رئیس جمهور تهمت است به مردم گفت که او می خواهد برای باز کردن اقتصاد به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

عکس: جیم Lo Scalzo/مهر نیوز

واشنگتن—کاخ سفید است که بحث کاهش-اجتماعی فاصله دستورالعمل به عنوان اوایل هفته آینده به عنوان مشاوران و رهبران کسب و کار با فشار رئیس جمهور تهمت به تقویت اقتصاد احاطه شده توسط تعمیق زیان کار در سراسر کشور از افراد آشنا با این بحث گفت.

رئیس جمهور است و به مردم گفت که او می خواهد برای باز کردن اقتصاد به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. مذاکرات باید محور آرامش و یا بازسازی 15 روز دستورالعمل های دولت صادر شده در هفته گذشته برای جلوگیری از شیوع کروناویروس یکی از مردم گفت. دیگر مشاوران هشدار آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در برابر کاستن از دستورالعمل های, هشدار به اقدامات باقی می ماند لازم است.

“ما در حال رفتن به اجازه درمان بود بدتر از این مشکل گفت:” آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در یک کنفرانس مطبوعاتی در اواخر روز دوشنبه بازتاب زودتر صدای جیر جیر. او گفت که دولت او را به یک تصمیم در مورد “باز کردن در کشور ما” پس از 15 روز به پایان می رسد.

“امریکا را دوباره و به زودی برای کسب و کار باز” او متعهد شده است. “آن را نمی خواهد که طولانی است.”

یک دولت رسمی گفت: کاخ سفید در حال بحث در مورد هدف قرار دادن دستورالعمل های اجتماعی فاصله در گروه های آسیب پذیر مانند نیاز به افراد سالمند و کسانی که با زمینه ای شرایط پزشکی را بیشتر احتیاطی از جوان با افراد سالم. چنین تغییر ممکن است اتفاق می افتد بلافاصله پس از 15 روز از پایان دوره رسمی گفت که کاخ سفید عامل با یک “درجه بالایی از احتیاط.”

مربوط تصویری

رئیس جمهور تهمت و گفت: او استقرار گارد ملی به نیویورک و کالیفرنیا و واشنگتن دو ایالت ضربه سخت رمان-شیوع کروناویروس. عکس: پاتریک Semansky/آسوشیتد پرس

اجتماعی-فاصله دستورالعمل دستور همه آمریکایی ها برای جلوگیری از غیر ضروری سفر نشسته رستوران ها و تجمعات بیش از 10 نفر در میان سایر مراحل است. در ضمن فرمانداران و شهرداران سراسر کشور باید نورد خود را محدودیت ها و بستن مدارس و بسیاری از کسب و کار خرده فروشی.

کاستن از دستورالعمل ها را اجرا شمارنده عمومی-کارشناسان بهداشت که گفته اند پایدار اجتماعی فاصله مورد نیاز است تا ایالات متحده در توسعه یک تست شدید رژیم به شناسایی و جداسازی موارد است. گسترده تست است و هنوز راه طولانی کردن و آزمایشگاه در حال حاضر در حال مبارزه با عرضه مسائل که بیشتر مانع توانایی شناسایی موارد است. این ویروس می تواند از گسترش زمانی که مردم بدون علامت.

دستورالعمل جدید انتظار می رود بعد از آن روز شنبه برای اجرای قانون پزشکی و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و دیگر کارگران در زیرساخت های حیاتی حرفه ای برای چگونه کارگران در معرض این ویروس می تواند بازگشت به کار با سرعت بیشتری با پوشیدن نقاب برای یک دوره معینی از زمان معاون رئیس جمهور مایک پنس روز یکشنبه گفت. دستورالعمل جدید در حال طراحی و توسعه توسط مراکز کنترل بیماری و پیشگیری و وزارت امنیت داخلی آقای پنس گفت.

در یک سری از رسانه اجتماعی نوشته های اواخر روز شنبه و اوایل روز شنبه آقای ترامپ ابراز نگرانی در مورد اقتصادی کشیدن از اقدامات احتیاطی سلامت با هدف coronavirus بحران است. بازارهای مالی شده اند لرزاند, با گسترش سریع ویروس ها و کنگره تاخیر در نهایی شدن یک بسته نجات اقتصادی و آمریکا زیان کار هستند و تخمین زده می شود که میلیون ها نفر.

