رئیس جمهور تهمت و líder ژوئن Guaidó در کاخ سفید در روز چهارشنبه. عکس: اوان Vucci/آسوشیتد پرس

واشنگتن—رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن ملاقات با رهبر مخالفان ونزوئلا ژوئن Guaidó در کاخ سفید در روز چهارشنبه و تصریح کرد که ایالات متحده تمایل به حذف این کشور از رئیس جمهور Nicolás Maduro, از قدرت.

“این جلسه تاریخی بحث در مورد چگونه ما می توانیم با هم کار با شرکای خود در منطقه برای رسیدن به یک گذار دموکراتیک در ونزوئلا” کاخ سفید در بیانیه ای گفت: بعد از این جلسه. “رئیس جمهور تهمت تأکید ایالات متحده تعهد برای پایان دادن به فساد و خشونت دیکتاتوری نیکولاس مادورو.”

در این جلسه که کاخ سفید به نام وزارت امور خارجه و به حال مدت طولانی است که به یک اولویت برای آقای Guaidó بود به معنای سرکوب هر گونه شک و تردید در ایالات متحده او را.

آقای Guaidó سفر به واشنگتن به عنوان مهمان رئیس جمهور و بانوی اول Melania Trump در روز سه شنبه دولت از آدرس اتحادیه. آقای Guaidó ملاقات با معاون رئیس جمهور مایک پنس در کنگره در روز چهارشنبه قبل از آقای پنس چپ برای برنامه ریزی سفر به, پنسیلوانیا, مقامات گفت.

آقای ترامپ قول داد در طول سخنرانی به سرنگونی آقای مادورو. دولت شده است به دنبال حذف او برای بیش از یک سال بدون موفقیت است.

Líder ژوئن Guaidó دست تکان دادند به عنوان رئیس جمهور تهمت به رسمیت شناخته شده او در طول دولت از آدرس اتحادیه در روز سه شنبه. عکس: استخر/گتی ایماژ

آقای مادورو موفق به حفظ قدرت با وجود یک سری از افزایش تحریم ها و خسته کننده و در برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از جمله رئیس جمهور خود را.

“مادورو نامشروع حاکم مستبد که مختلف مردم خود را. اما مادورو گرفتن از ظلم و ستم خواهد بود شکست و شکسته” رئيس جمهور گفت: در این آدرس.

بازدید یک “فرصت برای تاکید مجدد بر تعهد ایالات متحده به مردم ونزوئلا و به بحث در مورد چگونه ما می توانیم با رئیس جمهور Guaidó برای تسریع در یک گذار دموکراتیک در ونزوئلا که به پایان خواهد رسید ادامه بحران” دبیر مطبوعاتی کاخ سفید استفانی گریشام گفت.

“ما همچنان به کار با شرکای خود در منطقه برای مقابله با نامشروع دیکتاتوری در ونزوئلا و ما را به ایستادن در کنار مردم ونزوئلا برای اطمینان از آینده است که دموکراتیک و مرفه” او گفت:.

رهبر اقلیت سنا چاک شومر از نیویورک انتقاد آقای ترامپ برای شکست خود را به سرنگونی آقای مادورو.

ژوئن Guaidó و معاون رئیس جمهور مایک پنس ترک هم پس از دیدار امروز خود در کاپیتول هیل در واشنگتن در روز چهارشنبه. عکس: مایکل رینولدز/شاتر

“اگر سیاست مشغول به کار بود, خوان Guaidó نمی تواند در بالکن در اینجا. او می تواند در ونزوئلا. او می تواند نشستن در کاخ رئیس جمهور و یا حداقل راه انداختن یک مبارزه را به نفع خود” آقای شومر گفت: در طبقه سنا در روز چهارشنبه.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به کارگردانی مشاوران ارشد خود را برای سرعت بخشیدن به آن فشار مبارزات انتخاباتی برای حذف آقای مادورو ارشد دولت رسمی گفت. دولت در حال برنامه ریزی برای پرده اضافی “اقدامات موثر” در 30 روز آینده رسمی گفت: کاهش بگویم آنها چه خواهد بود. “ما احتمالا در نیمه راه به آنچه که حداکثر فشار ممکن است مانند نگاه” این مقام گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نگران است در مورد اقدامات شرکت در ونزوئلا از جمله غول نفتی روسیه روس نفت, این مقام گفت. رسمی نمی گویند که آیا دولت خواهد اعمال تحریم بر روس نفت.

روسیه در حال حاضر دسته بیش از دو سوم از ونزوئلا نفت خام فعلی و سابق دولت افغانستان ، تقریبا نیمی از 1.5 میلیارد دلار در ونزوئلا نفت خام صادر شده به هند در نه ماه پس از تحریم های ایالات متحده تحمیل شده بود در ژانویه 2019 خریداری شده توسط یک سرمایه گذاری مشترک با روس نفت با توجه به وال استریت ژورنال تحلیل داده های گردآوری شده توسط تجارت پایگاه داده واردات نابغه است.

آقای Guaidó سفر به واشنگتن در جریان بوده است برای حدود دو هفته بود و برگزار شد نزدیک میان یک گروه کوچک از مغلوب ساختن پیشی جستن مشاوران با توجه به رسمی. رسمی هشدار داده است که وجود دارد خواهد بود “بسیار قابل توجهی عواقب” اگر آقای Guaidó آسیب است به عنوان او تلاش می کند تا دوباره وارد ونزوئلا است.

نوشتن برای اندرو Restuccia در Andrew.Restuccia@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im