رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را در برابر عذاب آن او ممکن است باور به اشتراک گذاری سرزنش خود را برای استیضاح مخمصه به صورت جدی آغاز شد روز جمعه به عنوان او اخراج دو تن از برجسته ترین استیضاح شاهد: سرهنگ سرهنگ الکساندر Vindman شورای امنیت ملی و سفیر اتحادیه اروپا گوردون Sondland.

در نماز صبحانه پنج شنبه رئیس جمهور تهمت شنیده محافظه کار متفکر آرتور بروکس استرس ایده برای دشمنان. “آرتور, من نمی دانم اگر من با شما موافقم” گفت.

مانند ریچارد نیکسون و دیگر مدیران ارشد قبل از او آقای ترامپ ممکن است قصاص به عنوان یک عامل بازدارنده به آینده دشمنان و نشانه ای از قدرت سیاسی. اما تاریخ نشان می دهد که خط بین قدرت سیاسی و آسیب رساندن به vindictiveness است که یکی از خوب.

و این تصور که دولت آمریکا و مقامات آن باید باز به انتقاد شدید خرما از پدران موسس. پس از رئیس جمهور جورج واشنگتن پیشنهاد کرد که منتقدان دولت باید reined در “جیمز مدیسون گفت … در سیستم ما این است که نه دولت است که عمل به عنوان بازرس بیش از مردم, اما راه دیگری در اطراف می گوید:” کریس peter bradley یک دانشمند علوم سیاسی در دانشگاه آمریکایی.

رئیس جمهور مواج بود در دفتر خود تحت فشار از وقایع خارجی و عصبانی در تصور دشمنان است.

انتقام در ذهن خود.

“نگران نباشید در مورد تفرقه – داشتن کشیده شمشیر را ندارد آن را از چوب آن در سخت” ریچارد نیکسون رئیس جمهور گفت: مشاوران در زمان بهار 1970. “آمار آنها را در روده.”

نیم قرن بعد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است شاید احساس همان کسانی که احساسات. با استیضاح, درام, بیش, او pummeling برجسته مخالفان با قدرت از دفتر خود اخراج برخی از کسانی که شهادت در خانه در برابر خواسته های خود و شلاق را در دیگران او معتقد است باید به او خیانت مانند جمهوری خواه ایالت میت رامنی در ایالت یوتا که رای برای رئیس جمهور تهمت را حذف از دفتر.

مانند دیگر مدیران ارشد قبل از او رئیس جمهور تهمت ممکن است قصاص به عنوان یک عامل بازدارنده به آینده دشمنان و نشانه ای از قدرت سیاسی. اما تاریخ نشان می دهد که خط بین قدرت سیاسی و آسیب رساندن به vindictiveness است که یکی از خوب. و این تصور که دولت آمریکا و مقامات آن باید باز به انتقاد شدید خرما از پدران موسس.

پس از رئیس جمهور جورج واشنگتن پیشنهاد کرد که منتقدان دولت باید reined در “جیمز مدیسون گفت … در سیستم ما این است که نه دولت است که عمل به عنوان بازرس بیش از مردم, اما راه دیگری در اطراف می گوید:” کریس peter bradley یک همکار در مرکز کنگره و ریاست جمهوری تحصیل در دانشگاه آمریکایی در یک ایمیل.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن را در برابر عذاب آن او ممکن است باور به اشتراک گذاری سرزنش خود را برای استیضاح مخمصه به صورت جدی آغاز شد جمعه گذشته پیشرو دموکرات ها به دوبله آن را “جمعه شب قتل عام” بازتاب معروف “شنبه شب قتل عام” از اکتبر. 20 سال 1973 به پایان رسید که با رئیس جمهور نیکسون رد واترگیت ویژه دادستان آرچیبالد Cox.

