مغلوب ساختن پیشی جستن میزبان رئیس جمهوری مکزیک به عنوان پوپولیسم ملاقات گرایی

تقریبا یکنواخت در طول هفته گذشته مکزیک روشنفکران و رسانه ای نخبگان باید تاسف عینک از یک رئیس جمهوری مکزیک ingratiating خود با رئیس جمهور آمریکا که 7 از 10 مکزیکی ها به شدت دوست ندارم. اما آنچه بسیاری از مکزیکی ها می گویند با یک شانه است که آنها نیز به کشور خود می دانند بهتر است زمانی که روابط با آمریکا خوب هستند.

که توضیح می دهد که چرا بسیاری از مکزیکی ها گفت: در یک نظرسنجی از آنها پشتیبانی رئیس جمهور آندرس مانوئل لوپز Obrador است برنامه ای برای دیدار روز شنبه با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید است.

“اگر لوپز Obrador به آنها می گوید مکزیک بهتر است چرا که ما در حال حاضر بهتر روابط با ایالات متحده و سفر خود را می تواند نشانه ای از احترام به مکزیک, مردم می گویند, ‘OK لوپز Obrador می داند آنچه که او انجام” می گوید: “خورخه Chabat یک استاد در دانشگاه گوادالاخارا.

در واقع یک عمل گرایی را آغاز کرده است به گرفتن نگه دارید از یک کج binational رابطه برخی از تحلیلگران می گویند.

“بیش از سه سال گذشته نه تنها در ایالات متحده و مکزیک شده است د-افزایش چیز اما آنها در واقع در بسیاری از سطوح است بهبود رابطه می گوید:” آنا Quintana یک تحلیلگر در بنیاد میراث در واشنگتن است. “این اتفاق افتاده است چون در هر دو کشور منافع است.”

در اواخر ماه ژوئن نظرسنجی در شهر مکزیک روزنامه El Financiero 70 درصد از مکزیکی ها گفت: آنها مخالف از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

هیچ جای تعجب وجود دارد. آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به بدنام کردن مکزیکی به عنوان جنایتکاران و تجاوزگران و متعهد شده است این ساختمان از مرز دیوار به تقسیم این دو کشور همسایه. پروژه زخمی مکزیکی ” تصویری از خود و برای میلیون ها نفر از خانواده ها باعث می شود ارتباط بین اعضای زندگی در هر دو طرف دشوار است.

بیشتر تعجب آور بود یکی دیگر از پیدا کردن: تقریبا به عنوان بسیاری از مکزیکی ها حدود 60% پشتیبانی رئیس جمهور آندرس مانوئل لوپز Obrador برنامه های سفر به کاخ سفید برای دیدار با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.

پس از یک پرواز تجاری به واشنگتن به منظور کاهش هزینه های آقای لوپز Obrador برنامه ریزی شده بود به جلسه خود را در دفتر بیضی امروز به دنبال یک “کار شام.”

آنچه ممکن است به نظر می رسد مانند یک سر خاراندن اختلاف میان شهروندان مکزیکی است که در واقع بازتابی از یک رئالیسم در مورد خود را قدرتمند همسایه شمالی است که تنها رشد به مکزیک رفاه اقتصادی تبدیل شده است به طور فزاینده ای به هم پیوسته که از ایالات متحده است.

مکزیک روشنفکران و رسانه ای نخبگان ممکن است lament – به عنوان آنها تقریبا یکنواخت در طول هفته گذشته – عینک یک رئیس جمهوری مکزیک ingratiating خود با رئیس جمهور آمریکا که 7 از 10 مکزیکی ها به شدت دوست ندارم. اما آنچه بسیاری از مکزیکی ها می گویند با یک شانه است که آنها نیز به کشور خود می دانند بهتر است به خصوص از لحاظ اقتصادی زمانی که روابط با آمریکا خوب هستند مهم نیست که چه کسی در کاخ سفید است.

“من فکر می کنم پاسخ به آنچه ممکن است به نظر می رسد مانند یک تضاد آشکار را بیش از هر چیز با لوپز Obrador خود و این واقعیت که بسیاری از مردم هنوز هم مانند او با وجود شرایط بسیار بد اقتصادی و امنیتی و همه گیر” می گوید: Jorge Chabat یک استاد مطالعات اقیانوس آرام در دانشگاه گوادالاخارا.

