مغلوب ساختن پیشی جستن میزبان اسرائیل و رقبای سیاسی

رئیس جمهور تهمت می لرزد دست با بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل در کاخ سفید در روز دوشنبه. عکس: مایکل رینولدز/استخر/شاتر

واشنگتن—رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه باز یک سری از برنامه های طراحی شده به جلو و عقب پرده در طولانی ترین در حال توسعه سیاست خارجی ابتکار عمل از دولت, یک پیشنهاد برای صلح در خاورمیانه است.

آقای ترامپ استقبال نخست وزیر اسرائیل بنیامین نتانیاهو در کاخ سفید و برنامه ریزی شده برای دیدار بعد شنبه با آقای نتانیاهو از رقیب اصلی سفید و آبی رهبر حزب Benny Gantz.

رئیس جمهور گفت که انتشار اطلاعات دولت او را بلند تاخیر 50-صفحه سیاسی طرح در حال توسعه پس از سال 2017 قبل از برگزاری جلسات اضافی با آقای نتانیاهو روز سه شنبه. او ارائه شده محدود ارزیابی برنامه چشم انداز.

“صلح در خاورمیانه شده است به دنبال برای بسیاری از, بسیاری از, بسیاری از سال ها و دهه ها و قرن ها” آقای ترامپ گفت: در استقبال از آقای نتانیاهو. “این یک فرصت خواهیم دید چه اتفاقی می افتد. هر چه در آن است.”

چند جزئیات این طرح که تا کنون ساخته شده است. در حالی که اقتصادی طرح های صادر شده توسط مقامات دولت در ماه ژوئن گذشته کلید تفاوت های سیاسی—از جمله حل و فصل مرزهای پناهندگان و امنیتی—در نظر گرفته شده است سخت ترین بخش از هر گونه صلح و تلاش و آقای ترامپ نشده آشکار دولت خود پیشنهاد برای آنها.

این طرح منتشر خواهد شد حدود ظهر روز شنبه آقای ترامپ گفت. “ما قصد داریم نشان می دهد یک برنامه است. آن مشغول به کار شده در توسط همه و ما خواهیم دید که آیا یا نه آن می شود [پشتیبانی]” آقای ترامپ گفت. “اگر آن را ندارد که بزرگ خواهد بود. و اگر آن را نمی کند ما می توانیم با آن زندگی می کنند بیش از حد. اما من فکر می کنم این ممکن است یک فرصت است.”

آقای نتانیاهو صدا تا حدودی بیشتر خوش بین است. “من به جلو نگاه به تاریخ ساخت با شما فردا گفت:” آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.

مقامات فلسطینی را شامل نمی شود در این هفته جلسات و روزهای آینده در حال شکل دادن به دوئل مجموعه handshakes بین آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و اسرائیل و رقبای سیاسی در روند jolting اسرائیل بی سابقه سوم انتخابات در ماه مارس است.

تحلیلگران در اسرائیل و واشنگتن توصیف کرده اند واشنگتن دیدار کمی بیش از یک ماه دور از اسرائیل رای به عنوان یک انتخابات افزایش برای آقای نتانیاهو که در مبارزات انتخاباتی به عنوان یک ضروری دولتمرد بهترین آماده برای سرمایه گذاری بر روی روابط نزدیک با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.

مقامات فلسطینی قطع روابط با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در دسامبر 2017 رئیس جمهور بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن به رسمیت شناخته شده اسرائیل بیت المقدس به عنوان پایتخت و بارها و بارها با انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت صلح تلاش, گفته, آن می تواند دائمی اسرائیل به اشغال کرانه غربی و غزه.

روابط بودند بیشتر تیره و تار پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت کاهش بودجه برای سازمان ملل به پناهندگان فلسطینی سازمان قطع دو جانبه کمک ها و بسته های فلسطینی ماموریت در واشنگتن است.

صائب صائب عریقات رئیس مذاکره کننده فلسطینی روز یکشنبه اعلام کردند که در جلسه وجود ندارد و هر فلسطینی ورودی “است که جعل و تقلب از قرن.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفته است که امیدوار است طرح خود می تواند پایه ای برای بحث و گفتگو بین اسرائیل و فلسطینی ها. اما در اسرائیل جناح راست سیاستمداران تا حد زیادی رد این ایده است که مذاکرات نتیجه خواهد.

رئیس جمهور تهمت دیدار خواهد کرد به طور جداگانه با آقای نتانیاهو اصلی رقیب Benny Gantz. عکس: امانوئل dunand/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

مقامات فلسطینی همچنین اعلام کردند که رد هر گونه برنامه ریزی را می کند که شامل اورشلیم شرقی به عنوان پایتخت کشور فلسطین است که بر اساس مرزهای قبل از سال 1967 اعراب و اسرائیل جنگ.