روز جمعه رئیس جمهور تهمت اخراج دو تن از برجسته ترین استیضاح شاهدان در عرض چند ساعت از یکدیگر است. سرهنگ سرهنگ الکساندر Vindman حذف شد از پست خود در شورای عالی امنیت ملی همراه با برادر دوقلوی او همچنین یک افسر ارتش که در شورای امنیت ملی است. سپس گوردون Sondland سفیر اتحادیه اروپا و جمهوری خواه که اهدا $1 میلیون دلار برای مغلوب ساختن پیشی جستن افتتاحیه کمیته اطلاع داده شد که آقای ترامپ قصد به یاد او.

هر دو سرهنگ Vindman و سفیر Sondland در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای حرکت از موقعیت خود در ماه اگر نه هفته است. اما رئیس جمهور تهمت ظاهرا تصمیم به ایجاد یک نقطه با وادار کردن آنها زود است. حرکت در آمد یک روز پس از رئیس جمهور تا به حال جشن پایان استیضاح با خام کینه جو ساعته آدرس در کاخ سفید شرق اتاق و ظاهر در صبحانه ملی نماز در آن او در مورد ایمان مذهبی از مجلس نانسی پلوسی و سناتور رامنی.

در نماز صبحانه رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال محافظه کار متفکر آرتور بروکس, که, بازتاب خطبه در کوه بود و تاکید کرد که باید به عشق به دشمنان ما.

“آرتور, من نمی دانم اگر من با شما موافقم” گفت: به عنوان او به صحبت می کنند.

“دلسرد کننده اثر است که می تواند”

پس از اخراج برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن هواداران گفت: آن را تنها طبیعی است که رئیس جمهور باید از کنار حرکت مقامات او دیگر اعتماد کرد. این اخراج شدند به طور کامل در داخل قدرت خود به آنها اشاره کرد. کاخ سفید سخنگوی استفانی گریشام روز پنجشنبه گفت که آقای تهمت بود خوشحالم که استیضاح شد و در حال حاضر بیش از و “شاید مردم باید به پرداخت برای آن است.” خود رئيس جمهور ادعا کرد که سرهنگ Vindman بود “سرکش” و دریافت کرده بود ضعیف گزارش از برتر خود در شورای امنیت ملی است.

سرهنگ Vindman وکلا مورد مناقشه کسانی که اتهامات. و برخی از اعضای سابق نیروهای مسلح می گویند که آنها خوشحال هستند در مورد راه او تحت درمان قرار گرفت از جمله رئیس جمهور استفاده از علامت های نقل قول به توصیف او به عنوان “‘سرهنگ سرهنگ’ Vindman” را به عنوان اگر Purple Heart گیرنده رتبه بندی مورد دلخواه یا او بودند غاصب.

برای مثال این شیوه ای است که در آن سرهنگ Vindman خود را از دست داده ارسال اذیت جو Baringer سابق ارتش گروهبان که مستقر در اوایل جنگ افغانستان که در سال 2001 آغاز شد و در زمان حمله ایالات متحده آمریکا از عراق تا دو سال بعد.

“شما می توانید درک نیاز به جابهجا کردن کسی اگر شما ادعا کرده اید از دست داده و اعتماد به نفس در توانایی خود را به طور کامل پشتیبانی از ماموریت. که هیچ چیز غیر معمول می گوید:” آقای Baringer زندگی می کند که در سمینول ایالت فلوریدا و با این نسخهها کار به عنوان یک data توسعه دهنده برای یک بیمه توزیع کننده.

“اما راه آنها تصمیم گرفتند برای رفتن در مورد آن اشتباه بود,” او می افزاید: “و من ترس آن را تضعیف اعتماد به نفس در خلاف کاران حمایت و مردم را به فکر می کنم دو بار در مورد آینده رو به جلو است.”

جو فوئنتس سابق گروهبان با ذخایر دریایی و افغانستان جانباز دارای نگرانی های مشابه در مورد سرهنگ Vindman را اخراج و خسارت های ناخواسته به برادر خود را حرفه ای.

“شما تعجب در مورد اثر سرما که می تواند در جذب مردم به امنیت ملی مشاغل می گوید:” آقای فوئنتس که به دنبال مدرک کارشناسی ارشد در رشته سیاست عمومی در دانشگاه کلمبیا در نیویورک است.