“برای اطمینان مکزیکی ها نمی مانند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” او می افزاید: “اما اگر لوپز Obrador به آنها می گوید مکزیک بهتر است چرا که ما در حال حاضر بهتر روابط با ایالات متحده و سفر خود را می تواند نشانه ای از احترام به مکزیک, مردم می گویند, ‘OK لوپز Obrador می داند آنچه که او انجام می دهند.'”

در واقع یک عمل گرایی را آغاز کرده است به گرفتن نگه دارید از یک کج binational رابطه است که هرگز آسان نبوده است اما, است که در مواجهه با چالش های جدید در زیر آقای مغلوب ساختن پیشی جستن برخی از تحلیلگران می گویند.

“بیش از سه سال گذشته نه تنها در ایالات متحده و مکزیک شده است د-افزایش چیز اما آنها در واقع در بسیاری از سطوح است بهبود رابطه می گوید:” آنا Quintana ارشد امریکا و نیمکره غربی سیاست تحلیلگر در بنیاد میراث در واشنگتن است. “این اتفاق افتاده است چون در هر دو کشور منافع است.”

آن است که همان عمل گرایی که آقای لوپز Obrador braved سخت داخلی انتقاد به نشستن در واشنگتن با رئیس جمهور ایالات متحده بود که بد دهن مکزیک شبیه هیچ دیگر است. مکزیک اقتصاد در حال حاضر صدمه زدن گذاشته شده است مسطح با این بیماری همه گیر. سمت چپ-رهبر پوپولیستی ممکن است آن را دوست دارم اما او می داند که تنها راه برای بهبود اقتصادی در coattails از رشد اقتصادی ایالات متحده.

کمپین تجمع از یک

آقای لوپز Obrador کار آمد در دسامبر 2018 تعهد به عقب نشینی از مدل اقتصادی نئولیبرال است که تا به حال داده مکزیک توافقنامه تجارت آزاد آمریکای شمالی. اما او روز شنبه با پیوستن آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در مارک 1 جولای ورود به زور از ایالات متحده-مکزیک-کانادا توافقنامه است. این USMCA آن را به عنوان شناخته شده است, یک به روز رسانی نفتا است که وعده برای تقویت پیوندهای میان سه آمریکای شمالی اقتصاد.

نخست وزیر کانادا جاستین ترودو نیز به جشن دعوت شده است اما این ادعا تعهدات قبلی و با استناد به این بیماری همه گیر کوروناویروس. (بر خلاف ایالات متحده و کانادا انجام داده است یک کار خوب از کنترل شیوع.)

از کاخ سفید دیدگاه بازدید توسط آقای لوپز Obrador – بهتر شناخته شده با حروف AMLO – فرصتی برای مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد کمپین تجمع ، در واقع اجازه می دهد تا بازدید آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به برجسته کردن این واقعیت است که با آقای لوپز Obrador رئیس جمهور کردم تقریبا به آنچه که او می خواست از مکزیک – به خصوص در مهاجرت و در هزینه بسیار کم.

پاتریک Semansky/AP

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن استقبال رئیس جمهوری مکزیک آندرس مانوئل لوپز Obrador در کاخ سفید در واشنگتن 8 ژوئیه سال 2020 است. در برخی موارد این جلسه از دو پوپولیستی رئیس جمهور شد یک پیروزی پراگماتيسم است.

مکزیک تحت AMLO فرستاده است آن گارد ملی به مرز جنوبی با گواتمالا به مانع مرکزی آمریکایی به رهبری ایالات متحده آمریکا (مکزیک دیگر را تشکیل می دهند بخش عمده ای از عبور مهاجران به آمریکا از مکزیک است.) و آن را پذیرفته است برای تبدیل شدن به یک نوع از برگزاری pen می شود ایالات متحده پناهجویان.

در واقع بسیاری از مکزیک مهاجرت کارشناسان می گویند که در اثر AMLO داده است رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن یک نسخه از این دیوار که نامزد مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار مکزیک خواهد پرداخت.

“اساسا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرده است آنچه او می خواهد و لوپز Obrador داده است به او” استاد Chabat می گوید. “لوپز Obrador بسیار ترس از مغلوب ساختن پیشی جستن چرا که او می داند که او می تواند انجام دهد چیزهایی که واقعا صدمه دیده مکزیک است.”

