مغلوب ساختن پیشی جستن دستورات GM به هواکش

رئیس جمهور تهمت صحبت می کند با در یک نشست خبری در کاخ سفید در روز جمعه.

عکس: Gripas یوری/زوما پرس

واشنگتن— رئیس جمهور دستور مغلوب ساختن پیشی جستن جنرال موتورز Co. به شدت به سطح شیب دار بالا تولید هواکش برای درمان coronavirus بیماران تبدیل به یک جنگ قدرت ریاست جمهوری است که او تمایلی به استفاده از.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه به استناد دفاع تولید عمل می کنند و یا DPA است که قدمت آن به جنگ کره و به رئیس جمهور قدرت به نیاز کسب و کار برای تولید کالا به دفاع ملی. برای هفته او گفت که تهدید استناد DPA کافی بود. قبلا او تشبیه استفاده از DPA به ملی آمریکا کسب و کار. او معکوس البته جمعه گفت: جنرال موتورز بود “اتلاف وقت” در مذاکرات با دولت فدرال است.

با تعداد موارد تایید شده از Covid-19—بیماری ناشی از کروناویروس جدید—شکوه 100,000 در ایالات متحده در روز جمعه نگرانی در مورد یک کمبود بزرگ شده اند همه فوری تر.

جنرال موتورز در حال حاضر نسبت به مقیاس گسترده ای ونتیلاتور تولید از طریق همکاری زده در هفته گذشته با پزشکی-دستگاه شرکت Ventec زندگی سیستم.

روز جمعه خودرو دیترویت ساز گفت: “Ventec جنرال موتورز و عرضه ما پایه مشغول به کار در سراسر ساعت برای بیش از یک هفته برای پاسخگویی به این نیاز فوری.”

رئیس جمهور با انتقاد کرده بودند GM و رهبری آن در اوایل روز شنبه گفت: در یک سری از توییتر نوشته است که این شرکت تا به حال در ابتدا گفت: از آن می تواند عرضه 40,000 هواکش اما پس از آن گفت: از آن می تواند تنها 6,000 موجود اواخر آوریل است. در یکی از جمعه توییتهایی رئیس جمهور با انتقاد GM اجرایی مری بارا به عنوان “همیشه یک ظرف غذا.”

مقامات کاخ سفید گفت که دو طرف در حال بحث شده است که یک قرارداد به ارزش حدود 1 میلیارد دلار است اما مذاکرات شکست در طول جدول زمانی برای ارائه دستگاه های.

قبل از آن جمعه پس از رئيس جمهور در توییتر نوشته های جنرال موتورز و Ventec گفت: آنها با هدف تولید به عنوان بسیاری از 10,000 هواکش یک ماه در بخشی از طریق خط مونتاژ راه اندازی شده در یک GM تسهیلات در ایندیانا است. نزدیک برگزار Ventec به طور معمول باعث می شود چند صد هواکش یک ماه در آن مرکز در بوتهل بشویید.

بیشتر به شدت بیمار بیماران مبتلا به کروناویروس جدید مانند تنفس مشکل است که آنها را در یک ونتیلاتور های تهاجمی درمان است که شامل قرار دادن یک لوله به بیمار به نای.

افراد درگیر در جنرال موتورز تلاش گفت: Ventec تا به حال ساخته شده و تعهد شرکت برای ارائه یک شماره خاص از هواکش بلکه ارائه شده دولت با طیف وسیعی از پتانسیل حجم تولید است که در مقیاس بالا به تدریج شروع در ماه آوریل است.

با بیمارستان ها در برخی از مناطق دچار افزایش Covid-19 بیماران مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می خواست سریع تر تا سطح شیب دار برای پاسخگویی به نیاز فوری یک مقام کاخ سفید گفت.

جنرال موتورز و دیگر شرکت های خودرو است که باید نقل مکان کرد و برای کمک به تقویت ونتیلاتور عرضه طرح نیست مجددا با ابزار موجود خود را وسیله نقلیه-مجمع گیاهان برای تولید دستگاه های. در عوض آنها وام خود را از تجربه و تخصص در تامین و مدیریت زنجیره خرید و ساخت به کمک دیگر پزشکی-سازندگان دستگاه افزایش خروجی. در جنرال موتورز را در مورد این به معنای ایجاد یک خط تولید جدید در آن الکترونیکی-قطعات کارخانه در ایندیانا است.