اعضای آقای نتانیاهو و حزب لیکود و دیگر جناح راست سیاستمداران قاب طرح به عنوان یک گام در جاده ها به اسرائیل الحاق بخش هایی از کرانه باختری به این دلیل که انتظار فلسطینی رد این طرح پس از آن می تواند به اسرائیل پوشش به دنبال از طریق آقای نتانیاهو در انتخابات وعده.

طرح اجرای نیز می تواند تحت فشار قرار دادن آقای نتانیاهو را یک طرفه مراحل قبل از اسرائیل در مارس 2 رای است و انتظار می رود برای تقویت او در داخل کشور به دلیل نحوه مطلوب آن است که پیش بینی می شود به اسرائیل است.

“ضمیمه ما پشتیبانی می کند. نمی ضمیمه—ما مخالفت می کنند. اگر کل این رویداد به پایان می رسد بدون اعمال حاکمیت در حال حاضر قبل از انتخابات با آمریکا tailwind پس این نمی تواند معامله قرن اما فرصت از دست رفته از قرن” گفت: نفتالی بنت رئیس Yamina حزب است که به حق از آقای نتانیاهو حزب لیکود.

آقای نتانیاهو متعهد شده است به طور یک جانبه ضمیمه دره اردن اگر او دوباره انتخاب و به نام مجلس به رای دادن در این موضوع به عنوان اوایل این هفته.

آقای Gantz هفته گذشته گفت که او را به انجام همان به دنبال اجماع در اسرائیل و با کمک جامعه بین المللی است. مقامات ایالات متحده گفته اند که آنها با هر گونه اقدامات یک جانبه قبل از این طرح منتشر شده است.

مقامات فلسطینی گفت: یک طرح شکست خورده اند می تواند عواقب از جمله باز کردن “درهای یک نفر یک رای” در سراسر اسرائیل در کرانه غربی و غزه. در حال حاضر فلسطینی ساکن کرانه غربی و غزه نیست شهروندان اسرائیلی و نمی تواند رای دادن در انتخابات اسرائیل.

اسرائیل می خواهد به مطمئن شوید که هر گونه تنظیم خواهد اطمینان از بقای خود را به عنوان یک دولت دموکراتیک یهودی که رهبران آن ترس خواهد بود تهدید کرد اگر تعداد زیادی از فلسطینی ها به دست آورد رای گیری حقوق از طریق الحاق سرزمین. دو میلیون عرب اسرائیلی ها زندگی می کنند در داخل اسرائیل و شهروندان اسرائیلی حدود یک پنجم از این کشور جمعیت.

این جلسات می تواند منحرف کردن اذهان از سیاسی داخلی و مشکلات حقوقی هر دو آقایان نتانیاهو و مغلوب ساختن پیشی جستن در صورت جلوتر از سخت انتخابات رقابت است. در یک هفته که آقای Gantz آبی و سفید حزب امیدوار بود تمرکز بر آقای نتانیاهو مشکلات قانونی بسیاری از اسرائیلی سیاسی منتقل شده به تب گمانه زنی در مورد چه بخش هایی از کرانه آقای نتانیاهو ممکن است ضمیمه.

اسرائیل در مجلس تنظیم شده است به رای روز سه شنبه به شکل یک پانل به گوش آقای نتانیاهو ایمنی درخواست از رشوه و تقلب و نقض اعتماد اتهامات عنوان شده علیه. در واشنگتن آقای ترامپ مواجه است دومین هفته از استیضاح محاکمه در سنا است.

برخی از جزئیات از میانه طرح توجیهی گزارش شده در مطبوعات اسرائیلی اما نه تایید شده توسط مقامات ایالات متحده. برخی از این گزارش گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن طرح ارائه می کنند برای حاکمیت اسرائیل بیش از همه از بیت المقدس و 100 شهرک و همچنین استقرار یک دولت فلسطینی ارائه شده است که حماس که کنترل غزه خلع سلاح و فلسطینی ها اسرائیل را به عنوان یک دولت یهودی بیت المقدس به عنوان پایتخت آن است.

مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت حاضر به اظهار نظر در مورد جزئیات گردش و آقای ترامپ توییتی هفته گذشته که گزارش در مورد جزئیات نظری می باشد.

آقای ترامپ هفته گذشته گفت که رهبران فلسطینی شده بود “به طور خلاصه” تماس گرفتم اما نمی استادانه درست شده. “اما ما به آنها صحبت می کنند در یک دوره از زمان” آقای ترامپ اضافه شده است.

آقای ترامپ اذعان به دشواری رسیدن به یک پیمان صلح در خاورمیانه خواستار آن را “سخت ترین از هر معامله است.”

نوشتن به Felicia شوارتز در Felicia.Schwartz@wsj.com و الکس در Leary alex.leary@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر

آموزش سئو