاتور تولید بیش از چند ماه آینده.

پیتر ناوارو, کاخ سفید, مشاور آقای ترامپ منصوب به نظارت DPA سیاست گفت: رئیس جمهور روز جمعه را نشانه دیگری منظور با هدف جلوگیری از برخی از تجهیزات پزشکی از بودن صادر می گردد. “ما در حال رفتن به سرکوب unmercifully” آقای ناوارو گفت.

ایالات متحده به تازگی به استناد قانون و دستور داد General Motors Co. به جمع آوری هواکش. جنرال موتورز گفته است آن را شروع به تولید هواکش و در نهایت تا سطح شیب دار به 10 ، 000 از ماشین آلات یک ماه اگر چه تنها چند هزار نفر ساخته خواهد شد در چند هفته.

شرکت موتور فورد. گفت: در آن مشغول به کار بود با GE را 50,000 هواکش در اوایل ماه ژوئیه در یکی از خودرو ساز امکانات در میشیگان.

سخنگوی HHS گفت: این اداره مشغول به کار بود با شرکت های آمریکایی از ژانویه برای پاسخ به بحران “و ادامه خواهد داد به هماهنگی نزدیک با تامین کنندگان و شرکای فدرال به اطمینان حاصل شود که منابع در حال رفتن به جایی که آنها مورد نیاز است.” او در پاسخ به سوالی در مورد اختلاف در یک چهره است.

همانطور که از روز دوشنبه ذخایر حال توزیع 11.6 میلیون N-95 ماسک 26.4 میلیون فولاد ماسک 5.3 میلیون چهره سپر 4.4 میلیون فولاد لباسهای 144,011 coveralls, 22.4 میلیون دستکش 50 صفحه قنادی و ماسک و 6,700 فدرال پزشکی ایستگاه تخت با توجه به داخلی ارقام مورد بررسی توسط مجله. لوازم فرستاده شده بود به 63 نامعلومی مکان از جمله یک قبیله با توجه به سند.

FEMA فرض ذخیره “به تنهایی نمی تواند تحقق تمام الزامات” یک سخنگوی آژانس گفت.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

نوشتن به راشل لوی در [email protected] و الکس در Leary [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>