“اگر شما به دنبال به استخدام افرادی که فقط باید همان دیدگاه که شما که به تضعیف برخی از مردم از تقاضا برای آن دسته از مشاغل,” او می گوید. “و بدون آن دسته از دیدگاه های مختلف شما می تواند در نهایت با بیش از حد ساده انگارانه راه حل های کاربردی برای تعاملات ما با دشمنان ما.”

مغلوب ساختن پیشی جستن تا نوبت گرما

به عنوان سفیر Sondland تعدادی از اوباما هشدار داد رئیس جمهور تهمت علیه او شلیک کرد و گفت چنین آشکار تلافی خواهد نگاه بد و غیر ضروری بود با توجه آقای Sondland برنامه را ترک کنند. اما رئیس جمهور رفتم جلو به هر حال.

رئیس جمهور تهمت نیز تبدیل شده تا شماره گیری دموکراتیک سن. Joe Manchin از غرب ویرجینیا است. سناتور Manchin آرا با جمهوریخواهان بیش از هر زمان دیگر مجلس سنا از حزب دموکرات و برخی فکر او ممکن است رای برای آقای تهمت تبرئه. او نبود و پس از تبدیل شدن به یک به طور منظم هدف از مغلوب ساختن پیشی جستن حساب توییتر. رئیس جمهور دارای برچسب او را “عروسک خیمه شب بازی” و جو “Munchkin.”

و بیشتر استیضاح مربوط به اخراج ممکن است در اینده نزدیک کاخ سفید مشاور کلیان کانوی گفت: در فاکس نیوز.

ریاست جمهوری دشمن لیست جدید نیستند البته رئیس جمهور نیکسون وارد یک معروف یکی است. در سپتامبر 1972 با واترگیت اخبار چکیدن به مالکیت عمومی ریاست جمهوری وکیل جان دین گفته رئیس خود او شده است می خواهم به نگه داشتن یادداشت ها در افرادی که عمل به عنوان نیکسون دشمنان.

خوب رئیس جمهور گفت:. دولت تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است استفاده می شود اف بی آی وزارت دادگستری و سرویس درآمد داخلی به عنوان ابزار تلافی جویانه “اما همه چیز در حال رفتن به تغییر” رئیس جمهور نیکسون گفته آقای Dean.

در طول John F. Kennedy ریاست دادستان کل رابرت اف کندی شد و دولت مجری. حتی جیمی کارتر رئیس جمهور تا به حال ميانگين رگه که تکیه نسبت به اقدامات تلافی جویانه, با توجه به کاخ سفید مشاور لوید کاتلر.

این بود که شاید یک holdover از رئیس جمهور کارتر روز به عنوان فرماندار گرجستان که در آن سیاسی بازپرداخت مشترک بود.

“وجود دارد برخی از خرده revenges که گرفته شد” آقای کاتلر گفت: در تاریخ شفاهی در دانشگاه ویرجینیا میلر مرکز.

ریشه در امریکا استعماری گذشته

همانطور که برای پدران موسس به طور کلی خود را در نگرانی این بود که دولت به عنوان یک کل و نه پاسخ به انتقاد با ظلم و ستم است. قبل از انقلاب قانون انگلیسی که اداره مستعمرات آمریکا به رسمیت شناخته شده “فتنه افترا” – انتقاد از دولت و یا مقامات از جمله سلطنتی فرمانداران – به عنوان یک جرم و جنایت اشاره آمریکایی دانشگاه Dr. peter bradley.

حقیقت بود نه دفاع. به عبارت دیگر حتی اگر سلطنتی فرماندار شد یک کلاهبردار شما می تواند تحت پیگرد قانونی قرار نه.

تحت قانون اساسی ایالات متحده آزادی بیان محافظت شده است, از جمله آزادی به انتقاد از اقدامات دولت و مقامات. حقوقی که میراث امروز باعث شده است تا به قوانین حفاظت از خبرچین.

“در سیستم ما این است که نه دولت است که عمل به عنوان بازرس بیش از مردم, اما راه دیگری در اطراف” می گوید: دکتر peter bradley.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im