ارشد کاخ سفید مشاور Jared کوشنر صحبت کرد در مارس سال 2018 در افتتاح سفارت آمریکا در بیت المقدس به عنوان سفیر دیوید فریدمن در نگاه. دو مرد بودند در میان یک گروه کوچک تدوین مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را در قبال طرح صلح. عکس: menahem kahana/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

واشنگتن—در اواخر ماه دسامبر رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن دستیاران حال تصمیم خود را در مورد آستین تاخیر صلح خاورمیانه طرح است. اسرائیل به رهبری بود به صورت بی سابقه ای سوم انتخابات خروج از دولت موقت در حال اجرا در این کشور—و هیچ اجماع رهبر به عنوان واشنگتن شریک در آن طرح صلح.

مقامات دولت می دانستند که آنها تا به حال هیچ چشم انداز از فلسطین حمایت به طوری که آنها تا به حال باور آنها نیاز به یک بصورتی پایدار و محکم تاسیس دولت اسرائیل برای پیوستن به آنها در رونمایی این طرح است. اما شانس است که تبخیر در ماه دسامبر زمانی که انحلال پارلمان با انتخابات جدید به دلیل در ماه مارس است. در این رای مقامات ترسید مغلوب ساختن پیشی جستن طرح ممکن است هرگز نور روز را مشاهده کنید.

کاخ سفید تیم از سرگرفته خواهد شد تصمیم به تغییر: آنها آزادی طرح قبل از آینده اسرائیل را دولت حل و فصل شد—به شرطی که هر دو نخست وزیر بنیامین نتانیاهو و رئیس خود را رقیب تایید آن است که آنها را جمع آوری پالت بین المللی پشتیبانی می کند.

این بخشی از یک سری از تغییرات که تهمت تیم به رهبری توسط رئیس جمهور در قانون و مشاور جارد کوشنر, مجبور شد تا در طول سال این طرح در حال توسعه و پس از آن منتشر شد با توجه به زمان سابق و مقامات دولت های درگیر در تلاش است.

قبل از ایالات متحده و تلاش های بین المللی برای حل و فصل بیش از 70 سال اسرائیلی-فلسطینی را متمرکز در یک فرایند که ترک بسیاری از حساس ترین مسائل مربوط به مذاکرات بین اسرائیلی ها و فلسطینی ها است. مغلوب ساختن پیشی جستن طرح از نوسان است که با ارائه یک پیشنهاد نهایی نتیجه مطلوب اسرائیل مواضع بیش فلسطینی نمایش در مرزها مرزها و مسائل دیگر.

از شروع طرح توسعه در سال 2017 و تا آخرین روز قبل از انتشار آن تیم از نوشتن آن اعمال فوق العاده تنگ امنیت. فقط چهار نفر تا به حال دسترسی به سند: آقای کوشنر سفیر ایالات متحده به اسرائیل دیوید فریدمن, نماینده برای مذاکرات بین المللی Avi Berkowitz و—تا زمانی که او در سمت چپ دولت در ماه اکتبر— Jason ” Greenblatt, آقای Berkowitz را سلف و زمانی مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان وکیل.

گروه کوچکی از مقامات ارشد در دولت در جریان شدند و برخی از جمله معاون رئیس جمهور مایک پنس و وزیر امور خارجه مایک Pompeo, داده شد نسخه به عنوان خوانده شده.

خاورمیانه تیم نگه داشته و طرح کردن ایمیل و ملاقات اغلب در فرد محکم کاغذ کپی متن و مارک کردن تغییرات با دست. آقایان ” Greenblatt و Berkowitz اغلب پرواز برای دیدار با آقای فریدمن به بحث در مورد اطلاعات حساس و به جای صحبت در مورد آنها را بر روی تلفن.

آنها تصمیم به ترجمه این سند به زبان عبری و عربی از ترس است که آن را می تواند نشت.

کیت Kats و ریس آب نبات در یک کنفرانس در جدول آقای کوشنر غرب بال دفتر سوخت این تیم در هفته های آخر به عنوان آنها ساخته شده و در آخرین لحظه تغییر و ویرایش برای دریافت سند آماده برای انتشار عمومی پس از این تیم تا به حال بیشتر نوشتن پایان رسید آن را در پایان سال 2018 است.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چه اثر آیا شما فکر می کنم برگ برنده دولت را در قبال طرح صلح را در روابط بین اسرائیلی ها و فلسطینی ها? پیوستن به مکالمه زیر.

کلید شیفت در برنامه های دولت به انتشار سند زمان بود. مغلوب ساختن پیشی جستن تیم نیاز به نشان می دهد سیاسی و بین المللی حمایت فعلی و مقامات سابق گفت: اما نمی تواند اجازه دهید روند اجرا و یا فراتر از اسرائیل در انتخابات مارس.

آقای کوشنر و تیم خود را آغاز کرد و در اواخر ماه دسامبر به دایره تاریخ در تقویم. آنها در حل و فصل Jan. 28 اما مشروط بر اینکه آیا آقای کوشنر می تواند خط حمایت از اروپا و کشورهای عربی خلیج فارس و به بنیامین نتانیاهو نخست وزیر حریف Benny Gantz, در هیئت مدیره.

در مجمع جهانی اقتصاد در داووس سوئیس در ماه گذشته آقای کوشنر با ملاقات های مختلف اروپایی و مقامات. همان هفته آقای پنس سفر به بیت المقدس با دستورالعمل به دعوت آقایان Gantz و نتانیاهو به کاخ سفید برای طرح اجرای.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به نهایی signoff در هواپیما از داووس در ژانویه. 22. یک روز بعد در سفر به فلوریدا به خبرنگاران گفت: او را به انتشار برنامه هفته بعد.