جنرال موتورز گفت: حدود 1000 نفر از کارکنان به کار بر روی این پروژه و منابع شرکت خواهد بود اهدا “در هزینه.”

برخی از GM auto-قطعات تامین کنندگان شروع به تان شدیدا از قطعات هواکش در روزهای اخیر مردم آشنا با تلاش گفت.

“اگر شما فکر می کنم در مورد آنچه می رود به یک وسیله نقلیه—هوا-گردش سیستم های تصفیه و الکترونیک و بسیاری از شیلنگ—بسیاری از کسانی که انواع قطعات نیز موجود در هواکش گفت:” کارلا Bailo رئیس مرکز تحقیقات خودرو.

رئیس جمهور علنا اندرز جنرال موتورز و خانم بارا شخصا چندین بار در طول تصدی خود. سال گذشته او بارها و بارها با انتقاد جنرال موتورز برای بسته شدن کارخانه ها و تخمگذار کردن کارگران در ایالات غرب میانه.

در مجموعه ای از توییت آقای ترامپ گفت: GM باید بازگشایی کارخانه خود را در lore city, اوهایو به هواکش “و یا برخی دیگر از گیاهان است.” جنرال موتورز در سال گذشته به فروش می رسد اوهایو کارخانه به راه اندازی برق کامیون ساز.

مربوط تصویری

چه اتفاقی می افتد اگر نیویورک بيمارستان اجرا از هواکش? مقامات دولتی با توجه به گزینه های مختلف برای کمک به در که سناریو ترسناک. وال استریت ژورنال است Jason بلینی صحبت های کارشناسان آشنا با مباحث. عکس: رونالد Bon/DPA/زوما پرس

رئیس جمهور تهمت نیز توییتی که شرکت موتور فورد. نیاز به “رفتن در هواکش سریع!!!”

در دو هفته گذشته چندین خودرو سازان از جمله فورد, فاش کرده اند برنامه ای برای کار با پزشکی-دستگاه شرکت ها برای افزایش ونتیلاتور تولید. فورد در این هفته گفت: این امر کار با General Electric Co. برای افزایش ونتیلاتور عرضه اما نمی ارائه جزئیات.

Toyota Motor Corp. روز جمعه گفت که آن در حال نهایی شرایط با دو دستگاه تهویه سازان برای کمک به افزایش ظرفیت خود را.

رئیس جمهور گفت: بعد جمعه که دولت مشغول به کار بود به امضای قرارداد با بیش از یک و نیم دوجین شرکت های دیگر از جمله جنرال الکتریک Philips, همیلتون و Medtronic

او گفت: دولت تا به حال معاملات در محل جمع آوری 100,000 هواکش در 100 روز. صحبت با خبرنگاران در کاخ سفید با آقای ترامپ گفت که او شک و تردید بود که ایالات متحده نیاز به عنوان بسیاری از هواکش به عنوان دولت جمع آوری شد و اضافه کرد که او ممکن است ارسال هر گونه مازاد به کشورهای دیگر است. به تاکید نقطه, او گفت که او صحبت کرد و به انگلستان نخست وزیر بوریس جانسون که تست مثبت برای این ویروس و پرسید: چگونه خود را همتای بریتانیایی انجام شد. آقای جانسون به او گفت: “ما باید بیشتر هواکش.”

تسلا Inc. مدیر اجرایی Elon Musk گفته او در حال کار با دستگاه های پزشکی-ساز Medtronic PLC و گفت: خودرو ساز نیویورک پانل های خورشیدی کارخانه “را بازگشایی برای یک تولید به عنوان به زودی به عنوان مثل انسان ممکن است.” او همچنین گفت که او به دست آورد فن از چین و کار شده است به ارائه آنها را در ایالات متحده آمریکا

روز جمعه در شهر نیویورک شهردار, بیل د Blasio گفت در توییتر که او تا به حال صحبت با آقای مشک اواخر پنج شنبه. “او اهدا صدها نفر از هواکش به شهر نیویورک و دولتی از جمله بیمارستان های دولتی.”

روز جمعه آقای مشک گفت در توییتر بزرگترین ارزش تسلا بود ارائه شد دقیق تحویل هواکش به واحد مراقبت های ویژه که به آنها نیاز دارید بیشتر. “بسیاری وجود دارد هواکش در انبارها اما در گیر تدارکات/مسیریابی/مدارک مسائل,” او نوشت.

نوشتن به Michael C. بندر در [email protected] و مایک Colias در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>