اما در نظر گرفتن مهاجرت اقدامات که با خوشحالی آقای مغلوب ساختن پیشی جستن توجه داشته باشید برخی از کارشناسان در آمریکای شمالی امور لوپز Obrador نیز خوشحال نگه داشتن تعداد فزاینده ای از مکزیکی ها که دیدن مرکزی آمریکایی عبور از قلمرو خود را به عنوان یک بار.

“در زمانی که آمریکای مرکزی کاروان بودند عبور به مکزیک AMLO بسیار صدا مانند بسیاری از مکزیکی ها گفت: این مردم فقیر و ما باید به آنها کمک کند می گوید:” ریچارد فینبرگ, یک استاد اقتصاد سیاسی بین الملل در دانشگاه کالیفرنیا در سان Diego دانشکده سیاست جهانی و استراتژی. “اما پس از آن زمانی که آنها نگه داشته به آینده خوش آمدید شروع به پوشیدن نازک است.”

آن بود که در آن نقطه که آقای لوپز Obrador آغاز شده و مراحل گرفتن خوشحال که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن استاد فینبرگ می افزاید. “ناگهان یک اشتراک بین سیاست ایالات متحده و مکزیک منافع ملی” او می گوید. (این هم درست است که کاخ سفید تهدید به تحمیل سفت تعرفه های مکزیکی کالا اگر امواج بشریت از آمریکای مرکزی نیست متوقف شده است.)

نقاط مشترک

آقای لوپز Obrador را “مکزیک” سیاست های مهاجرتی هستند فقط یکی از راه هایی که این دو فرد amigos شبیه یکدیگر استاد فینبرگ می گوید.

هر دو رهبران درون متمرکز و به نظر می رسد که علاقه کمی در جهان خارج ، “مغلوب ساختن پیشی جستن می شود از نشست های بین المللی در هر فرصتی او می تواند” او اشاره می کند و به صورت لوپز Obrador “این سفر [به ایران] است که اولین بار او را در خارج از کشور است.”

علاوه بر این استاد دانشگاه فینبرگ می گوید یک “ضد نخبگان پوپولیسم” اجرا می شود در هر دو مردان است. در حالی که آقای لوپز Obrador صحبت می کند اغلب از “مافیایی فاسد قدرت” – که توسط او به معنی مخالفت احزاب سیاسی و “دشمنان” در رسانه ها آقای ترامپ ریل در برابر “دولت عمیق” و “دشمن مردم” را فشار دهید ،

استاد فینبرگ می گوید: یکی دیگر از دلایل آقای لوپز Obrador بود و حتی قادر به در نظر گرفتن بازدید از این کاخ سفید است که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد به هدایت او شرارت مکزیک در جای دیگر. “دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن همیشه نیاز به یک دشمن اما این زمان در اطراف آن به نظر می رسد مانند چین خواهد بود که دشمن نمی مکزیک,” او می گوید.

این در حالی است که رهبران دو کشور تصمیم گرفته اند ممکن آنها در واقع به نوعی مانند هر دیگر, خانم, Quintana از میراث فرهنگی می گوید او امیدوار است که برای بیشتر از آمریکا-مکزیک اجلاس از فقط یک جشن اندازی USMCA.

او خواستار توسعه آمریکای شمالی “اقتصادی و بهبود سلامت طرح” است که تمرکز بر سه اقتصاد در تحریک رشد به دیدار منطقه ای نیاز دارد. به طور خاص او می خواهد برای دیدن تمرکز بر توسعه و تقویت سلامت-مواد زنجیره تامین به طوری که شمال امریکا است هرگز دوباره چپ در رحمت چینی و تولید کنندگان دیگر.

“ما نیاز به کنار هم نشستن و آمد تا با یک طرح برای چگونه سه آمریکای شمالی شرکای تجاری می تواند با هم کار کنند برای جلوگیری از این نوع از تجارت و عرضه زنجیره خاموش شدن ناگهانی ما شاهد” در اوایل ماه از شیوع او می گوید:. “این نوع از هماهنگی باید بخشی از یک مدرن توافقنامه تجارت.”

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de