آقای Gantz نزدیک به ديگر برنامه زمانی که او ابراز افکار دوم در مورد سفر خود ترس از ظاهر شدن یک پیاده در آقای نتانیاهو در مبارزات انتخاباتی ایالات متحده و مقامات اسرائیلی گفت. مغلوب ساختن پیشی جستن تیم به توافق رسیدند که اجازه آقای Gantz برای آمدن به کاخ سفید به طور جداگانه از آقای نتانیاهو.

“برای ما این ایده بود نه آنقدر که مردم آمد اما نشان دادن جهان این چیزی است که کل کشور حاضر است به یکی شدن پشت” یک دولت رسمی گفت.

یک سخنگوی آقای Gantz کاهش یافته است به نظر.

آقای کوشنر و تیم خود را به انتظارنشسته بودند تا اظهارات از بیش از 10 دولت در حمایت از طرح هر چند او نمی تواند به عنوان گسترده ای به عنوان پشتیبانی برای امید. اتحادیه اروپا نمی آیند به شدت به نفع و گفت آن را مطالعه مغلوب ساختن پیشی جستن طرح است. اردن دیده می شود به عنوان مهم به تلاش های پیوست فلسطینی ها در مخالفت با.

امارات متحده عربی, عربستان سعودی, مصر و عمان و مراکش و بحرین همه ارائه محتاط در حمایت از این طرح به عنوان یک نقطه شروع ترک کنار سنتی خود اصرار بر مذاکره راه حل بر اساس خطوط مرزی در وجود قبل از سال 1967 اعراب و اسرائیل جنگ. از 22 عضو اتحادیه عرب به طور رسمی رد این طرح در روز شنبه.

محمود عباس در سمت چپ و اتحادیه عرب دبیرکل احمد ابوالغيت Gheit راست وارد شنبه در قاهره برای اتحادیه عرب در نشست وزرای خارجه در قبال طرح صلح. عکس: محمد مصطفی/زوما پرس

در روز شنبه یک مقام ارشد ایالات متحده گفت: مشابه اتحادیه عرب اظهارات در گذشته “را متقاعد بشود رهبری فلسطینی و نه منجر به صلح و یا پیشرفت است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن طرح انتشار در سه شنبه هم زده جنجال و سردرگمی زمانی که آقای نتانیاهو گفت: اسرائیل در حال حاضر یک پیشنهاد به ضمیمه مناطق اشغالی در کرانه غربی برای کابینه رای در روزهای آینده.

آقای فریدمن ایالات متحده در ایران به اسرائیل گفت: در یک جلسه مطبوعاتی که روز اسرائیل عمل می تواند حق دور در آن ادعا می کند. اما در روز چهارشنبه آقای فریدمن گفت: آمریکا و اسرائیل کمیته را مجبور به ثبت نام در سرزمینی تغییرات و آقای کوشنر گفت: آمریکا می خواهد اسرائیل را به صبر کنید تا پس از آن در مارس انتخابات قبل از هر گونه الحاق. دولت نتانیاهو گفت که تعویق انداختن هر رای در این موضوع.

دیگر دیپلمات های مطلع در این طرح گفت: مخلوط پیام اسرائیل الحاق طرح هایی بود که با هدف حفظ و حمایت از عرب و پایتخت های اروپایی که نمی خواهید به دیده می شود به عنوان پشتوانه یک الحاق فشار.

با توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای حمایت از اسرائیل آقای کوشنر و تیم خود را درک کرده اند که مقامات فلسطینی را رد طرح, مقامات گفت. اما آنها کم عمق فلسطینی خشم بیش از آقای تهمت 2017 به رسمیت شناختن بیت المقدس به عنوان پایتخت اسرائیل که باعث شد رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین محمود عباس به قطع روابط به آمریکا

“من شگفت زده در چگونه آنها مایل به قطع روابط” آقای ” Greenblatt در مصاحبه ای گفت:. “من فکر کردم آن را به شش تا 12 ماه برای آنها را به بازگشت به بحث اما است که من که قرار بود به اتفاق می افتد.”

هنوز برگ برنده تیم ادامه داد: تلاش برای رسیدن به فلسطینی ها عبور پیام به مقامات از طریق دیگر متحدان. طرح صلح تیم حفظ تماس با شبکه ای از فلسطینی ها کسب و کار و رهبران مدنی.

“تیم خود را می پرسد چند نفر برای پیدا کردن یک راه برای صحبت” نبیل ابو Rudeineh, یک سخنگوی آقای عباس در مصاحبه ای گفت: در مورد روند در اوایل این سال است. “ما گفت: ما نمی توانیم بحث با کسی—اگر بیت المقدس است که از روی میز امریکا را از روی میز.”

آقای ” Greenblatt, در یک سفر شخصی به اورشلیم در ماه ژانویه در دیدار با ضحی Khouri یک فلسطینی-آمریکایی تاجر است که اجرا می شود, Coca-Cola حق رای دادن در کرانه غربی و غزه است.

آقای Khouri گفت: در مصاحبه ای در دفتر خود در رام الله که آقای ” Greenblatt و دیگران خواست فلسطینی ها برای نگه داشتن ذهن باز اما سیاست های اجرایی آن را به چالش کشیدن.

او گفت که او در تلاش برای باقی می ماند, امیدوار, اما “من نمی بینم هر هنر معامله.”

نوشتن به Felicia شوارتز در Felicia.Schwartz@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im