آقای ترامپ نیز برجسته پست توییتر از هواداران تاسف اقتصادی ضربه از coronavirus از جمله یک صدای جیر جیر از یک زن با چند صد پیروان توییتر که پیشنهاد جداسازی گروههای در معرض خطر پس از 15 روز دوره “و بقیه از ما عقب بر گردیم به کار قبل از آن بیش از همه برای همه است.”

شده است وجود دارد تنش در داخل دولت فدرال coronavirus تیم برای ماه بین کارشناسان بهداشت و درمان به دنبال اقدامات سختگیرانه با هدف محدود کردن تماس بین انسان ها و مشاوران اقتصادی به دنبال سپر اقتصاد به عنوان آنجا که ممکن است.

مربوط به پوشش

  • آخرین به روز رسانی در Coronavirus
  • Coronavirus بسته نجات نتواند رویه مانع در سنا
  • به عنوان اقتصادی تلفات مانت ملت Ponders تجارت آف
  • شرکت در مسابقه برای پول نقد در Coronavirus بحران
  • Coronavirus موارد خروش جهان گسترده ای به عنوان برگ برنده رمپ تا کمک برای متحده
  • Coronavirus بازدید سنای آمریکا به عنوان رند پل آزمایش مثبت

دکتر جروم Adams ایالات متحده جراح عمومی گفت: از روز دوشنبه دستورالعمل های فدرال مشغول به کار بودند اما که “مشکل این است که ما واقعا نیاز بیشتر مردم به طور جدی از این.” او گفت: در فاکس نیوز: “مردم در خانه بمانند.”

لری Kudlow بالای کاخ سفید, مشاور اقتصادی, ابراز نگرانی در مورد اثرات اقتصادی سفارش آمریکایی ها به ماندن در داخل. “در برخی از نقطه شما باید به خودتان بپرسید که آیا این خاموش است انجام بیش از آسیب خوب,” او گفت: CNBC. در یک فاکس نیوز مصاحبه در روز قبل از آن, او گفت:, “ما قصد داریم تا به برخی از مشکل تجارت آف” و اضافه کرد که او گفته بود به رئیس جمهور در مورد این موضوع.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin روز دوشنبه گفت که او را به صحبت آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در روز یکشنبه و این که رئیس جمهور “بسیار خوشحال با متخصصان پزشکی” در خصوص تلاش برای یافتن داروهای جدید برای مقابله با این بیماری است.

“رئیس جمهور امیدوار است که سیاست ها و روش که شده اند در محل قرار داده خواهد کشتن این ویروس به سرعت” آقای Mnuchin گفت.

در یک کنفرانس خبری در روز پنج شنبه در کاخ سفید با آقای ترامپ پرسیده شد که آیا او با توجه به گسترش دستورالعمل فراتر از 15 روز بعد از سن. رند پل (R., Ky.) تشخیص داده شد با کروناویروس با وجود نمایش نه هر گونه علائم.

“من امیدوارم که ما نمی خواهد که به آن امکان پذیر است اما باید ببینیم چگونه است که کار می کند” آقای ترامپ گفت.

وال استریت ژورنال در خبرنامه

یک صبح زود coronavirus جلسه هر روز هفته به علاوه سلامت-اخبار به روز رسانی جمعه ها: ثبت نام اینجا را.

محافظه کار اقتصاددان استفان مور رسمی خارج از مشاور رئیس جمهور حمایت برای سرعت بازگشایی ایالات متحده کسب و کار.

“ما نمی توانیم در این وضعیت ما در حال حاضر شش هفته از هم اکنون به خاطر قتل عام به اقتصاد خواهد شد که آبشاری به یک اثر بزرگ” او گفت:, و اضافه کرد که آقای Mnuchin پیش بینی روز یکشنبه که شیوع بیماری می تواند گذشته 10 تا 12 هفته است “قابل قبول نیست” و می تواند در “اقتصادی, هرج و مرج, تریلیون دلار زیان.”

نوشتن به Michael C. بندر در Mike.Bender@wsj.com و ربکا Ballhaus در Rebecca.Ballhaus@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im